Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 4sal3


4sal3
tag

ez a "szokásos" akció :D

(#2) vtechun válasza 4sal3 (#1) üzenetére


vtechun
veterán

hat kiszorhatnak mar ezeket az 5230 szintu gagyifonokat, ennyiert meg plane...

(#3) 4sal3 válasza vtechun (#2) üzenetére


4sal3
tag

épp ez az, hogy még így is drágák.

(#4) Kapszaicin


Kapszaicin
tag

Azért semmi baj nincs az s5230assal, inkább az 5260al :D szebben lezárt billentyűzárral számokat irogat miközben megyek az utcán hallom hogy bip bipbip bip bipbipbip
háhh...

Intel i7 3770K, Gigabyte 7970, A-data sp900 128GB, 1TB WD BLACK, Fsp Raider 650W

(#5) joelke HU


joelke HU
senior tag

Azért ennyiért nem rossz vétel. Másodtelefonnak jó. Mondjuk én most a Telenornál vettem, ott még olcsóbb :-D 14990. Ennyiért már tényleg ajándék. :))

Motorola G51

(#6) lvnt válasza joelke HU (#5) üzenetére


lvnt
őstag

Másodtelefonnak biztos, hogy nem vennék valami rezisztív kijelzős csodát. Főleg nem ezt. Ott a megbízhatóság a lényeg és a minél jobb kezelhetőség. Legalábbis szerintem.

(#7) Mr. Byu


Mr. Byu
aktív tag

Jájj... nem tudom ti hogy vagytok vele, de ettől a Samsungtól herótom lett az elmúlt 2 évben, minden harmadik csaj kezében ilyet látni... :D Nem ritka a rózsaszín változata, de különösen kedvelt a bordó. :D

Volt nekem is a maga idejében profinak számító rezisztív kijelzős telóm (LG Viewty), amit szerettem az 5 megapixeles kamerája és a Xenon vaku miatt, de használhatóságra borzalmasak ezek... :D Nem csodálom, ha 2007-ben az iPhone-t valami űrből jött csodának tartották, annyira más kategória volt a konkurencia bármelyik telefonjához képest. Mai szemmel már okosabb döntésnek tűnik, ha az ember ilyenek helyett egy tisztességes nyomógombos telefont vesz. De persze a divat azt diktálta már régen is, hogy mindenki "olyat vegyen mint az ájfón"... :) A baj csak az, hogy nagyon nem olyanok... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.