Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

(záráskor nyolc százalék esés, nyitás előtti várakozásban 20(!) százalék)

Hol látszik a képen a 20%?
Nekem úgy tűnik, hogy 20 dollárt esett, ami 8%...

Amúgy az nagyon durva, hogy tavaly december óta 50%-ot esett (persze akkor lokális csúcson volt az árfolyam).

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) dajkopali válasza sztanozs (#1) üzenetére


dajkopali
addikt

jogos, ezt benéztem

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) Tapsi


Tapsi
addikt

...olyan sok visszaélés, szervezeti hiba, ellenőrzési hiányosság és vezetési probléma került mostanában napvilágra...

Újabb példa a menedzsment kompetencia kiemelt helyzetére.

(#4) errorcode06


errorcode06
őstag

Gondolom ehhez az is hozzájárulhatott, hogy sokáig a tőzsde/befektetők kedvéért kozmetikázták az adatokat.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#5) UnA válasza errorcode06 (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Ez még mindig annak az eredménye.

(#6) pontazire


pontazire
csendes tag

Sajnálatoshiba

(#7) 7s26c


7s26c
senior tag

Én sajnálom, hogy a jó kis tradícionális japán gyártók kikopnak, kipurcannak, kínaivá válnak ...Jvc, Sharp, Toshiba... stb.. :O

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#8) sztanozs válasza 7s26c (#7) üzenetére


sztanozs
veterán

Olympus...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#9) 7s26c válasza sztanozs (#8) üzenetére


7s26c
senior tag

Az rég volt . De emlékszem, dolgoztam egy ideig ott. Mármint itthon

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#10) xmaas


xmaas
őstag

Hat reg volt de a temahoz tartozik az is , amugy eleg nagy valoszinuseggel mindegyik ilyen monstrum vallalatnal ugyan ez folyik csak ritkan tudodnak ki a dolgok meg kell egy hosszu ido ameddig ennyire rosszra fordul a helyzet

(#11) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

A gépemben jelenleg 2 db Toshiba hdd (500GB, 3 TB) van és köszönik jól vannak.

(#12) 7s26c válasza xmaas (#10) üzenetére


7s26c
senior tag

Tény, egyre több ilyen hír lát napvilágot

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#13) simonzé válasza xmaas (#10) üzenetére


simonzé
addikt

Dolgoztam én olyan cégnél, ahol 2008-ban kiderült, hogy az előző évi 3,6 Mrd GBP-s nyereség az valójában 3 Mrd GBP-s veszteség volt... valaki bizonyára véletlenül hibát követett el a tőzsdei jelentések készítésekor... Ekkor kirúgtak a cégtől világszinten 45 000 embert, ami a végén bő 60 000 lett. Sajnos a bővített keretbe már én is belefértem. Ilyenek ezek a multik... Ja, az akkori főnök (Ben Verwaayen) büntetlenül, sőt Millió GBP nagyságrendű jutalommal távozott, és az Alcatel Lucent vezetője lett. Remek ember, áldassék a neve!

A Toshibával kapcsolatban kellemes emlékeim vannak a gyerekkoromból, amikor videólejátszó meg kazettás magnós rádió formájában volt jelen az életemben. Később, vagy 3 éve kellemetlen emlékeket is szereztem, amikor a 2TB-os archiválós Toshiba HDD-m kb 40 üzemórával meg 1,9 TB adattal jobblétre szenderült. Azóta nem kedvelem a márkát, de sajnálom a csóró egyszeri alkalmazottakat, akik a vezetőség sorozatos hibái miatt egzisztenciális válságba sodródnak.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#14) 7s26c válasza simonzé (#13) üzenetére


7s26c
senior tag

Most , hogy mondod, egy dvd lejátszóm egy évesen kimúlta magát pár éve. El is feledtem

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#15) pantsuboy


pantsuboy
csendes tag

Nem nagyon értek az ilyen multis dolgokhoz de ilyenkor sanszos lehet már egy csődeljárás indulása vagy azért ennyire nem súlyos a helyzet?

Év poénja: Azért vettem ezt a monitort mert az Indexen azt írtàk jó

(#16) nubreed válasza 7s26c (#7) üzenetére


nubreed
veterán

Én is sajnálom. De még a Sony létezik, Panasonic is, habár mostmár ők is arra kényszerülnek, hogy az LG-től vegyék a panelt a tv-ikbe :(.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17) sztanozs


sztanozs
veterán

Amúgy nagyon sajnálom, hogy a világ változásai (Fukushima pl) miatt nem jöttek be az atomenergetikai fejlesztéseik és az egész csődbe megy. A mikro atomerőmű koncepciójuk szvsz egész vállalható lett volna, ha elkészül. Így viszont vsz sohasem fog.

Amúgy nem csak hétfőn, de tegnap is csúnyán bezuhant megint (újabb 8-9 százalékot).

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.