Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Csini! :)
Inteles változat nem lesz? :F

(#2) FRENK1988 válasza Angel1981 (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

Rampage név alatt keresd :) Igaz nem hydra csippes :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) Probber


Probber
őstag

Az alaplap bordáira is kíváncsi leszek, biztos vagyok benne, hogy alapból is vizesíthető lesz.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#4) Lidi


Lidi
aktív tag

Crosshair ? Kereszthaj ?!

(#5) Abu85 válasza Lidi (#4) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Inkább célkereszt. :) De ez a kereszthaj sem hangzik rosszul. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#6) stutga válasza Abu85 (#5) üzenetére


stutga
tag

Csak hajazás van?

[ Szerkesztve ]

(#7) bartucc


bartucc
addikt

Ezeknek a lapoknak a vásárlóköre valahol 0,01% környékén van, imádok ezekről olvasni :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8) #06658560


#06658560
törölt tag

A Big Bang nemelehethogy ösrobbanás akarna lenni?

(#9) FRENK1988 válasza bartucc (#7) üzenetére


FRENK1988
veterán

sokan veszik neaggódj. Na Magyarisztánból indulj ki :(((

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) P00By válasza stutga (#6) üzenetére


P00By
nagyúr

:D :))

Sztem Abu ebben nem tud segíteni! :N ;]

(#11) Sicilian


Sicilian
addikt

Az ára nem ismeretlen, ez a tipikus 100K+ -os árkategória :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#12) Gabrika válasza Sicilian (#11) üzenetére


Gabrika
tag

sztem túlzás, a legdrágább lesz e kategóriában, de szvsz max 300EUR

az a megérzésem lesz rá kereslet, az elkövetkezendőkben divatos lesz a hibrid VGA megoldás

Antec P182; ZM500-HP; ASUS M4A79TDe; AMD 965BE@3.7; Scythe Ninja2b; G.Skill 8GB@1866; ATI5850; 5.4TBHDD; MOMO; T.FlightX; G.EM500; Samsung 2443BW, PS42B450B1W; Yamaha RX-V663; Klipsch F/C/S-1

(#13) atti_2010 válasza bartucc (#7) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Nem lenne jó annyi ütést kapni a fejünkre ahányat eladnak belőle, az Asus se hülye, egy ilyen alaplap megtervezése légyártása nem kis pénzébe kerül, ha eddig nem térült volna meg már rég abba hagyták volna.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#14) bartucc válasza FRENK1988 (#9) üzenetére


bartucc
addikt

Itt élünk, mit csináljak?:D

atti_2010: Magyarországra gondoltam, külföldi tárcák vastagságáról nincs infóm :N

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#15) atti_2010 válasza bartucc (#14) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ja, hát Magyarországon biztos nem kapkodják túlzottan.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#16) Angel1981 válasza FRENK1988 (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

Erről beszélek! :D

(#17) SzlobiG


SzlobiG
félisten

100K alatt várható?:D

(#18) Oliverda válasza Sicilian (#11) üzenetére


Oliverda
félisten

A Crosshair IV Formula 50K körül mozog most kiskerben. Ez sem lesz több mint 70K szvsz. AMD-hez mindig jóval olcsóbbak a hasonló felszereltségű lapok.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19) ]Phobos[ válasza Lidi (#4) üzenetére


]Phobos[
senior tag

LoL
Te sem vagy kocka kvéker ;]

A lap meg csini, na.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#20) bsh válasza ]Phobos[ (#19) üzenetére


bsh
őstag

szerintem arra akart utalni, hogy a big banget is lefordították szóról szóra...

(#21) bartucc válasza Oliverda (#18) üzenetére


bartucc
addikt

Ez a szerencse, egy Bulldozerhez is jó AM3-as lap semmi pénz egy fullos 1366-os laphoz képest....

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#22) Balller


Balller
tag

Arra lennék kíváncsi h mi a rákra használnak ilyen deszkát :F játékba 40"os monitor maxon?

Balage

(#23) Oliverda válasza Balller (#22) üzenetére


Oliverda
félisten

Különböző rekordok felállításhoz mondjuk.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24) Balller válasza Oliverda (#23) üzenetére


Balller
tag

az se kocka amelyik ezt elkezdte :)

Balage

(#25) ]Phobos[ válasza bsh (#20) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Jah, leesett. :DDD

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#26) KevinMulder válasza Balller (#22) üzenetére


KevinMulder
tag

Belecuccolsz par high-end nVidia vagy Ati kartyat es modellezel valami GPU szamitasigenyes cuccot.

(#27) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hát ez a lap sem az átlagkockának kell... Überbrutál!

(#28) ZaXXoN


ZaXXoN
tag

"senki se számítson alacsony árcédulára". LOL.

Vajon milyen egy magas árcédula? Nem lehet tőle látni az árút? Létrával kell mögéje benézni??

