Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Ez nem jó hír :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) ViiiiktorOC válasza jacis (#1) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Nagyon nem jó! :(
Remélem azért a Win8-as mobilokkal kicsit javul majd a helyzet! :U

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#3) Maxentius


Maxentius
addikt

A klóngyártás 0 marketinggel meghozta az eredményét... :(

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#4) gpt89


gpt89
csendes tag

nem bizony, de akkor is htc one x+ veszek

Nokia n9

(#5) pufferzóna


pufferzóna
tag

Hiába tetszenek a HTC mobiljai, mindig van egy légy a levesben... Számomra fontosak a jó vételi képességek, ebben sajnos nem domborít a gyártó.

(#6) jacis válasza gpt89 (#4) üzenetére


jacis
nagyúr

Az a telefon sztem most az egyik legszuperebb. Ha telefont vennék én is elgondolkodnék rajta....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) k.soma válasza pufferzóna (#5) üzenetére


k.soma
senior tag

Vételi képességek? :F

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#8) hito


hito
nagyúr

Csúcsmodell microSD bővítési lehetőség nélkül, 16órás akkumulátorral. Nem tudom komolyan venni ezt a márkát.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9) Angel1981 válasza Maxentius (#3) üzenetére


Angel1981
veterán

Arra gondolsz, hogy egy kaptafára sok fajta telót készít?
Mert abban van valami...
Egyébként úgy márka tekintetében az Apple után szerintem a HTC-nek van leginkább egyénisége, meg talán az új SONY-nak.

(#10) vicze válasza hito (#8) üzenetére


vicze
félisten

SGS3-on kívül melyik csúcsmodellben van bővíthetőség? SGS3-ban se olyan egyszerű a mass storage... (mert nincs...)
Olyan nehéz megérteni, hogy az SD elhagyása Google referencia és többség követi?

@Angel1981: Az összes többi gyártó mit csinál? Számold már meg, hogy hány modellje van a Samsungnak, hány a Sony-nak és mennyi a HTC-nek. Rájönnél hogy kicsit nem helytálló az állításod.

[ Szerkesztve ]

(#11) hito válasza vicze (#10) üzenetére


hito
nagyúr

Nekem sajnos nehéz megérteni. És remélem nem jön el az az idő, amikor kénytelen leszek megérteni, mert már nem lesz egy készülékben sem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#12) dani3l


dani3l
őstag

Nem tul jo hir, remelem összeszedik magukat, nagy kar lenne ertük.. :(
Az egyetlen (szamomra) ertelmes gyarto a droidosok között a Sony mellett, vagyis hogy pontosabb legyek, a legszimpatikusabb.
Azert az, hogy egy rakat telefont keszit egy kaptafara, szerintem kicsit komolytalan allitas, amig van itt nekünk egy Samsungunk is.. :U

A WP-s teloikat egesz jol sikerült bearazniuk, magukhoz kepest is, de föleg a Nokiahoz kepest, remelem az kicsit feljavitja majd a statisztikajukat, meg ha ha hamar piacra dobnanak egy Butterflyhoz hasonlo fullos telefont, az is sokat dobna rajtuk sztem. Söt, ha meg valami csoda folytan egy Nexus is jönne tölük karacsony elött, vagy legkesöbb ev elejen, az mar tenyleg nem lenne kutya.. :K

[ Szerkesztve ]

(#13) Tuz


Tuz
tag

Nem meglepő...

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#14) callmeakos válasza Maxentius (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Meg bizony. De úgy tűnik a messzi Tajvanban az igazgatótanácsnak nehéz a felfogása....

