Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

hát ez nem éppen gyors...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Az a műanyag kupak eléggé fröccsöntöttnek néz ki, ráadásul az az ezüstös szín nem gyengén le fog kopni róla.
Amúgy valóban, legalább 100MB/s írás kéne nem 41, azért az idő míg megtölt ekkora tárat.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3) blueMerle válasza Apollyon (#2) üzenetére


blueMerle
veterán

Pont ezt akartam írni, hogy valami elképesztően gagyi az a kupak, úgy gondolom hogy egy ilyen kategóriájú pendrivenál azért erre igazán ida lehetett volna figyelni. Ráadásul én már évek óta nem veszek olyan pendriveot, amin ilyen elveszthetős kupak van.

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Inkább Kingston lenne mint Kingmax valahogy jobban rácuppannék. :DD

Samsung BADA...Samsung Wave a hullámok ereje! Bada 2.0 : A Tenger ereje :K

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) Apollyon válasza blueMerle (#3) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem Corsair fles vojádzser van, az is elveszthető kupakos, de úgy rácuppan a kupak az usbre mint malackák a disznóanyura.
Szal az pl nem parás hogy elveszik, de ez a műanyag elég könnyen elkopik úgy hogy többé nem fog ráfeszülni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) Huma


Huma
addikt

Tetszetős méret és sebesség.
Szerintem 40MB/sec nem olyan kevés. 3 perc alatt 7GB.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) mikej95


mikej95
aktív tag

''Erős műanyag'' nekem is ez volt az a szókapcsolat ami a leginkább összezavart. Azthittem jókis alu vagy vmi krómozott biliacél :)) . De nem, műanyag! :Y
128Gb mellett tényleg lehetne gyorsabb.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#8) JoeYi


JoeYi
őstag

128 gigát jó csak igazán elveszteni :)

(#9) pusszycat válasza JoeYi (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Képzeld csak el mennyivel jobb megtanálni :P

Samsung BADA...Samsung Wave a hullámok ereje! Bada 2.0 : A Tenger ereje :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) Prof


Prof
addikt

nem lesz ez rossz ha jó árban lesz, csak az usb 3-as gépek még mindig nem elterjedtek

(#11) banhammer válasza Prof (#10) üzenetére


banhammer
veterán

Horror áron fogják adni.
Az 50 ezer Forint feletti árat nyugodtan odaképzelheted mellé.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) Entryy válasza banhammer (#11) üzenetére


Entryy
aktív tag

Nem valószínű. Azzal piacképtelen lenne, különben is, a kingmax mindig is a megfizethető kategóriába tartozott.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#13) blueMerle válasza Entryy (#12) üzenetére


blueMerle
veterán

Kingmax ide vagy oda, jelenleg a legolcsóbb USB 2.0 -ás pendriveok 50K körül mozognak, akkor egy 3.0 -ás nem valószinű hogy ugyanebben az árszegmensben fog versenyezni. Az 50K egy nagyon jóindulatú becslés, túlságosan is. 60K már sokkal reálisabb. :K

[ Szerkesztve ]

(#14) Findzs


Findzs
addikt

nagyon gagyi kínai kinézte van :B

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#15) King Unique


King Unique
titán

Ára vajon mennyi lehet :F ,azért már biztos veszek 1 TB,v akár 1,5 TB külső 2,5" hdd-t,ami 3.0-án 80-100 MB/s közt hasít. Ha jól láttam más teszteknél,akadnak ennél gyorsabb pendrive-ok is.Meg az átlag magyar user úgyis a 4-8-16 GB-osokból választ, páran 32,esetleg 64 GB,v ahelyett inkább,akkor már külső hdd... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.