Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) imibogyo


imibogyo
veterán

Hát ez nem gyere be. Nagyon gémer, vagy csak simán ronda... :(

(#2) KaiotEch: én nem mondanám, hogy szar, de kinézetre biztosan megosztó lesz... :U

(#3) atti_2010: persze ennyiért jó, ráadásul alsó tápos. Nekem csak a külseje nem tetszik, de hát ez magánvélemény. Másnak tetszhet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2) KaiotEch válasza imibogyo (#1) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

De legalább olcsón, szart...

[ Szerkesztve ]

(#3) atti_2010 válasza imibogyo (#1) üzenetére


atti_2010
nagyúr

40 euróért kitűnő házikó játékosoknak, vagy akinek bejövős 12K -ért ez ajándék, rendesen lehet hűteni alsó tápos stb.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#4) Apika


Apika
Közösségépítő

Valóban nagyon alacsony ez az ár. A gémer házakra ez nem szokott jellemző lenni...

(#5) TGWH


TGWH
őstag

Olcsó, és jónak tűnik.
Nekem tetszik, azt az x-et az elején meg le lehet fűrészelni :D
Ha tényleg olyan szellős, és jól hűthető, akkor bőven megér 10-12 ezer forintot. Kíváncsi vagyok itthon mennyibe fog kerülni, lehet beszerzek egyet.
Az, hogy alsó tápos, miért lenne baj? Max oldalra is lesz egy venti, és bőven lehűti.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#6) atti_2010 válasza TGWH (#5) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Az alsó tápot mint előny próbáltuk kiemelni de úgy látszik nem sok sikerrel, legközelebb újra megpróbáljuk.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#7) Sub-ZeRo válasza imibogyo (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem is-is. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8) Ł-IceRocK-Ł válasza atti_2010 (#3) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Plusz ugye az előlapi usb kivezetés ritkaság ilyen árszegmensben.
Összesítve felszereltség 7, kinézet 4. Ez pontosan a "még hagyjad is" kategória.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#9) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nagyon tetszik,hogy mindenki azt mondja ,hogy ronda viszont csak azért gyártanak ilyeneket mert nagy rá az igény.
Én biztosithtok mindenkit arrol,hogy nem veszek ilyet mert nekem ronda!
Nem csak mondom,gondolom is! :DDD

(#10) TGWH


TGWH
őstag

Akkor a kérdés, miért jó az alsó tápos, miért előny ez? Nincs a proci mellett, meleg levegő meg felfele száll, ha ki nem szívja oldalt :D

Ronda? Hát engem nem érdekel, úgyis a monitort bámulom, nem a gépet... rakd be kartondobozba ha nagyon zavar... Miattam lehet akármilyen ronda is, ha olcsó és jó, megveszem. Na jó, rózsaszínt azért nem :C mondjuk átfújnám és kész :DD

USB kivezetés meg megint mi a ráknak? Jó ha van, de nem létszükséglet, veszel két usb ,,hosszabbítót'', és kész, tehát az sem lenne baj.

Mégis mi kell nektek, amire azt mondjátok jó, full titán ház 50 ezer helyett 12-ért? :))

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#11) Duree


Duree
veterán

Akárki akár mit mond,ez akkor is ronda,nem szimplán ronda hanem triplán.Aki tervezte annak kellene egy jó erős szemüveg.

duree54

(#12) atti_2010 válasza Duree (#11) üzenetére


atti_2010
nagyúr

50 embernek meg az nem fog tetszeni ami neked, ez abszolút felesleges vita, az ara jo a felszereltsége és az elrendezése is, akinek nem tetszik vesz 30-40K-ert Lian-Lit.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#13) Spam123


Spam123
tag

Nem rossz, de azért a Cosmos II-met nem cserélném le rá :)

(#14) #19617792 válasza atti_2010 (#3) üzenetére


#19617792
törölt tag

de még nem jelenti azt, hogy kötelezően bűnrondának kell lennie...

(#15) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

ritka csúfság. :O

üdv.

(#16) goodboy007


goodboy007
senior tag

Kicsit fura, hogy az X középen van, de a formája nagyon jó és a szellőzőnyílások, hátulról leszedhető processzorhűtő miatt szerintem nagyon megéri ennyiért.

