Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Unisoc....valami normális SoC nem akadt?! :F

B.Cs.

(#2) joey04


joey04
titán

Biztos jó lesz.

;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) Graphics válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szépen fejlődnek... Lassan már lejönnek a 28nm-es gyártósorokról :D, már láttam 12nm-es TigrisBigrincs SoC-ot is tőlük...

De amúgy ha eszembe jutnak a Spreadtrum klónok áradata... Borzalom...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Örni


Örni
senior tag

Tehát annyit fog tudni mint egy 3310-es, csak tablet métetben.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#5) blueMerle


blueMerle
veterán

Jó lesz ez, várom nagyon, kiváncsi vagyok a....

...hopp rossz topic ;] :DDD

(#6) bollokcs80 válasza Graphics (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Haladnak a korral. Kíváncsi leszek az árazására, főleg most, a X. Pad 5 fényében.

B.Cs.

(#7) fateless válasza blueMerle (#5) üzenetére


fateless
veterán

Hú, de rég láttalak a fórumban :B

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) Polarstar válasza blueMerle (#5) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:DDD :DDD :DDD :C

Ez király volt! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) Luck Dragon

Hát erre nagyon kiváncsi leszek , főleg ha tesztre kerül a sor, már látom magam előtt Bog frappáns írását ... :DDD :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) stingray


stingray
junior tag

Ez úgy működik a szerkesztőségben, hogy aki a rövidebbet húzza, az kapja meg tesztelésre az ilyen hulladékokat?

(#11) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát ezt minek kiadni ilyen vassal? Frankó lesz a teszt ahogy írták :K varós :))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) bollokcs80 válasza stingray (#10) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Alice szereti az ilyeneket és jó kis epés teszteket kanyarint belőlük.... :C

B.Cs.

(#13) stingray válasza bollokcs80 (#12) üzenetére


stingray
junior tag

Igen, Alice gyakran sanyargatja magát. :)

(#14) kbyte1024 válasza bollokcs80 (#12) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na jó de ő szereti mert amíg be bootol a rendszer, ki tudja festeni a körmét 😂

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#15) bostone


bostone
addikt

Alaplapra hegesztett snake és space invaders játékokkal érkezik az új csoda?

(#16) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#14) üzenetére

“Kellemest a hasznossal “. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Fancy-boy válasza fateless (#7) üzenetére


Fancy-boy
addikt

A HMD hírek alatt megtalálhatod mostanában. :DD

(#18) rdt89


rdt89
addikt

Istenem mi mostanában ez az Usonic-os moslékdömping minden márkánál? :U

(#19) stingray válasza rdt89 (#18) üzenetére


stingray
junior tag

Profitmaximalizálás.

(#20) rdt89 válasza stingray (#19) üzenetére


rdt89
addikt

De ez már annyira pofátlan, hogy nekem égő.

(#21) fateless válasza rdt89 (#18) üzenetére


fateless
veterán

Örömmel cseréltem le a SD450-es tabletemet egy "moslék" Unisoc T618-asra (egyidősek voltak), és sokkal elégedettebb vagyok így, hogy a procihoz, ami erősebb és gyorsabb, ugyanazon költségért több RAM és háttértár fért bele. :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22) Oldman2 válasza rdt89 (#18) üzenetére


Oldman2
veterán

Mivel sok gyártónál chip hiány van, ebből meg (vélhetően) sok van raktáron?

És mint ahogy írták, annyira nem is rossz...
:C

(#23) rdt89 válasza fateless (#21) üzenetére


rdt89
addikt

Ez örömhír, használd egészséggel, számomra sajnos továbbra is kerülendő SOC a tapasztalataim alapján :R

Oldman2:
A raktári készlet igen lehet tetemes, mert nem sok eszközben találkoztam vele. Én akkor se tudnék megbarátkozni vele, volt szerencsém hozzá, én sajnos tartózkodnék ezekkel a SOC-okkal szerelt eszközöktől. :R

[ Szerkesztve ]

(#24) fateless válasza rdt89 (#23) üzenetére


fateless
veterán

Melyik SOC-ok voltak számodra problémásak? Csodálkozom, hogy mind rossz lenne, azért kérdem.
A SD-ban is van pocsék, tűrhető és jó darab, nem csak jó vagy csak rossz.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#25) rdt89 válasza fateless (#24) üzenetére


rdt89
addikt

A Mediateket pl az X10 óta a Dimensty-ig utáltam, túlzott fogyasztás, melegedés, gyenge, aztán most a Dinesty-vel kezd szerintem visszatérni, ahol anno méregette magát az SD-hez. Persze sose volt jobb, de nagyon jó alternatíva volt olcsóbban és viszonylag megbízható sebességgel.

Az Unisonic-al a Galaxy Ace-ba találkoztam először, valami borzalmas készülék volt, aztán pár Samsung tablet-be i pakoltak már újabb kiadásút azt hiszem a 8830-at, de az is valami kritikán aluli volt, aztán az Archos Acce 40-e készülékbe volt a 9830 vagy a 9832 nem tudom pontosan, de az a telefon is többet gondolkodott, mint dolgozott, s innentől kezdve mindent kerülök ami ezzel a gyártó termékével van felvértezve, emiatt nem vettem meg a Teclast M40-et se. De majd ha kinövi magát és olyan útra téved, mint a Mediatek, akkor elgondolkodom rajta, de jelenleg a Kirin és SD csúcs processzorait részesítem előnybe, tudom nem illik összehasonlítani, mert más az áruk, de ha majd lesz nekik is csúcslapkái visszatérünk ár. :R

A Kirin-t a 960 óta imádom, a Mate 9 Pro a mai napig /5 éves készülék/ hihetetlen gyors és akadásmentes, jelenlegi telefonom Kirin 990-el operál, abba se tudok belekötni.

A SD-ből csak is a csúcs SOC-ot szeretem, volt 801810/ez egy túlmelegedő sz.r/-820-845-865 készülékem, 865-el Tablet van, bár a Kirin 990 gyorsabb, de ezt az optimalizálásnak tudom be. Volt készülékem SD625-429-450-660-765G de ezek se győztek meg igazából.

Kicsit hosszúra nyújtottam, s így is próbáltam lényegre törő lenni, d ea lényeg, hogy a bevált, megbízható SOC-okra adom le a voksom, amelyeknek sikerült magukat kinőni. Emlékszek anno az Nvidia Tegra-kra, ők is szépen eltűntek, bár Tegra X1-el még van egy Nvidia tablet-em, de már ős is csak dísznek. :)

(#26) Schuler888 válasza rdt89 (#25) üzenetére


Schuler888
senior tag

Kirin :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#27) rdt89 válasza Schuler888 (#26) üzenetére


rdt89
addikt

Lehet nem a processzor jó csak az optimalizálás, de nekem 5 éve gördülékenyebb, mint az aktuális SD csúcs proci. :)

(#28) zsinyeg


zsinyeg
csendes tag

G10 van édesanyámnak. Messengeren ha hívják csak hang jelzés van de semmi más. Minden értesítés engedélyezve van. Így nem látja ki hívja, nem tudja fel se venni. Ötlet valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.