Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) dabadab válasza tomcat78 (#100) üzenetére


dabadab
titán

Szerinted azok a gyerekek, akiknek a szülei vezetnek, miért csak a jogaikkal vannak tisztában egy zebrára levetítve?

Nincsenek tisztában vele.

A ti nyugati olvasatotok szerint nekem úgy jön le, hogy teszem a zebra mellett beszélgető embereket meg kéne kérdezzem mit is szeretnének.

Ilyet senki se mondott. Arról volt szó, hogy neked kell elsőbbséget adnod a gyalogosnak a zebránál, ennél fogva egyrészt olyan sebességgel kell a zebrához közelítened, hogy meg tudj állni, ha látsz valakit, akinek elsőbbséget kell adni, másrészt nem csak képesnek kell lenned erre, hanem meg is kell tenned. Ennyi. Semmi extra nincs ebben: zebrához közelítve körbenézel, ha nem lehet rendesen belátni, akkor elveszed a gázt is, és ha valaki át akar menni, akkor megállsz. Sima elsőbbségadás, tök rutin.

nem előjog gyalogosnak lenni!

Valójában autósnak lenni előjog, ami egy plusz kötelezettséggekkel és felelősséggel jár, csak erről sokan hajlamosak megfeledkezni.

DRM is theft

(#102) arnyekxxx válasza tomcat78 (#71) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ezt majd beszéld meg a bírósággal amikor sittre vágnak mert elcsaptál egy gyalogost aki eléd lépett a zebrán.

(#103) azbest


azbest
félisten

jó kis gumnicsont. Lehet tényleg abban kéne maradni, hogy a saját túlélési esély javítására nem árt figyelni a környezetre, bármilyen módon közlekedik valaki. És akkor például nem lépnek le szirénázó mentő- vagy tűzoltóautó elé sem, aminek a sofőrje egyszerre kéne megáljon minden zebra előtt és célbaérnie valakit megmenteni.

(#104) hunluki válasza dabadab (#101) üzenetére


hunluki
senior tag

Azért van abban valami amit mond, itt most mindkét oldal védhető.
Az autósnak tényleg oda kell figyelnie hisz neki van jogsija és az ő kezében van ~másfél tonna vas amivel szemben ~80 kilónyi biomassza nem sok esélyel indul, ez tiszta sor.
DE:
A gyalogosnak is oda kell figyelnie és manapság hatalmas probléma hogy mindenki agyából lóg a füles és rá van épülve a telefonjára miközben a külvilág nulla.

Plusz tényleg ideje lenne minél hamarabb oktatni a kreszt, akár már oviban is legalább olyan szinten hogy zebrára lépés előtt körbenézünk és csak utána lépünk ki.
Nyilván nem azt mondom hogy középső csoportos ödönkének vizsgát kell ebből tennie, de határozottan nyomni kéne ezt minél hamarabb.

