Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Már én is N alatt vagyok. Köszönhetően az XDA mérnökeinek. Ha a Samsungon múlna, nem váltottam volna.

(#2) Juhaszatti válasza Kasya (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Pedig régóta elérhető náluk hivatalosan S7 Edgre. Ha jól láttam olyan telefonod van.

(#3) vimes


vimes
senior tag

A Gingerbread még 10 év múlva sem fog kikopni :D túléli a 7-es droidot is :C

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#4) Aryon87 válasza Kasya (#1) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálad mi lehet.. Enyém független (XEH régió), beüzemelés után kb fél órával már jelezte is a frissítést..

Kíváncsi lennék mi működik még ami a GB-t futattja..

-----------------------------------------
Igaz nálam is háztartásban van 2 őskövület, ami még működik. Egyik Huawei U8500) asszem 2.3-at, a másik (Sony Ericcson Live with Walkman) 4.0-t futtat.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5) mg1992mg válasza Aryon87 (#4) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nálam megvan még itthon az ősrégi X10 Mini-m, jó kis 2.3-as ROM-mal... :) Kár hogy a bekapcs gomb kiesett a helyéről, de amúgy még bekapcsolna :(

(#6) Lami66


Lami66
őstag

Ez a statisztika inkább a régebbi mobiltelefonok lecserélésének tendenciáját mutatja. Szépen látszik, hogy a nagy tömeg 3-5 éven belül megszabadul a mobiljától és csak kevesen ragaszkodnak ennél régebbi okostelefonhoz.
Gondolom az üzleti cél az, hogy inkább 2-3 év alatt cserélődjenek a mobilok

(#7) Kasya válasza Juhaszatti (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem azert nem voltam N alatt, mert nem jott a frissites, hanem mert nem volt eloremutatobb a 6-hoz kepest.

(#8) Wesder


Wesder
félisten

Szèpen haladunk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) #79335424 válasza Kasya (#7) üzenetére


#79335424
törölt tag

+1
Az enyémre is van már Nugát, viszont Nugátra nincs még Xposed. Így maradtam 6 -on.

(#10) janeszgol válasza Kasya (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez oké, de félreérthetően fogalmaztál. Akkor nem a Samsungon nem múlt, hanem rajtad múlt a dolog. (Nem tetszett van ez így. Nálam is a Sony M2 még 4.3-on van és marad is. Nem azért, mert nincs újabb, csak ismerve a Sonyt...)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) slimshady válasza Lami66 (#6) üzenetére


slimshady
senior tag

3-5 évig nem is sok manapság kapható telefon él el, ha mégis majd gondoskodnak róla, hogy eléggé használhatatlan vagy elavult legyen és cserélhesd.

üdv.: SlimShady

(#12) Quadgame94 válasza slimshady (#11) üzenetére


Quadgame94
senior tag

Nincs meglepetés. Tavaly hatodik hóban érte el a 10%ot a marshmallow. Júliusban 13%, szeptemberben meg 18.4%. 35%nél nem hiszem, hogy többet elérne, ahogy a Lollipop is ott nagyjából meg áll. Mit jelent ez? Egy főverzió sem fedi le soha az a droidos telefonok felét, ez magyon gáz. Miert nem maradhatna a 7es verzió? A Googlenek szorongatnia kellene a gyártók tökét és 12-16 hónap múlva 60%on lehetne a 7.1/7.2 vagy addigra a 7.2.2 például.

Bocsi nem valasznak szántam.

[ Szerkesztve ]

(#13) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Azé 4.x vonalon a kitkat elég szép számmal rendelkezik.

(#14) aprokaroka87 válasza Quadgame94 (#12) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A jelenlegi 7.x nyugodtan lehetne az 5.2.

Amúgy szerintem a jellenlegi statisztika kb semmire nem jó.

(#15) Lami66 válasza slimshady (#11) üzenetére


Lami66
őstag

Szerintem 3-4 év után csak az akkori felsőközép és csúcs kategória lehet még használható állapotban.
Az általam is használt Sony Z1C már három és fél éves modell. Akkor csúcsmodellként kezdte. Most talán hervadt középkategóriának menne el a 43 ezres antutuval és 2 giga rammal. Elég jól zakatol (nem játszom rajta), szoftveresen kutya baja. Még egy-két év simán benne van, amennyiben nem döglik be. Persze nem fogom addig használni, valószínűleg idén lesz valami friss utódja a felső szegmensből.

(#16) M5Norbi


M5Norbi
őstag

A Telenoros Samsung Galaxy S6 ma kapta meg.
Egész jó.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#17) Kasya válasza janeszgol (#10) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az, hogy egyes funkciókat butítanak vagy kivesznek, az nem rajtam, hanem a Samsungon múlik. Persze, a frissítés és az újítások elfogadása már rajtam. De az új verziótól az ember nem várná korábbi funkciók eltűnését.

(#18) Balzak83


Balzak83
senior tag

Huawei P9-nél a Nougat konkrétan megfelezte a SoT-t, a fórumozók nagy része visszament az utolsó MM-re. Semmivel nem járnak rosszabbul azzal. Szóval ennél a telefonnál inkább csalódás. Én, és még egy páran, nyitottunk BL-t, és felraktuk Cunaja mester romját.

[ Szerkesztve ]

(#19) lentitibor válasza Lami66 (#6) üzenetére


lentitibor
újonc

Hát az egészen biztos, hogy amit te mondasz, jóval közelebb áll a valósághoz, mint az, hogy milyen ütemben frissülnek a készülékek. Leginkább semmilyenben. Nem beszélve a 8GB vagy annál kisebb háttértárra rendelkező mobilokról, amikre hiába jön meg esetleg egy frissítés, felrakni már csak egy gyári visszaállítás után lehet, és sokaknak nem ér annyit az egész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.