Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Szerintem pedig a project sikeres, elérte a célját. Az állami lóvé le lett nyúlva.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) prisz


prisz
aktív tag

Csak a lényeget nem írtátok le:
"A projekt mögött pedig a New Wave Media Group nevű cég áll, ami a kormányhű propagandamédia-birodalom zászlóshajójának, az Origónak a kiadója, és aminek a vezetője Matolcsy Ádám, a jelenlegi MNB-elnök és volt pénzügyminiszter Matolcsy György fia."

Nem kell meglepődni. Szétlopta megint valaki a pénzt. Az ember már lassan fel sem kapja a fejét pár száz milliócskán, amikor nagyban is megy a biznisz... :(((

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Netto gusztustalan, ami itthon történik.....

Az emberek mikor kezdik végre a jogaikat érvényesíteni a következmények nélküli országban?

Átlátszó ami itt is folyik.

:R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) myckie2 válasza Polarstar (#3) üzenetére


myckie2
őstag

Ha valaki érvényesíteni próbálná a jogát, akkor másnap már a TEK vinné el.

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

megint egy politika topik...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) MageRG válasza bambano (#5) üzenetére


MageRG
addikt

Mert ez a fránya politika mindenhova begyűrűzik...
Egyébként nem politika, hanem szimpla korrupció.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#7) Polarstar válasza MageRG (#6) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Aminek minő véletlen semmi köze sincs ahhoz, hogy ép ki van a közös nagy fazék közelében. Dehogy, nem! :D Dehogynem! :C

Abszolut érthetetlen, hogy miért is assziciálnak az emberek első blikkre egy informatikai fejlesztés során politikára. Sejtelmem sincs. :U :W

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) Fred23


Fred23
nagyúr

Kár, hogy nem kaphat mindenki 340 millát ajándékba! :(

(#9) Jeanne d'Arc válasza Fred23 (#8) üzenetére

Dehogynem. Tanuld ki a gázszerelő mesterséget, eressz pocakot, költözz Felcsútra és máris jó eséllyel indulhatsz a milliókért. : D Bár ő egy egyszeri és megismételhetetlen nem reprodukálható ember ezt érdemes tudni.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#10) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Politika blablalba....

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#11) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Valószínű, hogy a kormány által készített e-mail felületen folyó üzenetekbe nem fognak beleolvasni.
Ott állsz neki e-mailben viccelődni a kormánnyal és másnap ott a fekete autó a házad előtt. Apádra meg rárúgják a WC ajtót. :U

(#12) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Majd a TeleNER előfizetőknek lesz automatikus onbox fiókjuk...

https://www.coreinfinity.tech

(#13) J.C.G. válasza Jeanne d'Arc (#9) üzenetére


J.C.G.
aktív tag

Elötted is itt a lehetőség. Kéreckedj be te is Viktorhoz és add elő, hogy vannak ambícióid és némi tőkéd is az üzleti érzéked mellett.

(#14) Csóró™


Csóró™
senior tag

Mindig mondja a roma szomszííd: "Ez az ország aranybánya, aki nem lop majd megbánja" ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) atike válasza Jeanne d'Arc (#9) üzenetére


atike
nagyúr

............nagyon tévedsz....

Nem csak ennyi kell hozzá.

Sőt.

A leglényegesebbet kihagytad.

Okosabbnak kell lenned, mint Zuckerberg.... :U

;] :P

(#16) Taranti


Taranti
senior tag

[link]

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#17) martin66 válasza Jeanne d'Arc (#9) üzenetére


martin66
senior tag

Hatalmaaas ... ez a Magyar valóság ... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#18) Polarstar válasza Taranti (#16) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Semmi köze hozzá.. a lánya, de nincs köze hozzá. :C :C :C :C :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#19) nicu71


nicu71
addikt

Amikor megnyerték a tendert,még nem is tudtam hogy OV veje...../Lázár János/

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#20) Meridian válasza Jeanne d'Arc (#9) üzenetére


Meridian
senior tag

A fejlessz intelligenciát azt kihagytad... tudod, ő okosabb Z-nél is.