(#105) tomcat78 válasza dabadab (#101) üzenetére


tomcat78
őstag

Baszki.... Még mindig itt tartasz?? Értsd már meg, hogy a magyar írott jog szerint rohadtul nincs olyan, hogy zebránál! Zebrán van, ha már lelépett a gyalogos! Amit autósként úgy kell megközelítened, hogy HA lelép, meg tudj állni! Mondat vége, pont.
Hol a f@szba írtam én olyat, hogy nem kell elsőbbséget adni valakinek, vagy el kell ütni azt aki át megy a zebrán???? Azon a baromságon Ti kezdtetek lovagolni, hogy a gyalogosnak körül sem kell néznie, nem kell mérlegelnie, mert nyugaton, meg a tököm tudja hol így van. De ez itt még mindig kicsiny hazánk, ahol tetszik vagy nem a gyalogosra is vonatkoznak szabályok! Ti meg ezen háborogtok? Mégis ennek melyik része bántó és kire nézve? Hogy leidiótázom a szülőket, mert olyan alap dologra nem képesek megtanítani a kölykeiket, hogy tartsuk tiszteletben egymás jogait? Le hát, barom az összes aki az alap emberi interakciókat nem veri a hülye gyereke fejébe, azon túl, hogy a tantóbáécsi nem verhet, mert megyünk az ombdusman bácsihoz, Te vagy a leg szebb, Te kapod anyutól a legtöbb lájkot, ja és nem mellesleg az a kib@szott zebra csakis a Te kurva játszótered. És ha valakinek ez nem tetszik, akkor apu irgumburgum! De tényleg.... Az ember egy cikk és egy hozzászólás nyomán neki áll ekézni elhülyülő( pardon, digitalizálódó) társadalmunkat- nem mellesleg egy létező jelenség alapján-, Ti meg mint kutya a csontba, márpedig a gyalogos át mehet a zebrán! Hurrá! Bár nem tudom állítottam e az ellenkezőjét.... :U Ti állítjátok, hogy persze, figyelnie sem kell, és én vagyok a hülye, mikor azt merem állítani, hogy de? A rohadt KRESZ-t nem ismeritek, de pálcát törni más felett az nagyon megy.
Nem mellesleg a KRESZ elviekben igazítva van az úniós szabályozáshoz, így kétlem, hogy nagyságrendi eltérések lennének a szabályok megalkotásában.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#106) tomcat78 válasza arnyekxxx (#102) üzenetére


tomcat78
őstag

Magyaráztam, nyertem. Igaz, hogy nem elém lépett, hanem neki jött a kocsinak oldalról. De tudod mit? Neked van igazad! Felőlem úgy tanítod a gyerekedet bármire, ahogy akarod. De azért egy apró dologra felhívnám szíves figyelmed: a szabályok nem ismerete nem mentesít alóluk! És ez igaz az esetleges gyerekedre is. Az meg a Te, Én, Jóska, meg minden szülő felelőssége, hogy megismerjék azt, ami rájuk vonatkozik. Bár ahhoz nem ártana ismerni azt, amiről beszél az ember.... :U Tudom, szörnyű.... De nem elég leültetni a gép elé meg a kezébe nyomni az elérhető leg drágább telefont. Szocializációnak hívják a folyamatot, ha minden igaz. És a f@szbúk és társai simán csak alkalmatlanok erre.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#107) arnyekxxx válasza tomcat78 (#105) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Nézd, a gyalogosnak pont annyira kell elsőbbséget adni a gyalogátkelőhelyen amennyire a jobbról érkező járműnek elsőbbséget adunk az egyenrangú útkereszteződésben

Vagyis figyeljen csak az a kamionos jobbról amig nincs a kereszteződésben mert addig neki nincs semmi elsőbbsége amig be nem ért be a kereszteződésbe szóval nyugodtan elé kanyarodhatsz.

ha már a kresz szószerinti, mechanikus alkalmazását erőltetjük.

"28. § Elsőbbség az útkereszteződésben
(1) Az útkereszteződésben - ha a (2) bekezdés rendelkezéseiből más nem következik - a járművel elsőbbséget kell adni..."

(#108) arnyekxxx válasza tomcat78 (#106) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Igaz, hogy nem elém lépett, hanem neki jött a kocsinak oldalról.

Én pedig kimagyaráztam rendőrnél a nemégő utánfutólámpát és ez pont annyira kapcsolódik a gyalogos elsőbbségéhez mint a te eseted. Majd magyarázd ki azt ha azt csapod el aki eléd lép.

Szerk.

Egyébként javaslom, hogy azokkal az állításokkal vitázz amiket írnak neked ne azokkal a szalmabábokkal amiket magadnak szövögetsz.

[ Szerkesztve ]

(#109) dabadab válasza arnyekxxx (#107) üzenetére


dabadab
titán

Tényleg szinte szó szerint ugyanezt leírtam már neki :)

DRM is theft

(#110) genlog válasza Synthwave (#96) üzenetére


genlog
junior tag

Szerintem amiatt van az egymás melletti elbeszélés, hogy azt hiszed valaki azt írta, Nyugat-Európában sokkal jobban vezetnek.
Én például nem ezt írtam, hanem hogy türelmesebben. Rengeteg hibát vétenek, bonyolultabb kereszteződésben elakadnak stb. de nem erőből, mindenen átgázolva hidalják át a bénaságukat, hanem inkább lassítanak, elengednek alárendelt utakról jövő forgalmat is stb.

