Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) kenwood válasza maláj (#36) üzenetére


kenwood
veterán

Koszonjuk a tartalmas hozzaszolast. Kulturalt az alairasod.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#42) nyisziati válasza =Mentor= (#38) üzenetére


nyisziati
veterán

Ez a minimum.

Én közmunkára ítélném és addig dolgoztatnám, amíg ki nem termeli az adósságát.
Nehogy már pár hónap semmittevéssel megússza, aztán ott folytassa, ahol abbahagyta.

(#43) maláj válasza kenwood (#41) üzenetére


maláj
őstag

engedelmeddel kijavítanám értelmezhetőre a hozzászólásodat :U

"Köszönjük a tartalmas hozzászólást. Kulturált az aláírásod."

(#44) tibor72


tibor72
tag

A cikkért megjelenítéséért :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#45) kenwood válasza nyisziati (#42) üzenetére


kenwood
veterán

1 honapig tudnad dolgoztatni,ugyanis sajat ingatlannal is ehen halsz az elso honapban.
Ha a havi 80-100 ezres albit is fizeted (a linkelt video alapjan alberletekben elt eddig),es meg torleszted is az adossagodat is,akkor meg nehezebben jossz ki az 50k koruli kozmunkas fizetesbol.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#46) d@vee válasza Head88 (#35) üzenetére


d@vee
őstag

"Egy dolgot tehetünk..."
Ja, nem adunk előre pénzt :D Ha nagyon nem akarja postázni az illető, mert fél, hogy utánvéttel nem vesszük át, akkor a postaköltséget kell előre utalni és kész.
Amúgy az ilyen görényeket csak el kell kapni és a szart is kiverni belőlük, mert másból nem ért. De ezért bezzeg börtön járna, ilyenek a szép törvényeink... :W

[ Szerkesztve ]

Ja

(#47) Khelben válasza Head88 (#35) üzenetére


Khelben
nagyúr

"a törvények valójában a csalókat védik"

Nem értem. Ha valakinek nincs semmije és csal, akkor nyilván akármilyen törvényt hozol, nem lehet kiverni belőle kártérítést. Milyen törvényjavaslatot adnál be ennek a kivédésére?

[ Módosította: bolondember ]

(#48) Laraxior


Laraxior
titán

Cybertrone-ra visszatérve...
Én próbáltam segíteni neki, rendeztem egy 160ezres tartozását... Egy részét rendezte, de maradt fennmaradó összeg ami nem akaródzott visszajutni hozzám.
Béreltem egy utánfutót, és felpakoltam a mosógépet, mikrót, hűtőt, kávéfőzőt, szendvicssütőt...
Viszlát, két napon belül megvolt a pénzem. ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49) XtremLor válasza Laraxior (#23) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem most volt az biztos, jol keresett o is vele, de te szerintem tobbet tudnal meselni! :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#50) ViZion válasza Khelben (#47) üzenetére


ViZion
félisten

...kényszermunka? Az megoldaná. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#51) #16939776 válasza ViZion (#50) üzenetére


#16939776
törölt tag

Dolgozza le az Államnak(büntetés, nyomozás, ügyvitel) és a károsultaknak okozott teljes kárt.
Ha nem akar ebben részt venni, akkor GPS adó az agyába, amivel a károsultak bárhol/bármikor megtalálhatják, ha valakinek kedve lenne kicsit szórakozni, vagy megkérdezni hogy vissza tudja-e adni a kicsalt pénzét. Kicsit kényelmetlenné válna az élete, mert minél több embert vert át adig, annál többen "érdeklődnének hogyléte felől" idővel megunná... :U a börtön lóf@szt sem ér, csak egy csomó "jó" ismerőst szerez, és "továbbképzik" amíg bent van.

Le kell foglalni valamivel a szabad idejét...

[ Szerkesztve ]

(#52) galocza válasza ViZion (#50) üzenetére


galocza
aktív tag

ezen merengek már jóideje.
mert az szép, h bezárják (jó esetben), és az neki rossz, de attól még a károsultak és a társadalom még nincs kártalanítva, sőt, az eltartása költség.
parlagfűirtás, szemétszedés az útszélen, erdőrendezés, sőt bérbe is lehetne őket adni mint olcsó munkaerőt. tényleg, megvannak még az uránbányák a mecsekben?
csak addig, amíg az okozott kárt, kamatait, és eltartását le nem dolgozta...

(#53) atike


atike
nagyúr

Szép. Remélem nem engedik ki egyhamar. Se feltételesen, se máshogy. Na meg remélem lesz pár bentlakónak a szívszerelme... :DDD

(#54) haxiboy


haxiboy
veterán

Engem, és még sok más tagot is átvert egy patkány.

Pénzünket természetesen azóta sem láttuk, ez már több mint 2 éve volt.
Elég nagy összegeket csalt ki, tettünk feljelentést, összevonták az ügyünket, és semmi.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#55) aram01


aram01
nagyúr

Mi lesz majd ha kiderül (pedig ki fog derülni) a többi sumákság, mutyizás is az oldalon ;) :K ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#56) buherton válasza Chp (#32) üzenetére


buherton
őstag

Más országok, mint pl. Norvégia? Ne viccelj. Az EU-ban nem lehet izmozni a bv-ben, mert az adott államot alaposan megbüntetik. Egyedül tán az olaszoknál van még igazi bv.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#57) Chp válasza buherton (#56) üzenetére


Chp
őstag

Igazándiból nekem csak az számítana, ha sokkal magasabb színvonalat képviselne a jogi rendszer hazánkban.

(#58) Fred23 válasza kenwood (#8) üzenetére


Fred23
nagyúr

"Masreszt 3-6 honapon belul maradando szellemi karosodas eri a maganzarkasokat."

Ezt honnét vetted? Csak magamból kiindulva semmi különösebb problémám nem lenne abból, ha el lennék zárva a külvilágtól 6 hónapig. A gondolataimmal simán le tudnám magam kötni. A barátnőm hiányozna, meg még pár dolog, de biztosan nem viselne meg a dolog, ha hagynának aludni, és kapnék rendes kaját is. Szerintem ez nagyon embertől függ; én is ismerek olyan baromira szociális embert, akinek kell a társaság, vagy megőrül -más meg ellenkezőleg. Én talán akkor károsodnék szellemileg, ha 6 hónapot emberek között kéne eltöltenem magánélet, saját, zárt tér nélkül!

[ Szerkesztve ]

(#59) Laraxior válasza Chp (#57) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor ott kezdődne, hogy a politikusok 95%-a börtönviselt lenne.
Üdvözöllek a korrupció országában. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60) kenwood válasza Fred23 (#58) üzenetére


kenwood
veterán

Kekfenyben mondta egy pszichologus.
Mondjuk itt olyan emberekrol volt szo,akik tudtak,hogy evekig (vagy eletuk vegeig) egyedul lesznek.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.