Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) scream


scream
veterán

Nálam TruePlay név alatt fut ez a Game Monitor.

(#2) e00dgy válasza scream (#1) üzenetére


e00dgy
aktív tag

De bizony TruePlay, nálam is. Bár nem tudom milyen pozitív hatása lesz ennek, ha sokan még csak nem is kapcsolják be akik cheatet fognak használni... Egészen addig amíg teljesen meg nem szűnik PC-n minden más Windows a 10-en kívül, hogy ezt és majd a következő generációs anti-cheateket kötelező legyen használni addig ez csak egy halovány reménysugár az alagút végén. De legalább valaki nagy (MS) meglépte ezt. Teljesen jó ötlet, kell mert igen komoly probléma manapság a csalás főleg, hogy szinte a játékok túlnyomó része online, pláne ha a játék fejlesztők nem nagyon foglalkoznak vele. Lásd UBI ==>> Division, vagy CS:GO .

Remélem lesz ebből valami jó! :)

[ Szerkesztve ]

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#3) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

PC-n a csalás száműzése leányálom.

(#4) e00dgy válasza MeszesKPT (#3) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Ez sajnos így van, de reménykedni lehet még. ;)

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#5) Redneck


Redneck
veterán

A WPA2 sebezhetősége elég szomorú. :((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#6) Lacok válasza Redneck (#5) üzenetére


Lacok
őstag

Sajnos csak idő kérdése volt mikor találják meg a gyenge pontját.

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#7) Redneck válasza Lacok (#6) üzenetére


Redneck
veterán

Persze a biztonságtechnika már csak ilyen. Utólag minden feltörhetetlen dologról kiderül hogy meg lehet oldani... :((( Mondjuk biztos nem sok olyan arc szaladgál az utcán aki simán megcsinál egy ilyen balhét.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#8) mutyuru


mutyuru
aktív tag

Sajnos eleg szomoru ez az ujabb biztosagi res, de naivsag kijelenteni, hogy barmi is bomba biztos. Nem letezik feltorhetetlen rendszer, foleg mivel ember fejlesztette es hasznalja.
PAr even belul elerunk oda, hogy a gepek hasznalnak olyan program nyelvet a kommunikaciora, amit ember nem ismer - igy altalunk sokkal nehezebben lesz feltorheto sztem, persze akkor maga a gep lesz a celpont, ami tudja kezelni a kodot.

(#9) kkf válasza mutyuru (#8) üzenetére


kkf
aktív tag

nah, közben eszembe jutott, hogy az AMD GPU-s Koffee Lake-ekhez is elkellne még egy új foglalat. :DDD

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.