(#23) fRooStzzZ válasza Taranti (#16) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

:D:D :C :C
Megvan a ma esti programom :D

(#24) h-yle


h-yle
addikt

Recept:
- Felveszel a szuperprojektedre 340 milla állami támogatást.
- Fogsz kb. 20-30 millát, amit hozzávágsz néhány fejlesztőhöz (front és backend)
- Feladat, hogy átskinneljenek, és esetleg pár funkcióval bővítsenek egy open source mail klienst (roundcube, vagy rainloop mondjuk)
- Veszel a rendszer alá 10-20 millányi hardvert (nem kell sok, mert user úgyse lesz)

Magasmaximum 50 milla befektetéssel kerestél 340-et.
:C

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#25) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Napi ezer látogató? :U
Hát akkor, hol is van az a 2/3-ad? :U
Ja, hogy ők nem is ezt használják... :))

blabla

(#26) nicu71 válasza WildBoarTeam (#25) üzenetére


nicu71
addikt

nem azért "fejlesztették" hogy használják is...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#27) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Akkor nevetnék igazán, ha a freemailes történetet alapján tovább vinnék a myvip-re vagy a druszaponthu-ra is.
Biztos lenne rá állami támogatás.😉

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28) Robaj válasza h-yle (#24) üzenetére


Robaj
addikt

Az lehet, hogy backend roundcube vagy rainloop, de hogy protomail ihlette a design-t az biztos :)

[link]

(#29) klambi


klambi
addikt

Mi a francnak kellett egy levelezési szolgáltatást csinálni??
Totálisan semmi értelme, ahogy már korábban is látható volt ez is egy elszívó. Szomorú...
Nemazért de felvágsz egy debiant+free mailszervert (lehet választani akad pár) egy kerek kockát átalakítasz és buum 600 milliót érsz!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#30) klambi válasza Robaj (#28) üzenetére


klambi
addikt

hah ez jutott eszembe nekem is :C

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#31) klambi válasza h-yle (#24) üzenetére


klambi
addikt

veszel hardvert? :D bérelsz felhőben nem kell bonyolítani!!! profitorientált gondolkodás!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#32) 0xmilan


0xmilan
addikt

Én anno regisztráltam néhány accountot. Gondoltam, milyen vicces leszek matolcsy@onbox.hu, orban@onbox.hu, fidesz@onbox.hu címekkel, de utána még a pontgyűjtögetős promóció se vett rá, hogy bejelentkezzek. Pedig lehet, hogy nyertem volna egy kávéfőzőt. :( Szerintem a napi ezer látogató is ebből a játékból jön.

Jobban jártunk volna, ha a 340 millióból vesznek három széket az egyik stadionba.

(#33) #87809536 válasza fornettisuti (#27) üzenetére


#87809536
törölt tag

MyNER vagy NERvip? Gyorsan mond mert megveszem a nevet akkor előre, lehet megfial...

(#34) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ne izguljatok, majd a 4.0 jó lesz. Már megvan ki fogja csinálni, bízhattok benne, ért hozzá. :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#35) gergejly


gergejly
aktív tag

Azért 600 milla egy szaros emailért pffffff

(#36) Polarstar válasza gergejly (#35) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez az! Még mindig nem tudom, hogy mitől lesz rentábilis. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#37) soulknight


soulknight
csendes tag

Bezzeg jobb volt régen, banánt is alig lehetett kapni nem hogy narancsot.

(#38) NandoXXL válasza soulknight (#37) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Jött helyette egy csokor hervadt szegfű, és egy láda rohadt narancs. Milyen jól jártunk, menj és vedd be banánjukat tövig, esetleg részt vettél a projektben? Én mindig megfizettem az adót, sőt adtam nekik lehetőséget a kormányzásra, ezért joggal várom el hogy az adófizetők pénzét az ország érdekében költsék el.