Az Aeroengine-em ilyen szempontból elég szar, ha le akarom szedni a hűtőt, ki kell szedni az egész alaplapot és a vinyók szerelése is kényelmetlen (bár ebből a szempontból ez is lehetne jobb oldalról szerelhető 3,5"-os helyekkel).

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#17) Gude


Gude
senior tag

A durung X nélkül még ki is nézne valahogy

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#18) Xaels


Xaels
félisten

Hát ebben meg van az X- faktor :DDD Bár nagyon ronda legalább is szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) mikej95


mikej95
aktív tag

Lehet azért ilyen olcsó, mert ronda! De benne van az X-faktor!! :C
Legközelebb kék f betű lesz az ilyen best buy árkategóriás házak elején.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#20) atti_2010 válasza mikej95 (#19) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Most hogy az X faktort emlegetted már elment tőle a kedvem, még kihozná belőlem az állatot. :DDD

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#21) mepet


mepet
addikt

Csúnya, de legalább gagyi. Nem csalódtunk az Aerocoolban. Olyan brand, ahogy a neve is mutatja. ;]

(#22) LLKobe


LLKobe
veterán

Hova a francba lehet ebbe bepakolni 12 ventit??? :U

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23) TGWH válasza mepet (#21) üzenetére


TGWH
őstag

Miben nyilvánul meg a gagyisága? Az alkatrészek silányságában?

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#24) mepet válasza LLKobe (#22) üzenetére


mepet
addikt

[trollkodás] egymás tetejére csavarozod őket! [/trollkodás]

(#25) mepet válasza TGWH (#23) üzenetére


mepet
addikt

Így van. Erről a vadiúj házról nem tudok nyilatkozni, de az aerocoolról a silány minőségű anyaghasználat jut eszembe. (gagyinak tűnő, karcosodó, törős műanyag)
Mondjuk az alsó táp az előny, az tény. Viszont majd nagyot csodálkozik a legolcsóbb táp vásárlója, hogy nem ér oda az alaplap tápcsatijához a kábel...
Meg az is az előnyére szóljon a háznak, hogy a ház a számítógépek leglassabban elértéktelenedő alkatrésze, így a jövőbeni csere esetén nem buksz rajta akkorát... És az ára az pozitívum, ez tagadhatatlan, persze mire ideér, lesz vagy 14000, akkor meg 20-ért veszel egy olcsóbb Thermaltake-et...

[ Szerkesztve ]

(#26) TGWH válasza mepet (#25) üzenetére


TGWH
őstag

Ha csak úgy az asztalon áll, nem törik el. Az, hogy karcos, engem nem érdekel. Szóval még akár ilyen házam is lehetne, mondjuk ház ügyben pont nem néztem körül, mennyiért mit kapok. Ennyi pénzért persze hogy nem lehet olyan nagyon jó.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#27) LÁZ


LÁZ
addikt

X-faktor fanoknak must have :DDD én továbbra is gyűjtök egy blacbird 002 házra

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#28) .:LoMAX:. válasza LÁZ (#27) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

Lehetne nyeremény is az SMS-ezők között :DDD

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#29) Peddy789


Peddy789
őstag

sztem ennyiért tök jó,

néha elégondolkozom hogy azért jön itt be midnenkinek a minimalista szarok mert midnenki 40éves avgy mivan? amugy 12k. ez az indok mindent odaver sztem

(#30) #19617792 válasza Peddy789 (#29) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem vagyunk 40 évesek (egyébként is hogyan függ össze?), ami egyszerűen rettenet ocsmányul néz ki azon semmi se segít. még az se, hogy kb. ingyen van.

[ Szerkesztve ]

(#31) datatomm


datatomm
tag

Háát :D Csúnya ... elsőre. Nekem itthonra csak a látvány miatt nem kéne. De a belseje jó. Össze vissza szellőztethető, és sok hely van a benne. :DDD

Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#32) TGWH válasza Peddy789 (#29) üzenetére


TGWH
őstag

Mondjuk tegyünk hozzá két-három ezer forintot, és van más, ami nem ilyen ,,ronda''. Szerencsére sok ház van a piacon :D

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#33) Silentfrog válasza Peddy789 (#29) üzenetére


Silentfrog
veterán

A feléért is kapsz házat ,akkor az mégjobb?
Ha ronda akkor ronda 1k ért is meg 100k ért is. :)