(#111) tomcat78 válasza arnyekxxx (#107) üzenetére


tomcat78
őstag

És? Nem értem hol ezzel a baj? Technikailag hogyan adsz elsőbbséget valakinek vagy valaminek, ami, aki nem tartózkodik ott? Bingó! Sehogy! Viszont úgy kell megközelítsd, hogy eleget tudj tenni az elsőbbségadási kötelezettségednek. És autósként egyenrangú kereszteződésben ezt hogyan teszed meg? El fordítod a fejed jobbra, hogy jön e valaki, akinek esetlegesen elsőbbséget kell adnod. Ha jön, meg állsz. Ha messze van, haladsz tovább, hogy még véletlenül se tartsd föl, ne kényszerítsd fékezésre, stb. Röviden: figyelsz, és mérlegeled a lehetőségeket. Pont úgy, mint egy zebránál gyalogosként. Egyéb esetleg?

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#112) tomcat78 válasza dabadab (#109) üzenetére


tomcat78
őstag

Macisajtnál meg körülnézel... Pont úgy mint gyalogosként kéne egy zebránál.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#113) tomcat78 válasza arnyekxxx (#108) üzenetére


tomcat78
őstag

Akkor légyszives konkrétan írd le nekem, hogy melyik része a szalmabáb?
Egy nem égő lámpából nem lesz bírósági tárgyalás.
De, annyiban kapcsolódik, hogy a hülye gyerek meg a jó édes apukája szerint meg kellett volna állnom, mert zebra. Amit meg is tettem volna, ha le lép. De nem tette, csak pofázott a haverjával, félig háttal. De nem kell figyelni, ha lelépünk az útra, akár egy kocsinak is neki lehet menni, mert semmi keresni valója a zebrán. Gondolom :W :DDD

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#114) arnyekxxx válasza tomcat78 (#111) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Technikailag hogyan adsz elsőbbséget valakinek vagy valaminek, ami, aki nem tartózkodik ott?

Látom nehezen megy a felfogása (lehet, hogy ez született képességed), hogy az elsőbbségadás fogalma értelmezhetetlen abban az esetben ha valamelyik fél már az adott helyen belül tartózkodik. A kamion a kereszteződésben a gyalogos a zebrán. Elsőbbségadással addig lehet foglalkozni amíg az akinek az elsőbbsége van még nincs a kereszteződésben/zebrán, hanem csak közelíti azt. Aki már bent van annak nem tudsz elsőbbséget adni. Fogalmi képtelenség. Jobbról jön a kamion a kereszteződés felé, nem jobbról bent áll a kamion a kereszteződésben mégis el fogod engedni ebben biztos vagyok.

(#115) arnyekxxx válasza tomcat78 (#113) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Bocs de nem fogom idemásolni a kommentjeid kb felét. Úgyse fognád fel miért azokat hozom ide, ezt a korábbiak alapján biztosra veszem.