All→M8

(#15) gzbotii


gzbotii
veterán

Eszen megall.
Van nekik One X, One S, TITAN...az egy egyik legjobb telefonok
Van nekik Sense
Van nekik sok minosegi anyagbol keszult telefonjuk (unibody, fem, stb)

persze lehet kotekedni vele, hogy ez meg az nem jo meg minden. De akkor is..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16) Dr.Anonymus válasza callmeakos (#14) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

A marketing nem ész hanem pénz kérdés, ez utóbbi biztos nincs nekik annyi mint a konkurenciának

(#17) dani3l válasza gzbotii (#15) üzenetére


dani3l
őstag

Csak hat nincsen nekik reklam.. :( Az emberek nagy reszet meg azzal lehet megfogni, mert nem olvas forumot, meg teszteket, nem tudja, hogy milyen minösegü, meg mit tud, csak latja, hogy HTC, hmm sose hallott rola, aztan latja mellette pl a Samsungot, aminek a reklamja lassan mar a csapbol is folyik, meg tudja, hogy van otthon tv, mosogep, hütö, mikro, mindegyik Samsung, meg van velük elegedve, aztan megveszi azt.

(#18) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

vegyék elő a régi klasszikus htc modelleket/terveket, és újítsák fel aktuális beltartalommal :o

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) kiskaktusz válasza Dr.Anonymus (#16) üzenetére


kiskaktusz
addikt

A mostani visszaesett jelentés szerint is 160 millió dolcsi nyereségük volt. Tehát, tavaly pl sokkal több, mert akkor még ment a szekér.. Na nehpgymár ennyiből ne jusson marketingre pár millió. Érdekes, az olimpia idején Huawei reklámokat láttam dögivel a eurosporton, pedig az azért nem akkor márka, mint a HTC.. De nekik nem marketing kell, hanem a hájpolt beats audioba beszállni sokezer részvénnyel.. wtf? :F 2010 óta klónokat csinálnak, kivéve a mostani one x.. Ez nem apple, ami 3 éves dizájnnal is eladja magát. :U

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#20) gzbotii válasza dani3l (#17) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen, valoban nem nagyon latni reklamot tolluk. De ezt, hogy is kepzelik :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21) dani3l válasza kiskaktusz (#19) üzenetére


dani3l
őstag

De a Huaweinek a telfongyartas csak egy "mellekag", a telekommunikacios halozatok kiepiteseben meg azert nem epp az utolso helyen van, az sem egy kis sufniceg am, meg ha a mobiljai nem is olyan ismertek..

[ Szerkesztve ]

(#22) Retekegér válasza Mr.Csizmás (#18) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Csak ne úgy, ahogy a One V-t csinálták.

#24 Mr.Csizmás: azért a Legend sem volt piskóta annó

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#23) kiskaktusz válasza dani3l (#21) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem ez volt a lényege a mondanivalómnak, hanem hogy 160millió dollárból nehogy már ne jusson marketingre pár millió.. Ha ennyire gyökér a cégvezetés, meg is érdemli, hogy negyedévről negyedévre ássa a saját sírját. Kevés embert érdekel a telefonok világa, ha nincs reklám, nem hall róla sehonnan a "normális" ember és eláshatják maguakt..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#24) Mr.Csizmás válasza Retekegér (#22) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

wm korszakban voltak jó gépeik, úgy emlékszem :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25) pufferzóna válasza k.soma (#7) üzenetére


pufferzóna
tag

Igen, arra gondolok, hogy ahol az egyik telefonnal tudok telefonálni, ott a legtöbb HTC nem vesz jelet... Mivel olyan helyen lakom, nálam ez fontos szempontnak számít.

(#26) Ihsahn válasza hito (#8) üzenetére


Ihsahn
tag

Egyetértek. :(

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#27) lcee79


lcee79
őstag

Legtöbb ismerősöm, engem is beleértve úgy gondolkodik, hogy nem is az android tetszik hanem az androidos htc telefonok...
De úgy látszik hogy hiába jó valami (mert az... nem az számít ki mit hallott, mit látott, vagy rossz példányt fogott ki, hanem aki használja is, azokról beszélek :) ) attól még az emberek azt veszik meg amiről hallanak, és miről hallanak szinte csak samsungot és nokiát lehet látni reklámokban, néha sony is. iPhone-ról meg mindenki tudja hogy van :)

A HTC-nek nem értem (meg szerintem senki sem érti) a hozzáállását,
miért nem reklámoz rendesen ahogy kell???

