Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ilyenben gondolkodom. De valszeg a benzines verziója lesz, az olcsóbb.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2) dionaea


dionaea
őstag

Nekem dízel ( berlingom) van de igazából egy kaptafa. Biztos jó drága lesz . Sajnos .
BÁr ha kihoznák 11 alatt és lenne támogatás... lehet megérné.

(#3) .Szaki.


.Szaki.
addikt

A hagyományos egyterű kategória kivéreztetése miatt szerintem ha praktikus autót keresnék jó áron biztos a Stellantis&Toyota vonalon belül keresgélnék és a négy modell közül választanám valamelyiket. Gondolom ez az elektromos meghajtás is bele fog kerülni mind a négybe, nem csak a Peugeot privilégiuma lesz. Az ára állami támogatással akár még elgondolkodtató is lehet családosoknak.

Viszont remélhetőleg a szoftveres gondokkal ennél már csinálnak valamit, mert elég ijesztő dolgokat produkáltak tesztekben az elektromos Peugeot-ok és Opelek.

(#4) BabMester


BabMester
senior tag

Szépek ezek az új francia autók.

Ezek az elektromos verziók még mindig csak maximum városon belül rohangászósnak jók, arra meg ez drága lesz.

(#5) dionaea


dionaea
őstag

hát szerintem 200 km tényleges hatótáv nekem aki napi 110 km megyek az tök jó lenne. Persze minél több annál jobb.

Nekem elég lenne 280 at tudná meg király lenne nagy dolog este felrakni töltőre.

(#6) k-adi válasza .Szaki. (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

"elég ijesztő dolgokat produkáltak tesztekben az elektromos Peugeot-ok"

tudsz linkelni párat pls? tényleg érdekel, pl az 508 vagy a 3008

(#7) .Szaki. válasza k-adi (#6) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ha ráér holnap rákeresek neked. Volt videó 3008-ról ha jól emlékszem, talán e-Corsáról is, azon kívül pedig valamelyik Égéstérben és Szpíkzone-ban is szóba került, utóbbikat nem ígérem, mert ha nem az a podcast címe, akkor az életben nem mondom meg melyik volt.

(#8) HarleyCustom válasza dionaea (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Igen, ha lenne rá támogatás oly mértékben, hogy Átlag Áron is meg tudja venni....akkor persze hogy....de szerintem nem lesz a közeljövőben ilyen. Már csak azért sem, mert a benzinen hatalmas adó van és nem érdeke a kormánynak az elektromos járművek támogatása. A MOL-ból rengeteg pénz folyik be az államkasszába. Egy-két bringára adnak pénzt, de az édes kevés. Viszont nem konkurencia a robbanó motoros járműveknek.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#9) .Szaki. válasza k-adi (#6) üzenetére


.Szaki.
addikt

Küldtem pm-et.

(#10) k-adi válasza .Szaki. (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

köszi, nézem is

(#11) moleculez


moleculez
veterán

Hétüléses konfigban bírnám :K A baj az, hogy amikor kell a 7 ülés, akkor városon kívülre (is) megyünk, és akkor a hatótáv már nem adja ki :F

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) eszgabor válasza moleculez (#11) üzenetére


eszgabor
aktív tag

Ugyanezen gondolkodtam én is, hogy a 7 személyes mivolta talán egy nyaraláshoz jönne jól, ahhoz viszont a hatótávolsága miatt macerás lenne. Főleg, hogy a klíma lezabálja az akkut nyáron a 32-36 fokban.

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.