Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Móci


Móci
addikt

ECO (1,35 V) DDR3-1600 CL 7-8-7-24 4 x 2 GB
Ebből kellene 2x2 giga, s már pattintanám is be a jövőbeli am3-as konfigba!
Van is, megnéztem a hivatalos oldalt.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2) Oliverda válasza Móci (#1) üzenetére


Oliverda
félisten

Innen akár már meg is rendelheted.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3) Móci válasza Oliverda (#2) üzenetére


Móci
addikt

Kösz a linket, elmentem! Ha sor kerül rá, jól fog jönni. :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szívesebben látnám végre a 2 x 4 gigás kiteket, mint ezeket a 4 x 2-es csomagokat.

(#5) P00By válasza Móci (#1) üzenetére


P00By
nagyúr

Azt elhiszem :K :D

(#6) V.Dave


V.Dave
senior tag

az a Ripjaws v mi fene vmi förtelmesen bün ronda.
Azért ha hozzámvágnának egyet gyorsan betenném gépbe max nem nézegetném többet ennyi :D
Egyébként G.skill-nél mi a frankó, az 1600-as memoriákat fel lehet rángatni kb 1800-ra általában?

Xiaomi mi 8 6/128

(#7) Ren Hoek válasza V.Dave (#6) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Miiá ?? :D dehogyis, baromijól néz ki, a többi unalmas modul mellett :D Ha meg jön az áramválság, akkor tudsz vele fát fűrészelni, nem vész az kárba ;)

(#8) g@bo válasza Oliverda (#2) üzenetére


g@bo
nagyúr

egész kellemes, tapasztalat van innen? paypal látom van, mennyi kb a szállitás?

(#9) Ren Hoek válasza g@bo (#8) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Hamarosan jön a G.Skillem AM3-al, (rambazárban a kék iszonyatjó áron van 23K-ért) majd írok véleményt. de eddig tapasztalat szerint, irtó jóminőség, nagyon alacsony fesszel.

[ Szerkesztve ]

(#10) Razermazer


Razermazer
őstag

Hát a Pi széria az nagyon tuti kis ramok egyvelege, nekem is van alacsony feszültségűek, és bitangul húzhatóak igaz nekem ddr2-be van még egyenlőre nem váltok, de jó látni hogy 3-as ból mi lesz a következő ha eljön az idő. Sajnos a minőséget itt is meg kell fizetni, de az élettartam, és megbízhatóság kárpótol érte.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#11) Tidus válasza Ren Hoek (#9) üzenetére


Tidus
addikt

Hm...
Valamire való ramok 23k.-ért, az nem rossz.
A véleményedet én is várom.

(#12) Ren Hoek válasza Tidus (#11) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Okés majd írok üzenetet, viszont karácsony előtt nemhinném hogy összerakom a vasat, szóval majd akkor. De problémát még nem hallottam róluk, teljesítményben, fogyasztásban nagyon minőségi élettartam garis cuccok. (Ha meghalna, akkor ugye elkell postázni külföldre, és küldenek újat)

(#13) g@bo válasza Ren Hoek (#9) üzenetére


g@bo
nagyúr

mármint rendelted? mert annak menete érdekelne, az alacsonyfeszes cucc izgató...

(#14) Tidus válasza Ren Hoek (#12) üzenetére


Tidus
addikt

Használtam én is a jelenlegiek előtt G.Skill-eket, amik Core i5, és i7-hez voltak kifejlesztve, de gond nélkül mentek AM3- alatt. Úgy hogy én csak dícsérni tudom őket.
Konkrétan ezekről van szó.
Igazából az élettartam garancia nem tudom, hogy hogyan működik, mivel dolgom sem volt a problémával, ezért nem is foglalkoztam a kérdéssel.

(#15) Ren Hoek válasza g@bo (#13) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Rambazárból, vagyis itteni PH!-s Ősembertől. Nagyon sokan vettek tőle már és bevált, mert nagyon jók az árai. Van egy csomó ref-je. Viszont jól meg kell gondolni hogy mit vesz az ember, mert ugye postán necces visszaküldözgetni. Ezért én QVL-es ramokat ajánlok, de G.Skillekről még soha nem találtam kompatibilitási problémá. Google-ban sem. Geilnél pedig iszonyatsokat, teli van vele a net.

Menete: megrendeled,ha van kérdés, mailban kérdezed, 2 hét múlva jön. Posta 500 ft. De itt megtalálható könnyen bazár. De nem reklámozni akarom, csak főleg kari előtt levannak fosztva a boltok... szvsz ő tud hozni.

(#16) Ren Hoek válasza Tidus (#14) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Amúgy miért adtad el? Ha nem túl indiszkrét a kérdés :)) Corsair ennyivel jobb lenne sebesség terén? Gyakorlatban ez kijön szerinted?

(#17) g@bo válasza Ren Hoek (#15) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát nekem, a gyártói gari nem jön be....

(#18) Tidus válasza Ren Hoek (#16) üzenetére


Tidus
addikt

Igazából jók voltak, de szemezgettem a Dominátorokkal, amiket konkrétan az alaplapomhoz adtak ki.
Csináltam a G.Skill-ekről, egy tényfeltáró hirdetést, aztán úgy alakult hogy egy inteles kolléga rá is vetette magát, aki szintén jelezte utólag a megelégedését.
Mivel azok mégis csak intelhez lettek kiadva, az enyémek meg AMD AM3-hoz.
Valamint itt van Black Edition Memory Profil, amire szintén alkalmas a Dominator ezen típusa.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.