Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Kár hogy nincs valami nem közép kategóriás hardverrel szerelt tabijuk is azt tuti megvenném, ez a sd660 kicsit karcsú...

(#2) Wesder


Wesder
félisten

INGJOKE
Ja, mert az SD820-as teljesítmény karcsú.

Nàlam tuti vétel lesz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Berti1992 válasza INGJOKE (#1) üzenetére


Berti1992
csendes tag

Legyen benne snapi 400 szériás chip? :D
Még ha valami sd616 lenne benne se érteném miért nem középkategória ez... Sry

(#4) INGJOKE válasza Berti1992 (#3) üzenetére


INGJOKE
veterán

Pont ezt írtam, hogy ez közép kategória és ezért nem kell...

wesder

lassan jön a 855....

[ Szerkesztve ]

(#5) #65577472


#65577472
törölt tag

Csak hogy ne legyenek kétségek, a felbontás nem változik, az akkumulátor kapacitása pedig 8260 mAh lesz.

(#6) BloodRay


BloodRay
veterán

Pont 10"-os tabletet szeretnénk feleségemnek, ez tökéletes lenne (nincs kb semmi választék amúgy ebben a méretben 16:9 képaránnyal, min 3/32-es kiszerelésben és normális Snapdragon CPU-val...).
Nagyon.nagyon remélem hogy kapható lesz idehaza is épeszű áron (akár az éppen nyíló hivatalos boltban).

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7) milkabrams


milkabrams
őstag

Miért gáz ennyiért az sd660?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#8) #65577472 válasza milkabrams (#7) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nem gáz, sőt...

(#9) Wesder válasza INGJOKE (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Aha, és a mi az amit a 660-assal nem tudsz megcsinàlni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) INGJOKE válasza Wesder (#9) üzenetére


INGJOKE
veterán

270000 pontot elérni antutuban...:D

(#11) Luck Dragon

Jó lenne ha kis hazánkban a Mi Store megnyitása után kapható lenne bármelyik kiadása. Szívesen kipróbálnám, biztosan sokat javult elődeihez képest, főleg a harmadik padra gondolok itt elsősorban mert a grafikai driver bakija nagy szöget vert az egésznek a lelkébe.

Sajnos az EuStock nem fogja forgalmazni, így ebben reménykedem.

Specifikációja számomra tökéletes lenne, A1-el is bőven el vagyok ez még erősebb is . A kijelző felbontását simán el tudom képzelni hogy egy minimálisan fogják növelni FHD-ról ,mondjuk FHD+ 2160x1080-ra ami mostanában divatos újdonságok közé tartozik.
Lényegesen inkább a fényerő lenne a legfontosabb, mert az M5-őt is amikor találkozik a nappali fényviszonyokkal akkor esélytelen hogy lássak rajta bármit is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) #65577472 válasza Luck Dragon (#11) üzenetére


#65577472
törölt tag

A felbontás marad 1920x1200.

2160x1080-ra nem növelhetik, mert akkor 18:9 lenne a képarány.

[ Szerkesztve ]

(#13) Luck Dragon válasza #65577472 (#12) üzenetére

Köszönöm az infót.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) vlevi


vlevi
nagyúr

Kár, hogy nem 4:3 képarány. Én nem filmeztek, inkább olvasók, és ahhoz sokkal jobb lenne a 4:3

(#15) milkabrams


milkabrams
őstag

Ha kellene tab biztosan ilyet vennék, viszont 5,7-es telefon mellett nem használnám ki.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#16) Samott válasza vlevi (#14) üzenetére


Samott
addikt

Tartsd fuggolegesen es tobb sort kapsz mint 4:3-on.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#17) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ez jó ajánlat!
Remélem lesz a Mi Store-ban is.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#18) vlevi válasza Samott (#16) üzenetére


vlevi
nagyúr

Évek óta van 16:9-es tabletem, előtte 4:3-as volt. És tudod, régenmindenjobbvót.
pl. epubot olvasni a 4:3-ason jobb, mert az oldalpár megjelenítés jobban adja magát ebben az arányban. Egész oldalas nézetben a pdf-ek is jobban igazodnak hozzá. A 4:3-as tabbal pl. a ph fórumot is fektetve olvastam, mert elfért rajta elég sor, és jó széles volt. A 16:9 (pontosabban 16:10, mert 1920x1200-as felbontás) fektetve annyira kevés sor marad a képernyőn, hogy az már nem jó. Állítva pedig érezhetően keskenyebb, az sem tesz jót a megjelenítésnek.

