Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dannyl


dannyl
addikt

Ha jó áron lesz, beújítok egyre :)

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tudtuk mi hiányzott még :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) draco31


draco31
veterán

Nekem akkor tetszene, ha magától állítaná a színek a hőfoktól függően.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4) rebugra


rebugra
aktív tag

Vártam már nagyon, bár a belső ház világítás is megoldható ilyen RGB LED szalaggal.

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#5) Robert07


Robert07
aktív tag

Szerintem jobb lett volna, ha a szinek allitasat usb-n keresztul. egy programmal oldottak volna meg.

(#6) Richard!


Richard!
addikt

Ez már túl bódigusztis :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#7) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na elmennek ezek ezek a színesbe... :DDD :O

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) tecsu válasza draco31 (#3) üzenetére


tecsu
addikt

A Lada aljára felrakott fénycsőnek több értelme van... :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#9) #04441088


#04441088
törölt tag

Hűtsön jól, ne legyen túl hangos, aztán marhára mindegy milyen a szíve.
Anno kisgyerek korszakomban menőnek tartottam, hogy 10 féle ledes venti van a házban ledes füzérrel, de ma már úgy vagyok vele, hogy szinte 0-24-ben megy a gép, nekem ne villogjon, világítson benne nagyon semmi. Persze attól még jól néz ki.

(#10) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ezt kétoldalánablakos kockaházba tudnám elképzelni csak...

Picit jobb lenne, ha tején (is) több fény lenne, usbs, átjátszós csatija lenne külön progival.... máris keilleszthetőbb lenne már meglévő dolgokba...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11) Lacok válasza Richard! (#6) üzenetére


Lacok
őstag

Ezen besírtam. :C

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#12) draco31 válasza tecsu (#8) üzenetére


draco31
veterán

2106-osom van, nem kell alá ilyen, épp elég az ingyen rozsda. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#13) Thorus


Thorus
aktív tag

Elkezdtem olvasni eljutok RGB led, színváltozás gondoltam biztos majd hőfok függvényében változik, azt olvasok tovább és hát egy újabb dolog ami pont a diszkóból hiányzik.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#14) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Karácsonyfahűtőről
itt már írtak róla, még ~májusban....
Akkor 60$ -t írtak rá. Ez itt nálunk akkor lesz vagy 20k. (alsó hangon).

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#15) -Skylake- válasza draco31 (#12) üzenetére


-Skylake-
addikt

Távirányítós cpu hűtő atyaég... Látom magam elött, ahogy Pistike mikor elinditja az nCoreos DooM-ot, gyorsan átkattintja vörösre, mert ugye úgy a gémer...Az van, hogy öregszem.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#16) twollah1976


twollah1976
őstag

Ugy kellett, mint egy falat kenyer.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) jim bcs válasza lezso6 (#7) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Még az, de ki koppintott kiről? :U ->

Enermax ETS-T50 AXE Black (ETS-T50A-BVT)

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#18) XmoD


XmoD
aktív tag

Túlságosan bazári, de legalább nem "gammer" :DDD

(#19) kromatika


kromatika
veterán

Nagyon ronda. :F

(#20) #16939776


#16939776
törölt tag

Kínai led-fűzér, infrás távirányítója... mekkora :DD

(#21) jerry311


jerry311
nagyúr

Mindenképpen szerzek egyet, asztal alatti, ablak nélküli házba pont jó lesz. ;]

(#22) atus72


atus72
senior tag

Vicces ez a távirányító, a ledszalagokhoz is ilyet adnak, ez viszont jó hír is mert nem túl bonyolult
megoldani hogy vezéelni lehessen a színt akár a hőfok szerint szoftverből.
Nyilvám egyszerűbb lett volna ha alapból tudja, bár nem tudom hogy ha hőszenzor lenne a hűtőben akkor sem
azt az értéket méri mintha külön a magok hőmérsékletét mérnéd, parasztvakításnak persze kiváló lenne :)

(#23) dementor


dementor
senior tag

Tisztességes teljesítmény a 200W hőmennyiség kezelése, ráadásul 400-1000 fordulatszám mellett. Gyakorlatilag hangtalan is lehet ha minőségi a rápakolt venti. A színek különösebben nem zavaróak, pláne házon belül. Jó portéka. :K