(#116) tomcat78 válasza arnyekxxx (#114) üzenetére


tomcat78
őstag

Aha, értem.... Nem képesség, hanem rendellenesség, pont úgy, mint nálad drága barátom, ha már a személyeskedést próbálod erőltetni.
Akkor csak, hogy maradjunk az eredeti példánál: miért kéne elsőbbséget adnom egy járdán lévő gyalogosnak, ha egyszer ott autóval semmi keresni valóm? Csak akkor tudom azt a bizonyos elsőbbséget biztosítani számára, ha már az úttesten tartózkodik. Minden egyéb esetben maximum a lehetőségét adom meg, hogy élhessen elsőbbségi jogával( lassítás, esetleg megállás és társai). Ugyan ez igaz a kereszteződésre is. Csak lehetőséget kell biztosítsak arra, hogy a jobbról jövő élhessen az áthaladás előjogával. Úgyhogy remélem megbocsájtod, hogy tudatlan mivoltomban kénytelen vagyok kiigazítani, azt amit írsz és rosszul értelmezel.
Na, de vissza a témához: és ezt honnan tudja az egyszeri sofőr? Onnan, hogy oda néz, és lehetősége van eldönteni, hogy a másik előbb/ együtt ér e az adott kereszteződésbe, avagy simán tovább tud haladni. Nem kell megállni pusztán azért, mert valaki jön. Kizárólag stop táblánál, de az ugye más történet.
És a stop tábla a maga nemében jobban hasonlít a zebrára, ha innen nézzük. Mindenképp meg kell állnod és fel kell mérned, hogy ki/át tudsz e haladni anélkül, hogy más( szabályosan közlekedő) kollégára a frászt hozod.
És elérkeztünk a csúcsponthoz: Én a gyalogosok figyelmét kértem számon az eleje óta. Nem a jogaikat vitattam a zebrán való átkelésre. És pont a saját példámból kiindulva: miszerint amíg vannak olyan barmok, akik képesek egy autónak neki menni gyalog, addig lesznek olyanok is, akik eléd lépnek 10 centivel, elé lépnek a mentőnek, stb. Ezzel kapcsolatban kezdtem firtatni a szülők felelősségét, amire azt kaptam, hogy a haladó nyugaton fel sem kell nézni, mert átengedik. Erre válaszoltam azt, hogy, de nálunk elő van írva a gyalogosnak IS, hogy mi a helyes eljárás úttestre lépésnél. A bedugott fül, telefon nyomkodás pont nem szerepel köztük...
Szalmabáb, mi? Melyik része a felfoghatatlan annak, hogy azt pofázom, hogy a közlekedés is közös felelősség? Erre Te jössz nekem kamionnal? Márpedig meg fogok állni.... Meg, de képzeld egy biciklisnek is, sőt gyalogosnak is. Ha kell! De hidd el, hogy csak azért mert egy kamion jön, még önmagában nem fogok megállni, ha szükségtelen.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#117) tomcat78 válasza arnyekxxx (#115) üzenetére


tomcat78
őstag

Tudod ez tipikus esete annak, hogy érvelés helyett jön az értelmi képességek kétségbe vonása, személyeskedés és hasonlók. Tudod mit? Béke veled pajtás :R Élj boldogan, abban a hitben, hogy igazad csak neked lehet. Igazából nem zavar. Mondhatni mulattató... :)

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#118) nuke7 válasza tomcat78 (#112) üzenetére


nuke7
veterán

csakhogy a zebránál nem a gyalogosnak van a macisajt, henem neked! :W
Tehát amikor zebrához érsz neked kell körülnézned, hogy van-e gyalogos - pont úgy ahogy irtad, mint a macisajtnál.... (remélem ezek után tényleg nem vezetsz gyakran mégha van jogsid is...)

a jobbkezes utca esetén sem annak kell körülnéznie, aki jobbról jön, hanem neked... :U
(ha nincs macisajt ;) )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#119) tomcat78 válasza nuke7 (#118) üzenetére


tomcat78
őstag

A példa annak szólt, hogy ha autót vezetsz is figyelsz a társaidra, és mérlegelsz. Ez az amit a gyalogosnak is meg kéne tennie, a párhuzamot ennél a résznél vontam meg, és nem azt írtam, hogy a gyalogos kvázi adjon elsőbbséget egy zebránál.
Amúgy meg egyenrangú kereszteződésről volt szó, ahol mindenki jobbra figyel :U Pont ez volna a bizalmi elv lényege, amit már emlegettem. Ha ez valóban jól működne, akkor az embereknek nem kéne balra is benézni egy ilyen helyzetben.
De, kurva sokat vezetek, remélem ez elrémíszt ;] :DDD De talán pont ezért foglalkozom a szabályokkal, meg igyekszem követni, ha változik valami... :W

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#120) arnyekxxx válasza tomcat78 (#116) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Aha, értem....

