Hirdetés

2020. december 1., kedd

Gyorskeresés

(#1) HUNNIA1920

HUNNIA1920
őstag

Időmilliomos teszt újra töltve. :C

Nem semmi! :R

Paul Pang V4 OCXO USB kártya eladó "Nagy-Magyarország te sosem maradsz árva, mindig szívünkben élsz, szeretetbe zárva" - EF.

(#2) Zuri

Zuri
tag

Remek cikk lett, elismerésem :) :R

(#3) tailor74

tailor74
őstag

Minden elismerésem, és köszönet a kimerítően alapos cikkért! :)

tailor74

(#4) jedis

jedis
senior tag

Perfect !!! :R

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#5) Graphics

Graphics
Jómunkásember

Remelem a cikkirot valahol alkalmazni fogjak a szakmai dolgok miatt
.

Szerintem ebben az evben el se birom olvasni, koszonjuk :R

En egy GTX650-est vettem, sajna ki se hasznalom / Asus DCU2/

Majd passziv hutesure akarom kialakitani, vagy majd eladom, mert nincs idom jatekra

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F1 6/128GB-os - 3 hónap garanciával - 55990 Ft

(#6) trufa12

trufa12
addikt

Ez már valami, és szerintem hiánypótló . :R :Y

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#7) KAMELOT

KAMELOT
félisten

Milyen durva cikk?!? Hardcore! Respect man! :R

V1200 - 18CORE - 4K

(#8) DR|FTK|NG

DR|FTK|NG
veterán

Nagyszerű, hiánypótló cikk. :R

(#9) PrometheusX

PrometheusX
aktív tag

Ez a cikk nagyon remek volt, évek óta nem olvastam ilyen jó, hosszú, és alapos cikket, ami rendesen lefedte az elmúlt éveket! Mint ahogy előttem mondták, nagy űrt töltött be.

Köszönjük!
:))

(#10) DjFlanker

DjFlanker
tag

Ultrabrutális munka, minden elismerésem!

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#11) Milka 78

Milka 78
nagyúr

Ez igen!!!!Köszönjük a fáradozást,végre nem fizetett tesztet láthatunk :R

Privát kérdésekre sajnos nem tudok válaszolni, erre ott a nyilvános fórum!

(#12) nyakdam

nyakdam
aktív tag

Gratula a cikkhez! Átfogó és hasznos! Köszi! :R :R :R

(#13) maláj

maláj
őstag

azta*rva milyen cikk :Y :R

(#14) synthattik

synthattik
aktív tag

Nem semmi cikk lett,nagy gratula hozzá,csak 1 dolgot lehet rá mondani:

(#15) GAI

GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Köszönöm a gratulációkat :)

(#16) oraihunter

oraihunter
aktív tag

Igazán köszi! :R :R :R

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#17) CirrMee válasza Graphics (#5) üzenetére

CirrMee
őstag

Remelem a cikkirot valahol alkalmazni fogjak a szakmai dolgok miatt

De nem tévedhetetlen... :)
Akkor máris javítanék egy ordas csúsztatást: az R9 270 -es (1280 sp) a HD7870 (1280 sp) utóda, nem a HD7850 (1024 sp) -esé. A HD7850 utóda az R7 265 -ös (szintén 1024 sp) típus. A 270 -es tudtommal nem is nagyon készült 1Gb -os konfigurációval.

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#18) asvald

asvald
senior tag

Köszi a tesztet ,nagyon jó kis karácsonyi ajándék ez :R

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#19) 8th

8th
őstag
LOGOUT blog

Aztaq... Bedobtam a kedvencek közé. Ekkora információhalmazt jelen pillanatban képtelen a bejglitől letompult agyam felfogni. :DDD

„A politikusok mindenhol egyformák. Megígérik, hogy felépítenek egy hidat ott, ahol még folyó sincs." - Charles de Gaulle

(#20) electrodoki

electrodoki
aktív tag

Ez tényleg nem semmi! Köszönjük a munkád :R :R :R

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#21) CirrMee válasza CirrMee (#17) üzenetére

CirrMee
őstag

Update: 7870XT is kimaradt, pedig nem rossz kis kártya az a neki szánt kategóriában... :))

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#22) Sinesol

Sinesol
addikt

Köszönet a tesztért, szép munka!