(#29) bartucc válasza Balller (#24) üzenetére


bartucc
addikt

Teljesítményben nem gyorsabbak a szerényebben felszerelt társaiknál, ez fontos. Csak felszereltebbek (nem kicsit..), és jobbak tuningban.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30) atti_2010 válasza Balller (#22) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Vagy szimplán csak megtetszik valakinek, az hogy neked nem kell nem jelenti azt hogy senki másnak sem.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#31) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Szép kis lapocska! Biztos komoly hűtés lesz rajta, szokásos csicsás kinézettel ;]

[ Szerkesztve ]

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#32) Himym


Himym
senior tag

Nem rosz lap de én nem venném meg nem látom benne azt a hű de nagyon nagy teljesítmény változást mint egy sima mezei lapnál. :(

Am lehet tudni valamit mikor jönnek az első pci-e3.0ás lapok? :B

(#33) iSonic


iSonic
addikt

Hát nem semmi ez a lapka..

(#34) Ste


Ste
addikt

Mekkora lap ez? Már E-Atx méret? Mert nem a hagyományos szélessége van. Legalábbis a proci melletti fesz szabályzókból ítélve.

Intel esetében is lazán befigyel a proci limit, nem hiszem, hogy lenne mostanában olyan proci, ami ezt ki tudja hajtani, ha megpakolják Vga-val.

(#35) #19617792 válasza ZaXXoN (#28) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ez csak szófordulat, kb annyira tartható értelmesnek, mint mikor a drága termékre azt mondjuk, hogy vastagon fogott a toll az árcédulán...

Ste: Nem tartom kizártnak még a WTX méretet is, a kétutas, Inteles EVGA lap WTX méretű, lehet ez is akkora.

[ Szerkesztve ]

(#36) Oliverda válasza Ste (#34) üzenetére


Oliverda
félisten

Az LN2 mond valamit? ;]

Ez még sima ATX szerintem.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37) Himym válasza Oliverda (#36) üzenetére


Himym
senior tag

Lineage II :U :DDD

(#38) Eddie141


Eddie141
senior tag

Nemsemmi ez a lap. Ha megfelelően lesz az ára belőve, akkor ki tudja, lehet én is kipróbálom (nomeg, ha mondjuk a 3way sli-t támogatja :) )

(#39) Ste válasza Oliverda (#36) üzenetére


Ste
addikt

Nem nagyon, biztos nem C3Po vagy R2D2 haverja :)

(#40) Oliverda válasza Ste (#39) üzenetére


Oliverda
félisten

[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#41) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

szép lap, meg biztosan jó is , csak nagyon drága lesz, és annyiért már igazán lehetne külön nyákon Supreme FX hangkari :K

Ste :C

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#42) Abu85 válasza bsh (#20) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hol? Sehol nincs leírva, hogy a big bang az nagy durranást jelent. ;)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#43) Isee válasza Quan-Chi (#41) üzenetére


Isee
senior tag

Valami ilyesmit akartam írni én is... Biztosan drága lesz, de hát meg kell fizetni a szépséget :D

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#44) Lidi válasza Abu85 (#42) üzenetére


Lidi
aktív tag

Na leírom, bár tudom hogy ezzel egyenes út vezet a bash.hu ra :D
Valamiért annyira agyilag zokni voltam mikor írtam hogy sehogy se jutott eszembe hogy ez célkereszt akar lenni. Pedig toltam régen elég doom2 -t, meg q3 arénát eleget. Naszóval csak az járt a fejemben hogy mér'nem crossfire már ? Ha már gémer lap akar ez lenni, vagy mi. Mit akarnak ezzel a hajjal ?! :Y Elírták ? Szóval totál agyblokk volt. :DDD

(#45) Quan-Chi válasza Isee (#43) üzenetére


Quan-Chi
őstag

az nem baj ha drága , egy felső kategóriás lap legyen is az ! de akkor már legyen külön hangkari meg mittudom én, mindenféle apró szarság :C , anno én is 86 ért vettem a maximus formulát de ahhoz is volt kulcstartó meg minden tök felesleges apróság ;]

és persze ledes Supreme FX II hangkari !

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#46) #16939776


#16939776
törölt tag

Nem értem miért erőltetik ezt a sok pci-e portot, úgysem lesz GTX480/HD5890-ból egy szlotos hűtésű?

csinálták volna nagydobra a lapot...

amúgy riszpekt ASUS

(#47) Quan-Chi válasza #16939776 (#46) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ezt amúgy én sem értem , mi a fenének ennyi pci-x :F tulajdon képen abba a slotba csak VGA megy ! de lassan már nem csak h 2 de 3 helyet is foglal egy VGA , és aki 2 PCI portot akar használni ( pl SB hangkari és TV tuner vagy akármi más ) már nem tudja hova rakni :((( szerintem se túl jó ez a megoldás :(

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#48) #19617792 válasza Quan-Chi (#47) üzenetére


#19617792
törölt tag

PCI-E-re gondoltál, nem PCI-X-re, mert az bizony más. Amúgy PCI-E nem olyan dedikált grafikus port, mint az AGP, ez univerzális, mert bármilyen PCI-E eszköz belemegy, VGA-n kívűl TV-tuner, hangkari, RAID kártya, stb...

(#49) Quan-Chi válasza #19617792 (#48) üzenetére


Quan-Chi
őstag

igen PCI-E re gondoltam :R én is tudom hogy univerzális, csak épp termékeket nem látok amik ezzel a csatival vannak szerelve :(

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#50) cowboy_bebop válasza Quan-Chi (#49) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Pedig nem kell messze menni: [link] [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.