Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Rengeteg pénz... Ennyire sikerült felfejleszteni?

Én pár éve más program után néztem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) plömplöm


plömplöm
őstag

nem felejtek

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#3) Graphics válasza plömplöm (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A sérelmeket kár cipelni :D Én is akkor dobtam el a LogMeIn-t, majd váltottam Teamviewer-re, de jelenleg az Anydesk tudja azt, ami nekem kell.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) section9 válasza Graphics (#1) üzenetére


section9
őstag

A LogMeIn mar regota nem csak a Pro/Central termeket jelenti, van mellette kismillio masik enterprise SaaS szoftver pl. Boldchat, Rescue, GoToMeeting, GoToWebinar, GoToMyPC join.me, LastPass, OpenVoice, Jive, stb. :)

(#5) vicze válasza plömplöm (#2) üzenetére


vicze
félisten

LOL

(#6) gliskard


gliskard
senior tag

legalább nem a 4ig... (bocs)

[ Szerkesztve ]

(#7) pengwin


pengwin
addikt

Érdekes, én eddig mindenhol azt olvastam róluk, hogy amerikában alapították a céget... csak magyar oldalakon láttam leírva a budapesti alapítást

Üdv, pengwin

(#8) akaido


akaido
addikt

"Evergreen Coast Caopital Corporation"
Örökzöld: A Coast-nak káosz_t okoz majd a biznyissz? :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#9) dajkopali válasza pengwin (#7) üzenetére


dajkopali
addikt

az őscéget, a 3am Labset Budapesten alapította Michael Simon és Anka Márton, de nagyon gyorsan megkezdték az amerikai terjeszkedést: [link]

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#11) pilóta


pilóta
nagyúr

Amúgy tuti, hogy készpénzes lesz a tranzakció? Az még 100 $-osokban is sok talicska lesz. Szerintem utalni fogják :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#12) dajkopali válasza pilóta (#11) üzenetére


dajkopali
addikt

a "készpénzes tranzakció" a tőzsdei akvizíciók világában természetesen nem azt jelenti, hogy zsákolják a dollárokat :) - hanem egy fizetési forma: nem részvény, nem apport, nem izé, hanem konkrétan elszámolás

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#13) section9 válasza #90384640 (#10) üzenetére


section9
őstag

Mas usecase, itt nem lokalis halozaton levo gepet akarsz managelni, hanem olyat ami az internethez csatlakozik. Persze kilogathatja az ember az RDP-t, csak aztan a fel vilag azt fogja bruteforceolni es meg multifactor authentication sincs.

A Central ezen kivul tud meg kismillio dolgot: background access, update/patch management, antivirus, task automation/scripting, asset management, alerting, monitoring, dashboardok.

(#14) pilóta válasza dajkopali (#12) üzenetére


pilóta
nagyúr

Tudtam ám, csak akkor is hülyén hangzik... :P

Aki él és nem boldog, az téved!

(#15) dajkopali válasza pilóta (#14) üzenetére


dajkopali
addikt

:C

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#16) hallador


hallador
addikt

Igazából nem oszt nem szorít az én szempontokból. Emlékszem 2011 ben talán amikor már elkezdték a szórakozást az ingyenes verzióval. Váltottam team viewerre. Azóta azt sem használom. Sok sikert nekik.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#17) Plebi válasza hallador (#16) üzenetére


Plebi
senior tag

TeamViewer helyett milyen jó ingyenes alternatíva van? Egyre kényesebb, elég sokszor időkorlátosan enged csak be.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#18) Balu77 válasza Plebi (#17) üzenetére


Balu77
őstag

Google chrome távoli asztal elérés. Vetekszik a tw-el.

Vagy tightvnc, de annál ha pl. routered van, akkor a portot be kell engedni, illetve szolgáltató által nat-olt neten lévő gépet nem fogsz tudni elérni.

izé

(#19) mepet


mepet
addikt

:Y Mi ért ezen a cégen ennyit?

(#20) hallador válasza mepet (#19) üzenetére


hallador
addikt

Sok nagy Multi használta. És sok helyen már elég régen. Kinőtte magát.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#21) mepet válasza hallador (#20) üzenetére


mepet
addikt

Ja nézem, sokféle szoftverük/szolgáltatásuk van cégek részére, nem csak a "teamviewer": https://www.logmeininc.com/products
Persze egyik sem nélkülözhetetlen, vagy világmegváltó, de erre nem is számítottam.

(#22) dajkopali válasza mepet (#21) üzenetére


dajkopali
addikt

klasszikus utat jártak a fejlesztők, akik egyben jó menedzserek is (ez nagyon ritka!): volt egy meglehetősen jó, piacképes saját termékük, amire építve be tudtak vonni tőkét (ha jól emlékszem, az első nagy dobás egy 30 millió dolláros befektetés volt), gyorsan megvettek egy nem túl nagy, de népszerű vállalkozást (LastPass), aztán kockáról kockára építkeztek: ma van egy olyan portfóliójuk számtalan szolgáltatással, mely a befektetők szerint ennyit ért
szerintem mintaszerű: teljesítmény és kereskedelmi ügyesség + plusz türelem, lassú fejlődés

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#23) section9 válasza dajkopali (#22) üzenetére


section9
őstag

A LastPass-t 2015-ben vettek meg viszont a LogMeIn-t 2003-ban alapitottak, ugyhogy gyors akvizicionak semmikeppen nem mondanam, viszont a Hamachi-ra (2006-os vasarlas) stimmel amit irtal. :B

(#24) dajkopali válasza section9 (#23) üzenetére


dajkopali
addikt

a lényeget illetően igazad van - sorry :R
bár nem LogMeIn-ként alapították, az csak vezető termék volt, később vették fel cégnévként :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#25) Gargouille válasza section9 (#13) üzenetére


Gargouille
őstag

Csak kiegészítésként mondom, hogy az RDP-t is ki lehet lógatni relatív biztonságosan, például raksz elé egy több lépcsős kopogtatást...

De amúgy jól mondod, tényleg másra van a kettő.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#27) Snoop-y válasza section9 (#13) üzenetére


Snoop-y
veterán

"Persze kilogathatja az ember az RDP-t, csak aztan a fel vilag azt fogja bruteforceolni es meg multifactor authentication sincs"

Hogyne volna a DUO 2FA pl 2010 ota elerheto RDP-hez.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#28) section9 válasza Snoop-y (#27) üzenetére


section9
őstag

Koszi, nem tudtam. :R
(Mondjuk ez ugye a 0day-ek ellen nem ved es ahogy neztem Windows 10 Creators Update ota online Microsoft account-al nem mukodik.)

(#30) section9 válasza #90384640 (#29) üzenetére


section9
őstag

Hat, az attack surface es a risk jelentosen csokken, ha nem logatsz ki egy service-t a publikus internetre, amihez kabe minden evben kijon egy wormable RCE serulekenyseg. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.