Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Youri


Youri
veterán

Valamivel fel kellene pörgetniük ezt a plust. Bár szerintem már késő

RTX ON

(#2) Narxis válasza Youri (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sosincs késő.

Thanos was right.

(#3) erdoke válasza Narxis (#2) üzenetére


erdoke
titán

Részemről igen, miután fél év totál inaktivitás után törltem a G+ accountom. Ha a G Readert át tudnám pakolni valami alternatív megoldásra, a teljes G hátteremet le tudnám nullázni. Ha jobban belegondolok, a Readert is egyre kevesebbet használom, a fejlettebb megoldások fokozatosan átveszik a helyét.

A legjobb aláírás a héten

(#4) DS39


DS39
nagyúr

ez a vonat már elment. lehet a Google+ technikailag sokkal jobb a facebooknál vagy szebb és ötletesebb, amíg közösségeket nem tudnak (át)mozgatni, ez semmit nem ér.

(#5) #16820480 válasza Youri (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

én szeretem a plus-t használni. tudom úgy használni, mint egy mikroblogot, kényelmes és remekül megy telefonról is. nem szeretném, ha kihalna ez is...

(#6) aram01 válasza DS39 (#4) üzenetére


aram01
nagyúr

majd ha bedől a face

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) girhes válasza aram01 (#6) üzenetére


girhes
csendes tag

A face is le fog csengeni pár éven belül! Emlékezzetek csak az iwiw-re!
Mindenki nagyon szerette, aztán elkezdte a "kis" újításait, ami nem tetszett a népnek, és le is léptek a facebookhoz! Most a facebook csinálja az újításait egy ideje, amik szintén nem tetszenek sok embernek...
Szvsz jó a fészbúk, mert sok külföldi ismerősömmel csak ott tudom tartani a kapcsolatot, de ami a falon megy az hányingerkeltő :(
Ki a f@szt érdekel, hogy most mit evett, mit ivott, hogy bebaszott tegnap este???
Meg az a sok szar, hogy ilyen meg olyan játékkal játszott... Tiltottam már, de csak megjeleníti...

Én lassan kezdek barátkozni a +al ;]

Beszámítás, csere [OFF] <br /> Ha nem lennének hanyag emberek értékelésnél, +30 pozitívam lenne...

(#8) DS39 válasza girhes (#7) üzenetére


DS39
nagyúr

én azért a kettőt nem hasonlítanám össze, az iwiw magyar, a face meg egy világméretű közösségi site, az újítások miatt elpártol tőlük pár millió ember, és? marad még 1 milliárd :D
bár én sem szeretem egyiket sem, de a face-re nagyon sok szolgáltatás épül, a cégek megtalálhatóak ott, hirdetik magukat, sok oldalra be lehet lépni face acc-kal, azért ez egyik pillanatról a másikra nem fog eltűnni, ha már így "kiépült".

(#9) B1T3


B1T3
addikt

Nagyjából figyelemmel kísérem, mi van a Google+-szal, de igazság szerint nem használom aktívan, mert tényleg nem igazán van közösség.

(#10) Youri válasza aram01 (#6) üzenetére


Youri
veterán

Nem szívesen állnék addig féllábon :)

RTX ON

(#11) MacCaine


MacCaine
őstag

Kíváncsi vagyok, meddig fognak erőlködni még. Eléggé halódik ez a G+. Legalábbis én nem használom. :(

(#12) #16820480 válasza MacCaine (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

akkor a twitter is halódik, legalábbis én meg azt nem használom :D

(#13) MacCaine válasza #16820480 (#12) üzenetére


MacCaine
őstag

A linkelt cikket elolvastad azért?

(#14) #16820480 válasza MacCaine (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

eddig is ezekkel volta kelfoglalva, hogy mennyi aktív felhasználó, meg mennyi időt töltenek az oldalon. egyetlen oka van, hoyg fb-on több időt töltök: tovább tart átpörgetni a sok szemetet, ami a falon van, és megtalálni belőle azt az 1-2 dolgot, ami érdekel. ráadásul a chrome extension és mobil kliens miatt gyakran be sem lépek a weblapra, mert az értesítésből minden kiderül, inline lehet válaszolni, stb. 100 millió felhasználó pedig nem olyan gyatra azért. a twitternek mennyi van, 150 millió...?

(#15) MacCaine válasza #16820480 (#14) üzenetére


MacCaine
őstag

"Trükkösen számol a Google

A Google azért tartja mégis sikeresnek a közösségi oldalát, és azért számol több tízmillió felhasználóval, mert nem csak a plus.google.com oldalt felkeresőket számítja bele az aktív felhasználók közé. Azok is ide tartoznak, akik a YouTube-on, az Android Marketen vagy a Google keresőben használták valamelyik Google+ funkciót, például rákattintottak a +1 gombra."

Az a 100 millió kicsit sántít...

A twitternek nemtom mostanában mennyi, 2011.09. havi cikk szerint 100 millió. Viszont 400 millió egyedi látogató havonta, ami nagyon nem rossz adat. A G+-nál is kellene ilyen statisztika, hogy tisztábban lássunk.

Edit: itt egy frissebb cikk, 100M aktív, összesen 500M regisztráció.

[ Szerkesztve ]

(#16) #16820480 válasza MacCaine (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

tulajdonképpen azok is használják, akik csak +1-et nyomkodnak. én is így osztok meg egy rakás cuccot, mert kényelmes.
igazából szerintem amúgy a g+ inkább a twitter ellenfele, csak más köntösben. persze nyilván mindenki a nagy favoritra utazik, de nem biztos ahhoz kell felnőni. lenőni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.