Viszont a grafikonoknál kicsit furcsa, hogy nem a legmagasabb felbontás alapján vannak rangsorolva a versenyzők...emiatt elég furcsa sorrend alakult ki néhol. Szerintem az a logikus, hogy két kártya közül az az erősebb kártya, ami magasabb felbontásban több fps-t hoz.

[ Szerkesztve ]

(#23) Olajka02

Olajka02
aktív tag

Köszi!
Jó támpont lesz, ha régebbi kártyához kell nyúlni fejlesztés alkalmával.
Boldog Karácsonyt!

:R

(#24) polgi803

polgi803
őstag

Igaz ez csak extra adalék lenne, de bele tudnál esetleg rakni egy 960 4gb -os illetve 380 2/ 4 gigás kari is? Nagyon kíváncsi lennék rá, hogy hol helyezkedik el és milyen eredménnyel. :B Amúgy nagyon élvezetes és frankó teszt! :C

[ Szerkesztve ]

(#25) thomasa

thomasa
senior tag

:R Arcom leszakadt :Y , nagyon összefogott szösszenet lett. KÖSZÖNÖM! Sok évig fogok ide visszatekinteni támogatásért. Az ilyen cikkekért fizethetnének is. A helyedben feltennék egy paypal donate gombot, és akinek tetszett, az adományozzon.

Remélem egyszer mobil vga-kra is lesz egy hasonló, bár ott nehéz egyforma konfigurációban tesztelni.

(#26) jedis válasza Sinesol (#22) üzenetére

jedis
senior tag

+1

Pont ebben a pillanatban akartam írni :K . Főleg, hogy tudni illik, hogy a "pirosak" pont a felbontás , és a grafikai részletesség növelésével "táltosodnak meg" :D . Igaz a cikk végén, az összesített teljesítmény grafikonban már helyén van minden kártya, és az általad használt számítási módszer nagyon logikus, és tetszik. Ettől függetlenül, én is a év egyik ( ha nem a ) legjobb tesztjének tartom . :K :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#27) CJ4567

CJ4567
veterán

Remek cikk :R

Kis kiegészítés: Project Carsot -dx9 parancssal kell indítani, és régi VGA-n elindul, 4670-en próbáltam de csak egyedül volt játszható.

(#28) Ágógreen

Ágógreen
senior tag

GTX 960 Asus Strix - semipassiv hűtéssel -> ÁLOM akár ITX-be is.
többet semmi pénzért nem költenék.
ez alatt meg nincs normális kártya. sajnos

(#29) Zotya984

Zotya984
senior tag

azta

:R :R :R

végre egy jó teszt.

10+ év, "zotya984 felhasználónak 45 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" + "70 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése"

(#30) b.

b.
nagyúr

Azt a #&@k!!!
Hatalmas nagy elismerés!! remélem a PH ezek után alkalmazni fog VGA tesztekhez, mert ez az egyik legelfogulatlanabb, legjobban a lényegre kitérő teszt/ cikk volt!

Köszönöm a munkádat! Szuper! :R :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#31) Shing

Shing
őstag

Nagyon király teszt, a legjobb dolog hogy régi kártyák is benne vannak. Látni, hogy simán lehet modern játékokkal is játszani velük, tényleg sajnálatos, hogy az AMD megszüntette a 5000/6000-es kártyák támogatását. Addig nem kellene amíg teljesítményben nem avulnak el teljesen.

Anti-hype

(#32) NeAndrew

NeAndrew
csendes tag

Köszönet! :R :R :R

(#33) PC-rev-RM

PC-rev-RM
tag

A cikk ismét biblia lesz évekig. Köszönjük!
Külön örömömre szolgált az 1680-as felbontás bevétele mediumon, kb így használok mindig mindent. Van itt még valaki 1680-ban?

polgi803: talán megteszi ez is: KATT

[ Szerkesztve ]

Alpha Kenny Body • Where faith fails, human ingenuity prevails. • We put the fun in funeral •

(#34) mqm

mqm
senior tag

Na igen.. Ez a teszt remek kiinduló pont lehet egy kártya vásárlásakor! El is mentettem ,szerintem szükségem is lesz rá! :)
Köszönöm!

