Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) #33253120 válasza Hieronymus (#187) üzenetére


#33253120
törölt tag

Pedig tévénél pont működni fog.

(#202) Gargouille válasza nullpoint (#194) üzenetére


Gargouille
őstag

Álmodozz csak! Sík falfelület, na persze... meg szintben lévő aknafedél az úttesten... mit szívtál? :D

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#203) #33253120 válasza NandorHUN (#190) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem úgy. Van a telefonon egy alap kijelző, és ha többet akarsz, akkor kihúzod. Vagy ha nem is feltekerhető, de a kihúzható rész a készülékbe van rejtve.

(#204) megabe válasza Barthezz2 (#162) üzenetére


megabe
tag

Nem a fólia fogja egybe, az csak a karcoktól védi a kijelző műanyag borításának felületét!!! Viszont jobban rá van "ragadva" ezért mikor nagy erővel eltávolítod húzod vele a műanyag kijelző felületet és ezért lesz vele aztán gond....

A kiskakas kikukorékolásig él

(#205) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azt lehet tudni hány 100 ezer van már legyártva? Mert hogy a garancia idő alatt mind megpusztul az a napnál világosabb.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#206) hemaka válasza pusszycat (#205) üzenetére


hemaka
nagyúr

Majd cserélgetik gariba, mint más az alsógatyát. :DDD

(#207) szemy94 válasza megabe (#204) üzenetére


szemy94
senior tag

Ez biztos így van? Ezt ÍGY még nem írta senki, szóval el lehet óvatosan távolítani sérülés nélkül is? Eddigi írások szerint eltávolítod meghal a kijelző és slussz.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#208) Parallaxis válasza pusszycat (#197) üzenetére


Parallaxis
addikt

Egészen pontosan így: [link] :)

(#209) azbest válasza Hieronymus (#187) üzenetére


azbest
félisten

Lg -nek már van feltekerhető oled tévéje [link]
LTT közelebbről is megnézte [link]

(#210) Depression válasza azbest (#209) üzenetére


Depression
veterán

Megnéztem az elsőt, és mondom wow, nekem is kell olyan tv, amihez még konnektor sem kell, és egyetlen kábel sem megy oda. Ráadásul még a medence mellé is kivihetem.
Na jó, a medencés ház előbb kellene, mint a tv.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#211) NandorHUN válasza azbest (#209) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ennek mégis mi értelme van?
TV össze tudja csukni magát a lakásban, de ugyanúgy foglalja a helyet és felette - mellete sincs semmi.
Szvsz semmi értelme nincs annak, hogy fel tudd tekerni a TV-t használat után :D
Max kevesebbet kell porolni, de ennyi, de tekerés miatt lehet sérülékenyebb és hamarabb tönkre megy.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#212) pusszycat válasza NandorHUN (#211) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én sem tekerném fel,hagy lássák csak,hogy van pénz lovéra. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#213) zsolt501 válasza WiZARD (#43) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A videóban látható teszt pár tényezőt nem vesz számításba ami bizony igen fontos, mégpedig azt hogy az ember izzad, és a bőre zsíros, no meg senki sem labor hőmérséklet és tisztaság mellett fogja a készülékét használni.
Nem egy ismerősöm van akinek a telefonján pont az ilyenek miatt igen sűrűn kell a fóliát cserélni, mert elszíneződik és kilágyul, sokszor fel is váll a kijelzőről.
Ha ez a fólia ennyire könnyen leszedhető volt kérdem én akkor önmagában mennyi idő múlva válhat le a fentebb leírt behatásoktól?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#214) hemaka válasza zsolt501 (#213) üzenetére


hemaka
nagyúr

Pont hasonlót mondott Linus is, hogy oké, elvileg 2005-szor vagy mennyiszer ki-be csukták a készüléket. Jah, de egy gép végezte, tökéletes mozdulatokkal. Ki az aki pont úgy nyitogatja majd? Senki.
Fel is hozta példának, a régi flip telókat, azokat sem két kézzel nyitottad ki szépen, hanem kicsaptad a lendülettel, vagy a hüvelykujjaddal próbáltad felfeszíteni a felső részét. :DDD

(#215) Tikakukac


Tikakukac
titán

Az milyen belső tesztelés volt, amin ez nem jött ki? ;] Mert aki felhoz egy ilyen érvet, hogy ez még béta, végleges változat előtti blablabla, az gondoljon már bele, hogy itt nem helytelen írtak le egy menüpontot ami kipatchelnek, hanem fostalicska az egész. Pont olyan dolog, amit nem hittem el soha, egyetlen valamilyen durván típushibás telefonomnál sem. Legtöbbször ezek nem is lettek javítva, mert nem érte meg. Inkább gariztatták be 10-szer is a HTC-met, de nem mondták volna, hogy bocs, a következő kijelző is szar lesz, mert mind az.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#216) pusszycat válasza Tikakukac (#215) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A teszt részleg hamarosan megtanul repülni. Nem ez az első melléfogásuk.Vagy lehet steril körülmények közt működik a dolog,de mi egy szöszmős világban élünk. És mivel nem 0 szögben zár,van hol bejusson aminek nem kéne. 😎

