Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #10949376


#10949376
törölt tag

Csak 3,5 óra zene megy egy töltéssel ,lehet bármilyen jó ,nálam csak kukába férne el.

(#2) #41360896


#41360896
törölt tag

10év múlva a Forbes magazinba bekerül majd egy kínai mókus aki egy kis garázsban alakított ki szitanyomó üzemet

[ Szerkesztve ]

(#3) jacis válasza #41360896 (#2) üzenetére


jacis
nagyúr

:D :D :D
ez jó volt

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) hyperspace


hyperspace
őstag

Nekem az erpoccpró jutott ezsembe.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#5) sutitomi válasza #10949376 (#1) üzenetére


sutitomi
csendes tag

Most nem azért, nyilván eltérő felhasználói szokások vannak, de nekem speciel az életben nem volt szükségem 3,5 óránál több egy huzamban használhatóságra, ráadásul alig egy óra feltölteni.

(#6) szupermacs válasza sutitomi (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Mennyit utaztál repülőn?

(#7) janeszgol válasza szupermacs (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

De repülőre meg fejhallgatót viszel, nem? Nem ilyen kis TWS vackokat. Ha tudom, hogy hosszabb útra megyek, akkor vagy egy minimum 10-12 órát bíró BT-s fejes, vagy egy madzagos fejessel megyek.

(#8) szupermacs válasza janeszgol (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha akarod cipelni akkor igen. Kényelmesebb a kicsi, a kéziben nem foglal annyi helyet. Ahány ház annyi szokás. Nekem kevés lenne ez az üzemidő.

(#10) sutitomi válasza szupermacs (#8) üzenetére


sutitomi
csendes tag

Személy szerint sokat, viszont a leghosszabb úton sem volt a fülemben három óránál többet, kényelmetlen mint állat, bármelyiket is próbáltam addig bennehagyni, ennyi időre normális fejhallgató kell.

(#11) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Mikor lesz itthon értékesítve?

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#12) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!
Melyik fülest lenne értelme megvenni? Freebuds 3 vagy Freebuds 3i? A sima verzió mennyire könnyen esik ki a fülből?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.