Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gradient99


gradient99
tag

Az a Lumia 640 kártyafüggetlenül 2000Ft- tal drágábban elvihető :(((

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Viccesek mint mindig:)

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Samsung Galaxy S6 32GB

két éves Next XL előfizetéssel 59 800 Ft (+40 Ft) Ez most komoly ? :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#4) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

G4
-88.000... Szép számok. Kár, hogy így van kb jó árba csak az a drága elő fizu ne lenne hozzá. :DDD

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#5) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Jövőhèten vagy a rákővetkező héten úgyis emelkednek az árak..

+40 forintos emelèseknek mi értelme? :(((

Xr

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

A lumia 830 is tiszta röhej:D

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Note 4-re az XL előfizetéssel komolyan rádobtak 36ezret?!
Jézusgyerele...
A Z3 és Z3 compact ára hogyhogy így zuhant?Tán jön a Z3+?

[ Szerkesztve ]

(#8) Paul119 válasza Szabcsizz (#7) üzenetére


Paul119
addikt

Szerintem csak nem viszik , és sok belőle a készlet

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9) Szabcsizz válasza Paul119 (#8) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ez is lehetséges.Talán ha nem lenne ilyen horror áruk a Z-nek,vinné is őket valaki.

(#10) twi452


twi452
senior tag

Most annyival csökkentették a készülék árakat amennyivel összességben emelték a hozzájuk tartozó csomagárakat? :D

(#11) Paul119 válasza Szabcsizz (#9) üzenetére


Paul119
addikt

Lattam telenornal meg kapni sima Zt :D ha jo aron lesz tnel Z3 akkor lehet beruházok egyre es cserelem a z1et :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12) Csapoati


Csapoati
nagyúr

G4c: 101 000 :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) atosan


atosan
addikt

Leon kártyásan 46? Másiknál annyiért Spiritet kapni.

Maine coon

(#14) ferikek


ferikek
aktív tag

Vajon mikor jon el az az ido, amikor pl 2 ev huseggel, magasabb havidijal ingyen adjak majd a telokat? Mert a mostani arak nem versenykepesek a fzggetlen telefonokkal...

(#15) Szabcsizz válasza Paul119 (#11) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ott van XL díjcsomagban..az egy kihagyhatatlan ajánlat. :DD

G2 mini kártyás ára is vicc.
Függetlenül,normális garanciával 50 ezerért kapható.Megjegyzem egy ismert elektronikai üzletben,nem pedig sufni GSM-ben.

[ Szerkesztve ]

(#16) Paul119 válasza Szabcsizz (#15) üzenetére


Paul119
addikt

még az is sok ujgsmnel vettem asszonynak tavaly piros fekete színben 43k ert :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17) Kékes525


Kékes525
félisten

Nagyon drága árak.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18) Stauffenberg válasza s3nsitivity (#4) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ne felejtsd, a G4-hez jár egy teljesen haszontalan, de cserébe jó drága (40k) fülhallgató. A Telekom szerint ajándék, nincs ráterhelve a készülék árára... Aha Persze! :DDD

(#19) s3nsitivity válasza Stauffenberg (#18) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Szörnyűek..

Ezek az "ajándékok" mindig felhúznak.
Év elején hoztam volna tőlük egy Z3-at.. Ha nincs mellé az a méreg drága füles, hogy majdnem 200e legyen a telefon.

----------------------

Ami most jó a Telekomnál az az iPhone 4S. Igaz csak 8 Gb de én az imént rendeltem egyet édesanyámnak, neki tökéletesen elég a 8 Gb tárhely és mindössze 39.990 Ft volt Online akció miatt.
Ráadásul arany kártyára vettem kamatmentes részletre így meg már csak 3.990 volt.. Szinte ingyen adták és a havi díj se nő sokkal. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20) Elementh


Elementh
aktív tag

Szerencsétlen desire 510et hova emelik? De leginkább minek? Vagy ennyire viszik? :D

(#21) Halkow.


Halkow.
senior tag

Sose komáztam a Tré-mobilt (a hülye bekapcsoló dallam és más egyéb miatt is). Ezek az árak mintha MM-nak képzelnék magukat

[ Szerkesztve ]

(#22) hemaka válasza kengyel (#3) üzenetére


hemaka
nagyúr

azon felröhögtem :D

(#23) Stauffenberg válasza s3nsitivity (#19) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Telenor sokkal korrektebb, mert ami ajándék, az tényleg ajándék, de egyébként külön vannak a drága csecsebecsével (pl: G4 + Watch Urbane) meg az önállóan megvásárolható készülékek listázva. A Telekom meg kapjon be keresztbe egy lovasszobrot, hogy ma már szinte nincs is készülék amihez ne lenne kötelező megvenni valami teljesen felesleges idiótaságot.