(#34) TGWH válasza Silentfrog (#33) üzenetére


TGWH
őstag

Csak ugye azok a házak, amik játékokkal is játszóknak megfelelnek, 10-15 körül kezdődnek. A jó szellőzés elengedhetetlen, ahhoz meg minimum előre és hátra kell egy-egy venti, valamint egy alsó táp is segíti a proci szellőzését, akár úgy is, hogy nagyobb hűtű is ráfér.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#35) atti_2010 válasza TGWH (#34) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Meg a tetején a legfontosabb mert felfele száll a hő, sokan meg fogják venni ezt a házat mert mell döngetni azt lehet de mikor le kell csengetni 30-40k egy szép jól szellőző házért akkor már más a helyzet.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#36) Peddy789 válasza Silentfrog (#33) üzenetére


Peddy789
őstag

szerintem a felért nemkapsz olyan házat amiben 12venti van, 400mm vga hely, alsótáp.

szerintem sokkal fontosabb hogy egy ház funkcionális legyen, sok hűtő, bőven legyen hely a bővítésre, és ez ennyi pénzért marha jó

de te vegyél olyan házat dupla (vagy tripla) enyiért ami jól néz ki, ha neked az a lényeg, és arra költesz sok pénzt, én a maradékból meg költök magamra, hogy én nézzek ki jól és ne a számítógépem, álítólag a csajok arra nemgerjednek annyira :)

(#37) TGWH válasza atti_2010 (#35) üzenetére


TGWH
őstag

Szerintem a teteje nem annyira fontos, hisz ha hátul pl. fent van a venti, az is kihúzza a meleget. Nekem pl. el kéne döntenem, hogy visszateszem-e alulra, és 5 centi marad oldalt szellőzni, vagy hagyom, mint a mostani gépet, az asztalon, ahol talán valamivel kevesebb a por. Igaz, valami szűrőt is szeretnék betenni, nem tudjátok, lehet-e minden házra, vagy csak ahol ki van alakítva? Illetve nem rontja a hűtést?

Na igen, ennél nincs lejjebb :D de mint írtam, pár ezresért már van bőven másfajta megoldás is.

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#38) waithEard válasza Silentfrog (#33) üzenetére


waithEard
őstag

:K Nekem sem kéne, még ha 100 rongyot adnának is, hogy elvigyem! :D

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#39) Silentfrog válasza waithEard (#38) üzenetére


Silentfrog
veterán

100 rongyot? Az majdnem már egy durkáló árukészlete! :DDD
Annyiért én sem vinném el!

#36) Peddy789.: Házat sem életkérdés venni,elvan az az asztalon az alaplapnak a dobozán is!

[ Szerkesztve ]

(#40) ZorkasT


ZorkasT
csendes tag

Lehet hogy én vagyok ízlésficamos, de nekem tetszik :))

Aki éjjel legény, nappal lehány!

(#41) imibogyo válasza ZorkasT (#40) üzenetére


imibogyo
veterán

Akkor igen... ;] :P
Bocsi magas labda volt. :B

(#42) #65675776 válasza KaiotEch (#2) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem olcsó.

(#43) banhammer


banhammer
veterán

Nekem nagyon csicsás ez a ház.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#44) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

elég randácska... ;]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#45) Apika


Apika
Közösségépítő

Jó sok kiálló rész van rajta elől, hátul, felül. Mind - mind porfogó. Nehézkes lesz tisztán tartani..

(#46) nicu71 válasza Apika (#45) üzenetére


nicu71
addikt

Pontosan,a sok biszbasz közé az előlapon beszáll a por,szőrszálak,morzsa,ki se lehet törölni.nem kell! :N

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#47) teratti


teratti
senior tag

Nagyon próbáltak nagyot fakítani, de nekem sem tetszik annyira a design. Minőségre fene tudja milyen, de nem lehet rossz a képeket nézve.....ár érték arányban tuti választás.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#48) PH-User


PH-User
addikt

A mostani gépházam is AeroCool, a következő pedig ez lesz egy hónapon belül.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#49) ch003067


ch003067
addikt

veszek is vagy hármat :D

Nekem nagyon tetszik :D Szeretem az ilyen Transformers házakat :D

(#50) PH-User válasza ch003067 (#49) üzenetére


PH-User
addikt

Meg egyébként is ennyiért nagyon jó vétel, főleg, hogy alsó tápos, meg anyagminőségre is jónak tűnik... ;)

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.