Nem érted.

De, kurva sokat vezetek, remélem ez elrémíszt

Igen.

[ Szerkesztve ]

(#121) tomcat78 válasza arnyekxxx (#120) üzenetére


tomcat78
őstag

Te nem érted még mindig... :U Mi a kereszteződés? Az én értelmezésemben, ahol az egymást keresztező utak találkoznak. Az elsőbbség arra vonatkozik, hogy az arra jogosult az adott kereszteződésben hamarabb haladhat át. Eddig gondolom érthető a megközelítés.
A kötelezettség része szintén a kereszteződésre vonatkozik. Az, hogy Te jobbra nézel annyit jelent, hogy felkészülsz arra az eshetőségre, hogy ennek a kötelezettségednek eleget tudj tenni. A kötelezettség része a kereszteződésre vonatkozik, hiszen ott keresztezi egymás útját a két jármű. Ott lesz baleset, ha valaki nem tartja be a rá eső részt. Nem előtte vagy utána.
De tök mindegy, hogyan értelmezed Te vagy bárki, amíg ennek eleget is tesz.
Elrémíszt? Miért? Buzdítottam bárkit arra, hogy szabálytalanul közlekedjen? Vagy amit leírtam számodra azt jelenti, hogy én azt teszem? Azzal, hogy igenis elvárom, hogy a gyalogos is figyeljen oda? Azt nem én találtam ki, hogy szabályok rájuk is vonatkoznak! Te magad írtad, hogy azzal szórakoznak gyerekek, hogy be állnak a zebra közepére. A többiek meg videózzák az autósokat. Holott tudod Te is, Én is, hogy ez alapból szabálytalan, még zebrán is. A szülők felelősségét ecseteltem az egész gyalogos átkelés témával kapcsolatban. Ha józan paraszti ész nem működik, akkor vannak rá egyértelmű, írott szabályok. De, mint kiderült a jogsival rendelkezők jó része sem ismeri. Én vagyok a problémás, mikor bőszen amellett kardoskodtok, hogy demárpedig a gyalogos? Hol vitattam én a jogait? Nem írtam olyat, hogy nem mehet át, vagy nem engedem át. Azt írtam, hogy ne agyatlanul tegye.
Nem tudom mi a rémisztőbb.... Az hogy valaki igyekszik a szabályoknak megfelelően közlekedni, vagy az, hogy sokan megszokásból közlekednek, és vannak szabályok, amikről lövésük sincs....
És ehhez hozzá tenném, hogy valószínűleg 42 éves koromra többet vezettem önhibás balesetmentesen, mint az itt kommentelők java egész életében fog. 6 éves korom óta vezetek. Gokartoztam, rallyztunk, pályázni jártam autóval is, motorral is.... Ebből adódóan ismerem a saját és az autóm korlátait is a közúton. Biztosan nem vagyok tökéletes. Viszont én legalább a szabályokat ismerem, és annak megfelelően közlekedek. Úgyhogy gyanítom, hogy nem én vagyok az, akitől rémüldözni kéne....
További balesetmenteset :R

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#122) azbest


azbest
félisten

ez a túlzott eszközhasználat tényleg rossz hatással van a gyerekekre

(#123) tomcat78 válasza arnyekxxx (#120) üzenetére


tomcat78
őstag

"A gyalogos addig nem léphet le a kijelölt gyalogos-átkelőhelyre, amíg a lelépést és az áthaladást veszélyesnek ítéli meg – mondta el lapunk megkeresésére Dobókői György.

A tájékoztatásból az is kiderült, jogszabály szerint a kijelölt gyalogos-átkelőhely előtt álló és várakozó gyalogossal szemben nincs elsőbbségadási kötelezettsége a jármű vezetőjének csak abban az esetben, ha a gyalogos lelépett a kijelölt gyalogos-átkelőhelyre."