Fejhallgatóm van. Cincogó bluetooth hangszórók nem érdekelnek. Nem értem minek ezt erőltetni, főleg ha nem akarom kifizetni rájuk a felárat.

(#24) #97246720


#97246720
törölt tag

Szerintem ezt a listát áprilisi tréfának szánták csak kicsit megkésve :DDD de még hála, mert 24ezerrel drágább lett Note4 :) még szerencse hogy késtek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) varsam válasza kengyel (#3) üzenetére


varsam
őstag

ha megnézed az árát, akkor rájössz:
Eddig: 0Ft + 24 x 2.490Ft = 59.760Ft
Most: 2.990Ft + 19 x 2.990Ft = 59.800Ft
Pusztán a 20 és 24-gyel való oszthatóság miatt, illetve hogy a havi részlet 90-re végződjön :) Matek

(#26) janeszgol


janeszgol
félisten

Ezt a listát végig nézve bátran kijelentem, mától nem a voda a legdrágább a készülékeket illetően.

(#27) Kékes525 válasza janeszgol (#26) üzenetére


Kékes525
félisten

E téren verseny van közöttük. Ki adja drágábban. ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#28) pit stop válasza ferikek (#14) üzenetére


pit stop
addikt

Sohasem a korábbi visszaélések miatt. Beküldték homeless-t és hozták ki sorban készülékeket :(

Nóta árát szépen megdobták

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#29) Stauffenberg válasza pit stop (#28) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Telenor ezt úgy oldotta meg, hogy előleget kérnek és nem is keveset. Például hiába csak 165 ezer az LG G4 az én kiszemelt tarifámmal, ha részletre hoznám el, akkor 85k előleget kell csengetni, amit majd az ötödik hónaptól kezdenek jóváírni a havidíjból.

Az ügyintéző csaj is erre a csalásra hivatkozott, hogy miért van erre szükség. Csak nekem az a fura, hogy külföldön miért tudják nélküle is kivédeni, nálunk meg miért nem.

(#30) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Note 4 árát kicsit megdobták..ahhoz képest, hogy egyre idősebb készülékről van szó. Igaz hardveresen még mindig ott van az élbolyban. :K

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#31) pit stop válasza Stauffenberg (#29) üzenetére


pit stop
addikt

Nem tudom hány éve volt, amikor bejöttek a 0 forintos ajánlatok. Egy ideig csúcstelefonokat is el lehetett így hozni. Akkor iparági pletykák szerint két T milliárdos szinten bukott. Ezek után én sem eröltetném ezt helyükben.
Máshol is vannak visszaélők, de a méretek mások, és kevesbb a problémás ügyfél - én erre tudok gondolni.

Én nem ilyen helyen dolgozom, de láttam és hallottam, mikor hajléktalannak magyarázta "megbízó", hogy bemész, ezt mondod, ezt kéred. Kérdezte is a megbízott, hogy miért nem jön be vele, nem tud ennyi mindent megjegyezni. Hát mert ha már meglátnak, akkor baj lesz - volt a válasz.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#32) #97246720 válasza rozsasandor9 (#30) üzenetére


#97246720
törölt tag

A legdurvább az még is az hogy a szolgáltatóknál szinte majdnem drágább függőben a készülék mint függetlenül...de még is jobban megéri annak aki kamatmentes részlete meg tudja venni a szolgáltatónál mert nem kell egyszerre annyi pénzt kiadni, de az áraik pofátlanul magasak, most nem csak a telekomról van szó,hanem az összes többiről is...

(#33) pit stop válasza Stauffenberg (#29) üzenetére


pit stop
addikt

Véletlen dupla, sry.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#34) Stauffenberg válasza pit stop (#31) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én még mindig nem látom ebben az üzérkedés kivédését. Annyit érnek el vele, hogy az üzérek haszonkulcsa csökken, de még mindig jó üzlet, cserébe a normális előfizetők száját telerakják egy méretes bránerrel.

Ha a boltból akarok elhozni bármit áruhitelre, akkor ott is bekérnek bankszámla kivonatot, saját névre szóló közüzemi számlát, munkaviszony igazolást a személyazonosító okmányok mellett.

(#35) Luck Dragon

Végre a 640 bekerült a kínálatukba, de a 830 -árát nem tudom mire vélni....