Ha így folytatják nemsokára dönthetnek hogy ki veszi meg őket...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#28) raub válasza pufferzóna (#5) üzenetére


raub
tag

Nagyon szép, letisztult készülékekkel jönnek ki, a Sense felület - szerintem - az egyik legjobb dolog, :C viszont már két Htc-m is alaplapos lett és akkor nem maradt más, mint vagy egy vagyonért cseréltetni, vagy hasonlóan komolyat bukni és alkatrészként eladva kiszálni a dologból... :(((
Így aztán elkönyveltem, hogy a Htc valamit nagyon tud, de valamit nagyon NEM! :F

(#29) caius marius


caius marius
tag

Vesszenek! Egy csomó ideget lenyeltem miattuk. Szemmel látható, hogy fingjuk nincs mitől lehet eladni egy telefont. Továbbra sem értik, hogy a szar szervizhálózattal, a fos akkumulátorokkal, a gyenge jel vételi képességgel, stb stb, nem lehet eladni telefont. Ugyanazokat a hibákat követik el mint a retek Nokia.
:C

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#31) =Mentor= válasza jacis (#6) üzenetére


=Mentor=
őstag

Papírom az egyik legszuperebb, de kíváncsi lennék milyen gyermekbetegségek jönnének elő rajta egy huzamosabb használat során...

(#32) dani3l válasza raub (#28) üzenetére


dani3l
őstag

Ezekre 2 ev gari van, nem? Beviszed, alaplapot cserelik es kesz. 2 ev utan meg mar eleg nehez egy vagyont bukni akarmilyen telefonon is..

(#33) raub válasza =Mentor= (#31) üzenetére


raub
tag

A Htc one x+-ról nem tudok mit mondani, de hogy a sima One x melegszik mint a dög, azt tapasztaltam... :(((

(#34) Einstvan


Einstvan
aktív tag

Azt a hatalmas mobil Arzenált kitolták, az emberek elvesztek az "erdőben", plusz a Samu ismertebbsége lenyomta őket. :(((

(#35) raub válasza dani3l (#32) üzenetére


raub
tag

2 év gari van, igen.
(Ez mondjuk pozitívum. :) )
Viszont az ember idővel megtanulja, hogy NE gsm boltos garit akarjon, hanem tegyen bele egy kicsit több zsetont és vegye meg gyári garival, korrekt boltból... :F
Nálam anno győzött a ,, skót " vérem.:D
Rá is b.....m... :W

(#36) lcee79 válasza raub (#33) üzenetére


lcee79
őstag

Augusztusi firmware-el még melegedett, de azóta nem
még semmivel nem tudtam befűteni annyira neki, hogy zavaró legyen.
Melegedés meg azért minden készüléknél van hosszabb használat után...
amelyikben van processzor, meg ram és kijelző, és a többi hardver..., csak azokban :DD

Gari témára meg: én mindig szolgáltatónál veszek telefont...
garancia legalább nem kétséges

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#37) dani3l válasza raub (#35) üzenetére


dani3l
őstag

Igen, erre probaltam utalni.. :) Az mar nem a HTC hibaja, ha a felhasznalo megbizhatatlan forrasbol veszi a keszüleket, aztan utana meghibasodik es neki kell fizetni a javitast.
Nekem mondjuk szerencsem volt a Desiremmel, lassan 2 eves, es soha nem volt semmi baj vele, ami miatt szervizbe kellett volna vinnem, pedig olvasgattam forumokon, hogy sorba hordjak be öket alaplapcserere..