Részlet egy a BEOL 2018.09.15.-ei keltezésű riportjából. Szerintem ennyit arról, hogy helyileg mi tartozik a kötelezettség alá eső területnek.
Ja, és a nyilatkozó úriember megkapta a Közlekedésért érdemérmet. De gondolom Ő is szellemileg visszamaradott, mint én....

Két órán túl, tényleg káros a fórum olvasgatás :DDD

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#124) tomcat78


tomcat78
őstag

Még egy kis csemege: [link]
Egy gyors matek alapján pl 2020-ban Budapesten magasabb, mint 9% arányban a gyalogosok okoztak közúti balesetet. Az országos átlag ettől elmarad. A statisztika az okokra nem terjed ki, mindenesetre szerintem elgondolkodtató...

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#125) Ciccuka válasza azbest (#122) üzenetére


Ciccuka
veterán

kép?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#126) azbest válasza Ciccuka (#125) üzenetére


azbest
félisten

valóban elromlott a címe

(#127) arnyekxxx válasza tomcat78 (#123) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Úgyhogy gyanítom, hogy nem én vagyok az, akitől rémüldözni kéne....

A kétségtelenül mindenkinél nagyobb önbizalmad egy kis részét át kellene irányítanod az önismeret felé. Meg továbbra is javaslom, hogy ne a szalmabábjaiddal vitatkozz mert annak sok értelme nincs.

(#128) tomcat78 válasza arnyekxxx (#127) üzenetére


tomcat78
őstag

Amúgy tulajdonképpen mi is a vita tárgya? Van véleményed, nem baj. Az sem az, hogy nem értünk egyet. De azt nem igazán értem, hogy érvelés helyett miért a személyeskedésbe menekülsz. Írd le bátran, hogy szerinted én közveszélyes vagyok, szellemi fogyatékos, meg ami úgy eszedbe jut. Igazából nem zavar. Mulattat....Magadat teszed nevetségessé. Felőlem azt csinálsz amit akarsz. Remélem elnézed nekem, de igazából nem tudlak komolyan venni. Semmi okot nem adtál rá.... :U
Tudod én be tudom látni, ha tévedek. Neked még ez sem megy. Te kergetsz szalmabábokat, pajtás! Napok óta senki nem írt ide, most meg ide böfögsz valamit, csak azért hogy tiéd legyen az utolsó szó? Hátha nem reagálok rá mondjuk? Megtehetném.... De megadom a lehetőséget, hogy önként kapitulálj. Ne itt éld ki a komplexusaidat... Szerintem. :R

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#129) arnyekxxx válasza tomcat78 (#128) üzenetére


arnyekxxx
veterán

ha nem érted hát nem érted

(#130) tomcat78 válasza arnyekxxx (#129) üzenetére


tomcat78
őstag

A személyeskedés részét? Valóban nem.... :U

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#131) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Pavlov kutyája jólidomítottan csorgatja a nyálát a csengőszóra :)

(#132) tomcat78 válasza arnyekxxx (#131) üzenetére


tomcat78
őstag

Tudod, ott b@sztad el, hogy kiszámíthatóan csak azért sem engeded el a dolgot. Na, akkor hol is van az a kutyus? :D
Tényleg nem tudom mi a f@sz bajod van velem. Biztosan nem vagy tök hülye, de pont ezért kicsit ( nagyon) olyan személyes hadjárat szaga van a dolognak, hisz a témához hozzászólni nem megy.... Ennyire fáj, hogy valamiben tévedhetsz is? Magadat járatod le. Persze ez nem gond. Valószínűleg a kutya sem olvassa már.... Vagyis................................ :U
Most is vársz néhány hetet, hogy valami elméset sikerüljön a fejemhez vágni, csak azért hogy a Tiéd legyen az utolsó szó? Nem gond, bár kicsit betegesnek tartom.
De csak a Te kedvedért hagyom a kis témáim közt. Ha neked ez okoz örömet, hajrá :C Én jól el szórakozom rajtad. Csináld még, lééééééégyszi :))

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.