Btag: mqm#2215

(#35) Petykemano

Petykemano
addikt

Szerintem az árak - legalábbis bizonyos termékeknél - nem reálisak. 260x 2gb 30-32. Talán alkudható 27-28-ra. Teljesen gari nélkül 25 a legalja.
270 meg szerintem gari nélkül 35-nél kezdődik.

Én legalábbis ilyen árakkal találkoztam az utóbbi hónapban, ahogy nyomon követtem, természetesen lehet, hogy volt egykét másodpercig egykét nagyon kedvező ajánlat. 20e-ért én is vettem volna egy 2gb 260x-et!

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#36) polgi803 válasza PC-rev-RM (#33) üzenetére

polgi803
őstag

Na ez az...akkor tárgytalan... :R :K

(#37) Plutor

Plutor
aktív tag

Remek teszt!Hatalmas munka. :R
Jó tudni,hogy nem kell cserélnem még a kártyámat,mert lehet még játszani vele bőven.(ATI 5850 Xtreme)

(#38) sati

sati
addikt

Jobbkor nem is johetett volna, koszonjuk! :))

(#39) MiklosSaS

MiklosSaS
nagyúr

A cikk jol megvan irva. Igaz szamomra kicsit csalodas, mivel ott figyel a 780Ti/970/980/980Ti es a masik oldalrol meg csak a 290X ami lassan kozep kartya lesz. Kellene oda egy FuryX, 390X..esetleg egy Nano is vagy egy sima Fury.

Na meg legalabb egy 1440p felbontas...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#40) kpal

kpal
veterán

Ez kiváló minőségű cikk lett ,és köszönet azoknak is akik beszerezték a vedokarikat is. :R

Használt piac is szépen pörög ,nem mindig az új cuccokra kell figyelni .

Tetszik a 8800 ultra is szerepelt benne régi nagy kedvenc.

(#41) Mercutio_

Mercutio_
félisten

Klassz teszt :C akinek nem számít a fogyasztás és/vagy hőtermelés bátran csemegézhet :K

Esetleg egy játék/idle alatti fogyi/óra diagramot a következő tesztben érdemes lenne még beszurni /összeollózni :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: https://tinyurl.com/y7ts88wr Orient Bambino Bigsize (50k), Nike Bőr Sneakers (9,9k/db), m4/3 Panasonic GM5 váz (79k) 25/1.7 obi (50k)

(#42) Sinesol válasza MiklosSaS (#39) üzenetére

Sinesol
addikt

Furyt gondolom nem sikerült kölcsönkérni. Általában ha valaki annyiért vesz vga-t akkor nem egy Radeonra költ, szóval gondolom azért.

A 390x viszont tökugyanaz mint a 290x, az a 8gb memória csak viccnek van kb rajta :D
Esetleg ha magasabb az alaporajelük, hát adj a 290x eredményekhez hozzá 2-3 plusz fpst.

1440p felbontás szerintem azért nincs, mert nagyrészt régebbi kártyákról szólt a teszt.

[ Szerkesztve ]

(#43) MiklosSaS válasza Sinesol (#42) üzenetére

MiklosSaS
nagyúr

Az 1440p jogos de a többi nem. Mivel sokan választják a Radeont is felsõ katefóriában. A 390X jobb chip es jobb hutésü. Nem csak szimplán átmatricázott kártya.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#44) mqm válasza MiklosSaS (#43) üzenetére

mqm
senior tag

1440p engem is érdekelt volna. 780 meglepően jól teljesít nálam ezen a felbontáson.

Btag: mqm#2215

(#45) rvn_10

rvn_10
senior tag

Nagyon komoly írás, gratulálok.

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4,2Ghz@1,2V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 3000Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#46) szinesz.bob

szinesz.bob
aktív tag

:R Nagyon jó! :R

(#47) lm83

lm83
őstag

Köszönjük :)

(#48) fogtunder

fogtunder
nagyúr

:R :R :R

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban! - vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások

(#49) Bál@

Bál@
senior tag

Uh, már a cím elolvasása után tudtam ,h ez GAI írása lesz :)

Lesz mit olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#50) [Prolixus]

[Prolixus]
addikt

Much wow, monumentális, összeszedett és nagyon hasznos cikk.

Köszönöm! :R

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.