(#38) jacis válasza lcee79 (#36) üzenetére


jacis
nagyúr

Engem a melegedés soha nem zavart... a szolgáltatós telefonoktól meg rettegek, mert duplán problémásak 1. Drágább mint a független 2. Korlátozva van a telefon szoftver frissítéskor is illetve a szolgáltató váltás szempontjából is

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#39) lcee79 válasza jacis (#38) üzenetére


lcee79
őstag

HTC ONE X kivétel volt
1. amikor vettem a független 170-180-ba került, a t-mobilban meg 2 hétig 119.900 ft volt és 39000 ft-ért hoztam el 0%-os thm-el, tehát így megérte és nem kell félni a gari miatt.

2. A One X 032-es CID-el rendelkezik és akármelyik szolgáltatónál veszed Magyarországon mindegyik ilyen kártyafüggetlen :D, ahogy megjelenik a frissítés abban a pillanatban az összes 32-esre egyből itt van, de eddig nem sok telefont láttam ami ilyen volt (eddigi Nokiáimra az volt a jellemző amit írtál, folyton hackelgetni kellett a szerencsétlen Symbiant, ami nem úgy ment mint egy android esetében amit egy 10 éves is tudna, hanem bonyolult volt eléggé, legtöbben neki sem álltak, pedig hónapokat késett a firmware sajna, pl E6 t-mobil...)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#40) raub válasza dani3l (#37) üzenetére


raub
tag

Nos, ebben igazad van...
Azóta tanultam a dologból és kizárólag - sajnos drágább :( :D - hivatalos boltból szerzek ujdonságot... :)
Kicsit tovább kell általában gyüjtögetnem, de ki lehet bírni... :D :D :D
( Azoknak a fórumon olvasott Desire tulajok írásai között valószínűleg az enyém is ott volt, mert a második Htc készülékem a Desire volt. :D )
Mondjuk, így hogy jobban utána gondolkodom az első Htc-m egy HTC Touch Diamond2 volt, aminek semmi gondja nem akadt... :N
Lehet, hogy a WM vonalon kellett volna tovább keresgélnem... :F :D

(#41) caius marius válasza raub (#35) üzenetére


caius marius
tag

"2 év gari van, igen.
(Ez mondjuk pozitívum. )"
Uniós jogszabály kötelezi őket erre...
Nem jószántukból adják!

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#42) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Drágák a mobiljaik és nem olyan jók sem, illetve nem kell csodálkozni, hogy mindenhol csökkennek a bevételek. Máshol meg fellendül. Fogadok a világon minden 10. gyerek tablet-et kér karácsonyra. Tavaly laptop volt a nyerő, előtte meg telefon.

(#43) Integra


Integra
titán

maguknak köszönhetik, ez a szomorú igazság

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44) kbencee


kbencee
aktív tag

Megérdemlik :(((
Csináljanak végre normális telefont, ne pedig túlárazott, gyári hibás szarokat :(((
Volt Sensationom, azzal a szutyokkal nem csak sz.vtam, hanem már sz.ptam is, annyi baja volt.
Amíg nem dobnak a piacra egy HD2 kaliberű telefont, addig meg is érdemlik, hogy csökken a részesedésük meg a hasznuk.
Kikérem magamnak, hogy 140-ért olyan telefont adjanak, melynek porosodik a kijelzője, gyenge a betekintési szöge, ótvar a kamerája, nem jó a hangminősége, gyenge az akkumulátora és folyamatosan force close-ol a kevés ram miatt :(((

(#45) FeherMate


FeherMate
csendes tag

Miről lett híres a HTC az okos telefonok megjelenésével?
Jó összeszerelés, alacsony ár.
Az összeszereléssel szerintem most sincs probléma, de iszonyatosan eldurrantak az árai, borzasztóan drága, és gyárilag hibás készüléket adnak ki. Nem bírja az akku, pattog a festés stb... Ez mind olyan probléma amit korrigálni lehetett volna a gyártás, és a tesztelés során, ráadásul magasból leszarják a vevőket, nem javítják szoftvert, és nem frissítik, vagy ha mégis akkor nagyon lassan.

Egyértelműen megérdemlik, nem kell mindig elsőnek bemutatni a készüléket, tessék normálisan befejezni telefont.

