Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Az N7710 kinti ára a hivatalos HP lapon ([link]) 999 dollár, ingyenes szállítással. Az itthoni ára tehát veri a már megszokott (?) "1 kinti dollár egyenlő 1 európai euró" árfolyamot.

A tej élet, erő, egészség.

(#2) simonzé


simonzé
addikt

Apppám, de vártam már ezt a hírt... Pont egy vállalati szkenner kéne ide, mert kicsit billeg az asztal.

I don't fit in. I fit out.

(#3) dkekesi


dkekesi
tag

Bírom a HP-féle "nagy teljesítményt". Ez a nagy teljesítmény: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4) lumiukko válasza dkekesi (#3) üzenetére


lumiukko
tag

Azért egy "kicsit" a mérete is nagyobb. De a videó tetszik :Y.

[ Szerkesztve ]

(#5) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Remelme ezekis hozzak az 5590es formajat es akkor elgedetek leszenk az ugyfeke:- (((( ehhh

udv

neduddki

p.s. 8 honappal a gar lejarta utan mind a 3 megdoglott /erdems volt erte kidobni a 100+rugot: - ((((/

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6) próbakocka


próbakocka
senior tag

hálózati szkenner funkció van ezekben? (Lan csatlakozó, és a háló összes gépéről látszik a szkenner ....) + lapadagoló
anélkül vállalati környzetben sokat nem ér ...

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#7) #64791808 válasza dkekesi (#3) üzenetére


#64791808
törölt tag

Igazad van, minden vállalkozáshoz nagyipari scannert! :)

(#8) dkekesi válasza lumiukko (#4) üzenetére


dkekesi
tag

Nem csak a mérete nagyobb egy picit de az ára is (két 0-val több, mint a HP!!!). Persz hogy nem kell ilyen mindenhova, nem is ezt mondtam, csak azt, hogy a HP a "nagy teljesítményű" megnevezés esetén kicsit túlértékelte az új vasat (most képminőségről, papírkezelésről nem beszélek... jobb is)
Amúgy a vállalati dokumentumszkennerek esetén a "tudományos" teljesítmény-jellemzésre, a jelenlegi technológiai fejlettség mellett az alábbi tartományokat szokták használni: kisteljesítményű a 40 lap/percnél kisebb, közepes a 41-100 lap/perc, nagyteljesítményű pedig a 100 lap/percnél nagyobb. Tehát a HP bőven kisteljesítményű. Más kérdés hogy a legtöbb irodába ez is bőven elég.

(#9) #64791808 válasza dkekesi (#8) üzenetére


#64791808
törölt tag

nagy, kicsi, jó, rossz, stb. relatív fogalmak. innen kezdve arról van szó, hogy nem állod a hp-t, és kötözködsz :)

(#10) dkekesi válasza #64791808 (#9) üzenetére


dkekesi
tag

Ez azért így nem teljesen igaz. ;] Dokumentum-szkennerek terén nem szeretem a HP-t. Eddigi tapasztalatom: középszerű minőség, kevés tudás az árhoz képest. Az új modellek lehet, hogy változtatnak ezen (szkeptikus vagyok). És a kis, közepes, nagy jelzők mint írtam nem relatívek ebben a szakmában. Van amit pofátlanság nagyteljesítményűnek nevezni, ha a közelében sincs. Csak erre akartam rávilágítani (ezt lehet kötözködésnek is venni). Van némi tapasztalatom a téren, mert 10 éve szakmám a nagyvállalati dokumentum-szkennelő rendszerek kialakítása (napi 100-100 000 oldalt feldolgozó rendszerek).
VISZONT a HP nyomtatóit szeretem (saját fotónyomtatóm is HP) és eddig a notebook-jaival sem volt különösebb bajom.

[ Szerkesztve ]

(#11) dekoninck válasza dkekesi (#10) üzenetére


dekoninck
aktív tag

Na, hadd húzzam ki a sznobéria lába alól a talajt: se a magyar, se az usa hp oldalon nem szerepel ezen termékek leírásában a "nagyteljesítményű" szó. Ezt csak a PH! fűzte hozzá, tápot adva az ilyen - jogos - hozzászólásoknak :)

(#12) joghurt válasza dekoninck (#11) üzenetére


joghurt
addikt

A félreértés talán onnan van, hogy a nagyvállalati ügyfeleknek szóló lapon található a HP-nál.

A tej élet, erő, egészség.

(#13) dekoninck válasza joghurt (#12) üzenetére


dekoninck
aktív tag

Höhöhö, akkor ezekszerint minden nagyvállalatoknak szánt vékony kliens vagy alap desktop is nagyteljesítményű?

(#14) duron


duron
tag

Nekem is ilyen van jó cucc az biztos

duron

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.