Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Ez szép, és jónak tűnik, de inkâbb szednének utána jogdíjat, az valahogy mégis sokkal flottabul működik. Nem néha rendeznek egy 4 napos bulit, hanem realtime azonnal némítanak, eltűntetik, stb.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) dajkopali válasza Depression (#1) üzenetére


dajkopali
addikt

ez most már előírás - legalábbis Németországban, de több más államban is, mivel EU-s elvárás
csak az a gond, hogy ez a gyakorlatban nem megy könnyen: kell egy szervezet, amelyik monitorozza a tartalmakat, majd figyelmeztetést küld a szolgáltatóknak, akik mérlegelés után döntenek
részlegesen működik, de a teljes lefedettséget gyakorlatilag lehetetlen elérni

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) moleculez


moleculez
veterán

Pár éve beleálltam rendesen. Csináltam egy online alteregot, (értsd: külön erre vettem egy tabot, adat SIM-et a sarki GSM-ben), és elkezdtem beépülni, kíváncsi voltam hogy néz ki a gyakorlatban az online toborzás. Logout cikket érdemelne már a rákészülés is, csak akkor nem dokumentáltam, mert nem ez volt a cél (meg amúgy is...), mégegyszer meg nem állok neki.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) <Adamsky> válasza Depression (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1
Nem akarnám politikai irányba elvinni a témát, de pártállástól v. politikai nézettől függően mintha flottabbul működne ez a szűrés. :W

(#5) Snoop-y válasza moleculez (#3) üzenetére


Snoop-y
veterán

Barhol is vagy ilyenekkel vigyaznek mert konnyen racs mogott talalhatja magat az ember. Oszt nekik lehet magyarazni, hogy te csak kivancsi voltal :U

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.