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) Hunt3r22 válasza s3nsitivity (#19) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Annyit simán megért. Grat hozzá. :C

Xr

(#37) Tigerclaw válasza s3nsitivity (#19) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én is azt néztem, de ugye az már nem is kifutó modell, hanem kifutott és 1,5 hónap múlva már triplán az lesz. Az meg külön szívás ha iOS8-al előtelepítve szállítják, ami enyhén szólva se arra való.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#38) Hunt3r22 válasza Tigerclaw (#37) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nem olyan vészes az szerintem, bárcsak egy 3-4 éves Samu futna így. ;]

Xr

(#39) Tigerclaw válasza Hunt3r22 (#38) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az a "baj", hogy az egymást követő iPhone-ok hardveresen "túl sokat" erősödtek, erősödnek évről évre, és mindig csak a legújabbhoz optimalizálják a aktuális legújabb iOS-t. Persze megy a marketingblabla, meg jön néhány ál teljesítményjavító patch, amik gyakran semmit se javítanak a helyzeten, az placebo hatás mellett. Az iPhone 4s tök jó, ha mondjuk iOS 6 van rajta, de arra tippelek, hogy ezeken a telefonokon már a 8-as van előtelepítve és ugye nincs downgrade.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#40) Stauffenberg válasza Tigerclaw (#39) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A párom egy iPhone 4s-t kapott céges telefonnak. Naptár, eseményszervező, céges levelező szinkron, jegyzet appok, Dropbox, tethering, GPS, böngészés, néha kamerát használ meg egyébként rengeteget telefonál. Soha nem volt vele gondja, pedig friss iOS fut rajta.

Ugyanilyen idős Androidos telefonok kb 2-3 éve kaptak utoljára frissítést és teljesítményben sem jobbak.

Nem értem a fikázást. Egyértelműen nem annak való, aki friss játékokkal játszana rajta, de ez a telefon még most is teszi a dolgát a fent leírt célokra. Akkut kellett cseréltetni benne (egy kilépett kollégától örökölte), de ennyi.

(#41) s3nsitivity válasza Stauffenberg (#40) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Tegnap előtt este jött még az i4S.
8.1.2 van rajta de már jelzett, hogy frissítene.

Meg kell mondanom.. Szörnyen lassú. :DDD
De tényleg teszi a dolgát. Az tény, hogy azért elgondolkozik mindenen.
Amire használják arra tökéletes. Mindössze 5 plusz app lett letöltve és eddig azon kívül, hogy lassú semmi probléma vele. Nem is olyan érvágósan lassú amúgy csak az M8am mellett tűnik annak. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#42) Stauffenberg válasza s3nsitivity (#41) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Nem is olyan érvágósan lassú amúgy csak az M8am mellett tűnik annak."

Tegyél mellé egy 2011-es Androidos flagshipet. Az milyen lehet az M8-hoz képest? :) Van is egy barátom aki még mindig egy Galaxy S II-vel nyomul, az is teszi a dolgát, de még egy jól optimalizált custom ROM-ot felrakva is képes nagyokat nyögni egy app megnyitásánál, multitaskingról meg ne is álmodj (jó Samsung esetében amúgy sem). Hiába na, az 1 GB RAM már nem sok, főleg ha maga a memória is lassú már mai szemmel. Na meg az utolsó hivatalos frissítést is pont 2,5 éve kapta meg.

(#43) s3nsitivity válasza Stauffenberg (#42) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Jó de a Multitasking IOS esetében nem is létezik. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#44) Stauffenberg válasza s3nsitivity (#43) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez csak féligazság, létezik, csak nem úgy működik, mint Androidon. De nem véletlenül mondtam a Samsungot, mert meg lehet nézni: S5, S6, Note 3, Note 4... mind újratöltögeti az appokat. Most így hirtelen csak ezek jutnak eszembe, de sokkal több Samu van aminek gyalázat a memóriakezelése. Ott van a csúcsmobilban 3 GB RAM, ráadásul a szélsebes fajtából, de aztán mire mész vele...

(#45) s3nsitivity válasza Stauffenberg (#44) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem. Nem létezik.
Egy Extensions nevű dolog van ami segíti a pillanatnyi állapot visszatöltését és néhány dolog futtatását.
De magában a rendszerben nincs Schedule. Nincs "párhuzamos" futtatás.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#46) Tigerclaw válasza Stauffenberg (#42) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem a hardver kevés, mert iOS6-al villámgyors lenne még ma is...csak az nem bolt az Apple-nek, hogy nem cserélik a vásárlók évente az iPhone-jaikat, iPad-jeiket ezért erőltette és erőlteti a régebbi modellekre az újabb iOS-eket, amik szépen használhatatlanná teszik azokat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.