Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

tudom, h nem szép dolog ilyet mondani, de az 1000 darab ajándék, jó egy hónap alatt - az nem sikeres, vagy csak én vagyok telhetetlen?! :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) greeneye166 válasza bolondember (#1) üzenetére


greeneye166
aktív tag

A Voda egy tőkeerős multi, aki nem szorul rá 1000 plüssmacira. Meg tudta volna venni (többet is), ha akarja és észre sem veszi a hiányt
Ő viszont inkább "vett" 1000 előfizetőt az akcióval (+ még ki tudja hányat a reklámmal), akik "természetesen" "csupán" emberségből Fix hasznot fognak hozni 2 évig a cégnek. Félreértés ne essék nem az embereket írom le, csupán nem hiszem, hogy a puszta jóindulat volt a meghatározó, hanem inkább az a -20%. Aki igazán segíteni akar az megteszi és nem kiáltja világgá.
A Voda imád nagylelkű és karitatív cég szerepében tetszelegni, de ugyan melyik nem?

Egy átlátszó ingyenreklám volt az egész, de szerintem ezzel nem árultam el titkot. ;]

[ Szerkesztve ]

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#3) Viktor0610 válasza greeneye166 (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hsz. elejét nem értem... :U
Most a Vodafone vette meg magának az 1000 előfizetést? :F

Egyébként valóban lehetett volna sikeresebb az akció...

Samsung Galaxy A54

(#4) bolondember válasza greeneye166 (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de a gyerekek/bárki más simán rászorulhat...

Ez most nem a vodáról szól(t)... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) greeneye166 válasza bolondember (#4) üzenetére


greeneye166
aktív tag

De a Vodáról és a reklámról szólt.

"de a gyerekek/bárki más simán rászorulhat..." nem mondtam hogy nem!

Viktor0610: A voda vett magának 1000 ugyfelet azzal, hogy -20%ot adott karitatív címen. Akkor lett volna reális, ha kiírnak egy adománygyűjtést és az emberek csak köszönömöt kaptak volna a -20% helyett. De akkor 10 plüssmaci sem jött volna ;] Ekkor lett volna önzetlen. (Csak azt nem értem miért kell újra leírnom a hszt) :U

[ Szerkesztve ]

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.