És most sok embert fel fogok háborítani, de a Senset is módosítani lehetne, az összes HTC ram-akku-akadozás problémájának forrása, rengeteg ramot eszik, és borzasztóan fogja a teljesítményt.
Szép, jól kitalált, összeszedett, átlátható, de tele van rengeteg mókusvakítással (pl időjárás animáció) ami csak zabálja a telefon energiáját.

Van még mit fejlődnie.

(#46) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Személyes véleményem az, hogy egy cseppet elszált a Htc magától. Anno, az első Htc-m egy Touch Cruise volt. Nagyon szerettem, egyon lehetett haxolni, kellemes volt a vas és megbízható. Volt egy Kaiserem is, de csak egy rövid időre, mivel akkor már volt droidom is. Ebben az időben a nejem épp egy Diamondot nyúzott, személyes kedvencem volt még a Rose (de azt sosem vettem meg). Ekkor csak azt lehetett olvasni, hogy megy nekik a szekér, mint a hétfene, bár ugye ez még a "vállság" előtt volt kicsivel.
Aztán jött pár még komolyabb siker: Hero, Legend, Desire. Ez a három modell nagyon kaszált a piacon, és én úgy gondolom itt történt valami. Nem csak a vállságra gondolok, mert azt a többi gyártó is megélte, vagy így vagy úgy, de a Htc elkezdte önteni a csapból a droidokat, csak épp rendre drágábban mint mások (persze akadtak kiugróan drága Samsungok is, csak ott volt mögötte médi hadjárat is). Majd egyszercsak bejött a képbe a Zte. Ez a kínai gyártó alapjaiban kérdőjelezte meg a mobilos világ árait, amikor bedobta a Bladet. Nekem ugyan nem volt, de vagy 3szor majdnem vettem. ez a piacot úgy rendezte át, ami aszt eredményezte, hogy aki akart egy okostelót, az könnyedén kötött ki a Blade-nél, mivel korának egyik ha nem az egyetlen BestBuy telója volt. Nem csak a Htc-nek, a többinek is odavert, de a Htc-t ez meglehet érzékenyebben érintette mint pl az Lg-t vagy a Samut (akiknek ugye van a mobil szegmensen kívűl bőven más is a piacon).
Én nem tudom sajnálni őket, ha vesznek, hát vesznek, tán el kellett volna gondolkodni az árazáson is és azon, hogy mekkora is legyen a végén a profit.
Mostanság egy droidos telefont keresek. Van egy N8-am, de nincs vagyonom még egy okoskára, viszont van egy vállalati szoftverem, ami csak droidon fut :( Próbálnék cserélni, épp feltettem a Htc- közé is, de ha elmenne kp-re hát abból a kevéske pénzből biztosan nem futná egy komolyabb Htc-re, max egy több mint két éves Desire-re :(. Az uygan nem rosz, de a kamera része egy hányinger /mint megannyi Htc-nek/ és az N8-után nagyon komoly visszalépés lenne. Mik a lehetséges játékosok: ha jobban megnézem akkor egy: Alcatel AK-47. Ugyan a fotóban szintén szar az Alcatel, tán méginkább mint a Htc /nem minden modellje/, de megvan 51 Eft-ból egy olyan felső közép kategóriás hardwer + IPS amit a HTC nem adna 140000 alatt :(
Hosszú ömlengés lett, elnézést. Mindenki vegyen Htc-t, ha neki az a Jó!!
peace

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#47) KaiotEch válasza tom956ster (#46) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tehát akkor az Alcatel az orosz gyártó?(AK-47) :C

(#48) spawn21


spawn21
veterán

Sajnálatos, de tényleg várható volt.

Pedig szép telefonokat gyártanak.

iPhone 13p

(#50) callmeakos válasza KaiotEch (#47) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Fura de van ilyen :DDD

[link]

Bár nem értem mért ezt hozta fel példának amikor nálunk kapható a 4,3as tesója az OT-995 :U

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.