(#19) Freiherr válasza milkabrams (#15) üzenetére


Freiherr
őstag

Kihasználnád. Én konkrétan egy 14'-es laptop helyett vettem tartalomfogyasztásra, ez már bőven jó méret, 5.7 is eltörpül mellette.

XXX

(#20) ALBY válasza vlevi (#18) üzenetére


ALBY
senior tag

Amúgy nagyon tetszene, viszont sajnos nálam ott vágta el magát hogy az egyik rövidebb oldalára tették a két hangszótót :W Évek óta előfordul, én az első után kivágtam volna a tervezőt aki így döntött. Mégis mire gondoltak?
(Sony Z3 Compact tabletnél még leültek fél órát gondolkozni hogy milyennek kéne lennie egy jó tabletnek, azóta sem láttam sehol hasonlót, folyton bennmarad valami ordas béna megoldás. Ugyan olyan Sonyból kéne egy új hardwarrel, pont ugyan abban a házban, mágnesen dokkal, hangszórókkal.)

A 16:10 képarány a tuti egy ilyen izmosabb tabletnek
4:3-as olvasásra alkalmas tabletből dunát lehet rekeszteni. Mi Pad 2/3 -nál a képarány volt kizáró ok nálam.
Továbbá ott a sok könyvolvasó bagóért.
(Bár szerintem a 16:10-es keskenyebb tabletet tartani és kényelmesebb.)
16:10-es sokkal sokkal jobb filmekhez, és játékokhoz is, a 4:3 rossz ezekre.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#21) vlevi válasza ALBY (#20) üzenetére


vlevi
nagyúr

"4:3-as olvasásra alkalmas tabletből dunát lehet rekeszteni."
Mondj légyszi 1-et, ami nem ipad, vagy galaxy s2, és nem egy többéves kínai valami.
Most úgyis olyan alacsony a duna vízállása, hogy azzal az 1db-al is lehetne dunát rekeszteni :)

"16:10-es sokkal sokkal jobb filmekhez, és játékokhoz is, a 4:3 rossz ezekre."
Pont ez a 2 dolog, amit nem csinálok a tablettel. Olvasok rajta, arra pedig a 4:3 jobbnak tűnik. Mivel volt korábban 4:3-as tabom, tudom, mi a különbség. Más kérdés, hogy az egy wayteq volt, és mint tablet nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket, statikus kép szépen nézett ki rajta, de, ha váltani kellett, pl. lapozni, vagy megnyitni egy levelezőt, böngészőt, akkor az már feladta neki a leckét.

[ Szerkesztve ]

(#22) milkabrams válasza Freiherr (#19) üzenetére


milkabrams
őstag

Esetleg e-könyveknél. Igen tudnám mire használni, de arra nem adnék ki ennyi pénzt. Most nem.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#23) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Elgondolkoztató, bár kérdéses, hogy lenne-e annyi akksiideje, mint a mostani Samu Tab A-mnak. Az akksiidő-problémát annyiból nem oldják meg, hogy belenyomnak egy mezőgazdasági 40kilós telepet, normális firmware-t kell a gépre írni és rendesen támogatni szoftveresen, máskülönben egyetlen beragadt app leszívja. No meg valami energiatakarékos de világos kijelző se ártana.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#24) Wesder válasza t72killer (#23) üzenetére


Wesder
félisten

Valószínűleg nem lesz gond az üzemidővel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.