Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) mobal válasza Palinko (#6) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

"Nekem is pont ez jutott eszembe. Szerintem nagyon nem érdekel senkit az egyszálas teljesítmény, a kőkorszaki játékmotorokat kivéve, amelyik fejlesztő nem tudja több szálra skálázhatóan optimalizálni a cuccát húzza le a rolót, mert már 10+ éve látszik hogy ez lesz az irány lehetett volna felkészülni rá...."

Tehát ha azért veszek egy intel procit mert CS:GO-val szeretnék játszani (ez most csak hipotézis, de tipikus példája az egy szálas motornak) akkor csak magamat álltatom azzal, hogy valóban jobban szerepel?

"A benchmark programok meg miért bonyolítják ennyire el?"

Szerintem, hogy egy minél szélesebb körnek készítsenek átfogó tesztet.

" a takonnyal ragasztott, értelmetlenül túlhúzott egy lépés hátrányban lévő cucc a jobb."

Valóban nem a legjobb megoldás a paszta de nem ennyire gyászos azért. Igénytelen. Órajellel szerintem nincsen probléma, a teszteken tökéletesen látszik, hogy ahol meglép az Intel az az órajelnek köszönhető főleg.

Lépés hátrány? Ezzel is vitatkoznék. Valóban nem a legújabb legkisebb csíkszélességgel dolgoznak, de kétszer akkora technológiával is és összeségében erősebb (az interneten található tesztek alapján!). Akkor van vagy nincs?

Ettől függetlenül igen, a Zen2 ami most a jobb vétel az ár és érték arányát tekintve.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.