Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Ez azt jelenti h egy ilyen memóriás flashdrive csak 7,8MB/s sebességgel írható? :F

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#2) PHM válasza TheDragon007 (#1) üzenetére


PHM
addikt

A chip maga igen, de egy flashdrive több ilyen chipet tartalmaz.
A vezérlő elektronika pedig szvsz párhuzamosan írja a chipeket.
Így már azért elég szép sebességet tudnak majd elérni.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3) Szanya


Szanya
tag

A válaszok már megvannak. A kérdéseket kell megtalálni. :-)
(Szerintem ez jó kérdés volt.)

''Szanya csak egy van.''

(#4) TheDragon007 válasza PHM (#2) üzenetére


TheDragon007
senior tag

16/32/több GB írásához elkel egy kis speeeeed :F

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#5) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

szep meret :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#6) Antibazsi válasza TheDragon007 (#4) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

ezek árammal működnek nem metamfetaminnal! :P ;]
képzeld el úgy a chippeket a flashdrive-on mint a raid-ban használt vinyókat.

Üdv, Balázs

(#7) TheDragon007 válasza Antibazsi (#6) üzenetére


TheDragon007
senior tag

tehát a 7,8M az már sounds promising... ok vettem: tehát nem kell félni h az ezekkel készült flashdrive lassú lenne

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#8) bsh válasza Antibazsi (#6) üzenetére


bsh
őstag

ilyen már van régóta, pl. ocz rally, rally2, és ezek turbó változatai. nekem rally2 van, alig gyorsabb, mint egy sima akármilyen pendrive. pedig direkt kicsit vettem, mert azok gyorsabbak, mint a nagyok. dehát sajna ez harmatgyenge, "dual channel" ide vagy oda.

(#9) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Én még évekkel ezelőtt vettem 256MB - akkoriban "váu mekkora" :Y méretű, noname usb driveot, ami az akkori pcmen még ki sem volt használva (usb 1.1) 2 év múlva tűnt fel, hogy egy új pcn 7-8MB/s sebességgel ír/olvas (usb 2.0). A mostani leggyorsabb driveok 30MB sebességgel teszik uezt, de a méretük megsokszorozódott, ezért kéne h gyorsuljanak. Szerintem :P

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.