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#24) SkS7891 válasza dementor (#23) üzenetére


SkS7891
tag

Azért +20.000Ft-os kategóriában elég sok hűtő tudja ezt, tehát emiatt ez még nem best buy. :)

(#25) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont annyira van értelme mint a zenére pulzáló RGB ledeknek egy VGA-n... [link] :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) abridabri válasza .LnB (#25) üzenetére


abridabri
veterán

VGA-n nincs ertelme a pulzalo RGB nek, ellenben ha az egesz haz pulzal zenere , na az brutalisan mocskos jo ,akarki akarmit mond.
igy ni

(#27) .LnB válasza abridabri (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, ezt adom, még ha én nekem az ilyen alapból nem is tetszik. Én nagyon boldog vagyok a Minimal Define S házammal. Se ablak se semmi. A bekapcsológomb is zavar, hogy kéken világít.. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) dementor válasza SkS7891 (#24) üzenetére


dementor
senior tag

Semmiképpen nem a legjobb vétel, viszont az alacsony fordulatszám figyelemre méltó. Bár a legjobb fordulatszám a silent, alsó tápos, jól szellőző házban. :)

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#29) imibogyo válasza dementor (#28) üzenetére


imibogyo
veterán

Mondjuk kicsit sűrű a bordázat passzívsághoz (legalábbis szemre)... Én inkább a ritkább bordákat részesítem előnyben a passzív gépeknél. Mondjuk nekem sem tökéletes még, mert össze-vissza mennek a bordák hullámozva, tehát van ahol összeérnek, de van ahol 5 mm is van közöttük. A következő vételem egy jó ritkás bordájú, direkt passzívságra tervezett hűtő lesz. :B

(#30) arn


arn
félisten

ez mar mindennek az alja... lassan nem csak hang, hanem fenyszigeteles is kell a hazba...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#31) dementor válasza imibogyo (#29) üzenetére


dementor
senior tag

Nagyából 2 mm a távköz, kicsit szűkös, de kitűnően teljesít, bár az i3 a gépemben csak 35W hőtermelésű. Azért kíváncsi lennék az általad linkeltre, hogy lenne-e hőfokban eltérés.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#32) hundai


hundai
aktív tag

Alapesetben ha hátra fújja a levegőt még plexis háznál sem látni az oldalát tele leddel :C :C

-Wake up Neo!

(#33) olle válasza abridabri (#26) üzenetére


olle
senior tag

Irgalmatlanul jóféle. :D

Nem értem hogy mi ez az ördögűzés minden LEDes hardware alatt. :D

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#34) pubyy


pubyy
tag

nem igazán értem a hűtőgyártókat...
Az első képen azt látom hogy ez a gyártó sem látott még összerakott gépet. A RAM-ok beletakarnak a ventillátorba.

Az alaplapok igen-igen nagy százaléka van így kialakítva, mármint RAM-elhelyezés tekintetében, mégis a hűtők igen-igen nagy százaléka ilyen alacsony.

Kérdésem, hogy mi a jófenéért nem csinálják hosszabb "lábakra" ( hosszabb hőcsövezéssel) a csodaketyeréiket ?

(#35) tecsu válasza dementor (#28) üzenetére


tecsu
addikt

Akkor inkább ez:

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#36) dementor válasza tecsu (#35) üzenetére


dementor
senior tag

Bizonyára ő is kiválóan teljesít, bár amint látom csak két csővel rendelkezik, viszont full réz. De erről is hiányoznak a led-ek. :D

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#37) arn válasza tecsu (#35) üzenetére


arn
félisten

Mosogepdob? :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#38) jerry311 válasza arn (#37) üzenetére


jerry311
nagyúr

Passzív hűtéshez méret is kell. :DDD

(#39) Panzika válasza jim bcs (#17) üzenetére


Panzika
tag

Asszem a Lepa az az Enermax leányvállalata. Javítsatok ha tévedek

Magyarországon az egy főre eső hülyék száma: kettö! (Hofi Géza)

(#40) jim bcs válasza Panzika (#39) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Van köze a kettőnek egymáshoz.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.