(#39) Divinity


Divinity
őstag

Valakinek kellett egy kis pénz na. :U :W

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#40) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Nem kellene ezt a pontot törölni ha már napi szinten tolja az itcafe az aktuálpolitikát?

https://itcafe.hu/allando/alapelvek.html

Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:

11. Aktuálpolitika

(#41) CPT.Pirk válasza arnyekxxx (#40) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A kérdésed szerintem teljesen jogos és már én is felvetettem ezt a dolgot korábban, csak hasztalan. Valami különbséget kellene tenni aktuálpolitika és aktuálpolitika között, mert az nem megkerülhető, hogy ne kerüljön szóba az aktuálpolitika egy ilyen hírnél, mint ez.

Az sem lenne jó, ha ilyen jellegű hírt nem lehetne kommentelni, mert aktuálpolitika. Se az, hogy le se hozzanak ilyen hírt, mert aktuálpolitika. Engem speciel érdekelt ennek a hírnek a tartalma.

Ugyanakkor az is igaz, hogy többször kellett takarítani a Telenoros hír topicját, mert ott már minden előjött, amitől mocskos a politika.

Jelenleg a linkelt pont egy gumiszabály, amit vagy alkalmaznak vagy nem, pedig betű szerint mindenhol kellene alkalmazni, mert szabály...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#42) Fred23 válasza CPT.Pirk (#41) üzenetére


Fred23
nagyúr

"Az sem lenne jó, ha ilyen jellegű hírt nem lehetne kommentelni"

Nekem az megfelelne.

A mostani rendszer rosszabb, egy-egy sepregetés után sokkal jobban lehet érezni, hogy a véleménynyilvánítás szabadsága korlátozva van a fórumon (egyébként érthető okokból).

(#43) CPT.Pirk válasza Fred23 (#42) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Viszont ha nem lehet kommentelni egy ilyen cikket, akkor azzal csak szívességet teszel az aktuális regnáló hatalomnak / esetleges korrupt érintetteknek.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#44) #06658560 válasza gergejly (#35) üzenetére


#06658560
törölt tag

Elküldött, vagy fogadott mélenként?

(#45) arnyekxxx válasza CPT.Pirk (#43) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Mert ha itt a posztokban ezredjére leirják ugyanazok a nickek, hogy gorbán mészáros gázszerelő putyin diktátor TEK világvége akkor bezuhan a fidesz támogatottsága?

(#46) CPT.Pirk válasza arnyekxxx (#45) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem, de a hallgatás beleegyezés, beletörődés...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#47) Fred23 válasza CPT.Pirk (#46) üzenetére


Fred23
nagyúr

Egyelőre lejöhetnek ezek a hírek, és szerintem már ez elég pozitív dolog. Tudjuk, hogy a törvények milyen könnyen változnak, illetve születnek folyamatosan bizonyos érdekek mentén. Nekem bőven elég lenne, ha csak elolvashatnám a politikai tartalmú IT-s híreket, szavazni meg mindenki szavazhat négyévenként, ahogy neki tetszik.

Csak gondolatkísérletként írtam is fejben egy törvényt célzottan a PH!-ra. Nem szeretném, ha valóra válna valami hasonló, vagy kapnának egy visszautasíthatatlan ajánlatot felvásárlásra valami közismert cégtől, emberkétől. Vagyis a magam részéről inkább nézném a hír alján, hogy itt kommentre sajnos nincs lehetőség.

A szokásos flame nélkül is tudnék élni, ami egyes hírek szükségszerű tartozéka.

[ Szerkesztve ]

(#48) dugynok


dugynok
senior tag

UnLike...

(#49) dabadab válasza arnyekxxx (#45) üzenetére


dabadab
titán

Miért, ha ezredszer megjelensz az ilyen topikokban, akkor ezek hirtelen nem lesznek igazak?

DRM is theft

(#50) 0xmilan válasza dabadab (#49) üzenetére


0xmilan
addikt

So you're saying...
Senki nem mondta, hogy nem lesznek igazak. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.