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#217) Tikakukac válasza pusszycat (#216) üzenetére


Tikakukac
titán

Erősen meglepne, ha a mostani minőségbiztik és tesztelési módszerek mellett ebbe ne tudtak volna belehibázni. Én tartom a tétet, hogy ez is kijött a teszteken, csak nagyon feszített volt a tempó és azt mondta az egyik fejes: no problem, itt kijött, kint nem fog, nincs akkora zúzás. Nem jött be.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#218) hemaka válasza Tikakukac (#217) üzenetére


hemaka
nagyúr

Vagy azt mondták, szarni bele, ennyiért úgy sem veszik sokan, majd cserélgetjük nekik. :DDD

(#219) tom_87 válasza 7Heads Drago (#171) üzenetére


tom_87
tag

"Azért az kemény, hogy a tesztelőknek sikerült összehozni a 250.000-et 1-2 hét alatt... :DDD :DDD :DDD"

Ezt most komolyan gondoltad vagy csak viccnek szántad? :)

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#220) 7Heads Drago válasza tom_87 (#219) üzenetére


7Heads Drago
veterán

vicccc...
A gyártó szerint annyit kibír. A tesztelőknek ha kijött a bibi, csak ettől több nyitással sikerülhet.
Fogalmam sincs ezek után, hogy a gyárban hogy tesztelték... Vagy eleve nem is volt. Mint ahogy az akku problémás notenál se valószínű, hogy volt teszt.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#221) #33253120 válasza 7Heads Drago (#220) üzenetére


#33253120
törölt tag

Vagy egyéb behatások is voltak, amelyek redukálták azt a nyitásmennyiséget.
Pl Táskában/zsebben megnyomódott a mechanizmus.

(#222) azbest válasza #33253120 (#221) üzenetére


azbest
félisten

naja, lehet, hogy a tesztelő robot meghajtja az optimális szögben sokezerszer. Egy ember meg zsebre teszi kétszer, amitől a zsanér összébb nyomódik és a megengedettnél kisebb íven hajlik ettől a képernyő, amitől máris szétválik. Esetleg ha csak egyik végén éri ez a nyomás a zsebben, úgy más irányú feszülés miatt válik el.

Vagy - ami máskor is volt példa - a készülékeket túl hamar szállították ki, nem várták meg, hogy megkössön a ragasztó. Korábban is volt gyártó, ahol elszíneződések voltak kijelzőkön, míg meg nem száradt.

Szoros határidó, józan ész hiánya. Vagy ahogy más említette kultúrális különbség, hogy nem szabad ellentmondani, hanem az az elvárás, bármi is a valós helyzet, akkor is készen van.

[ Szerkesztve ]

(#224) Pjotr


Pjotr
senior tag

Update: a Samsung hivatalosan elismerte a zsanér konstrukciós hibáját és bizonytalan időre elhalasztotta a forgalmazás megkezdését!

na, elkéstem ;)

[ Szerkesztve ]

(#225) CptAdamica válasza Fred23 (#223) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez lesz minimum egy fél év.

Megyen!

(#226) dutrás


dutrás
őstag

Ezzel a Huaweinek feldobták a magas labdát.

P50 pro/P40 Lite

(#227) zsolt501 válasza Fred23 (#223) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy ezt a malőrt a részvényesek hogyan fogják majd díjazni.
Az biztos hogy a vásárlók sokszor hunynak szemet az ilyen malőrökre pedig nem kellene.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#228) hankock


hankock
tag

Most minden trollkodás nélkül.

A Samsung "hívőktől" kérdezem, user error vagy tervezési hiba?

[ Szerkesztve ]

(#229) WinstonWolf válasza hankock (#228) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nem tudom nálad mit jelent a "hívő" jelző. Most s10+ om van előtte note 9-em volt.

Ez tervezési hiba. Egyértelmű.

De szerintem hívők más gyártónál vannak.

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#230) hemaka válasza hankock (#228) üzenetére


hemaka
nagyúr

Egyertelmuen utobbi, ahogy azt mar sejteni is lehetett.

A huawei-re kivancsi leszek, az mennyire fogja allni a sarat, arrol nagy a csend.

[ Szerkesztve ]

(#231) hankock válasza WinstonWolf (#229) üzenetére


hankock
tag

Nekem az a hívő, aki nem látja vagy nem akarja látni, hogy ha valami szar, de mégis megmagyarázza, hogy az úgy jó.
Az hogy valaki egy bizonyos márkát használ, az szimplán "márkahű".

(#232) Fred23 válasza zsolt501 (#227) üzenetére


Fred23
nagyúr

A vásárlók sokáig elnézőek, mert a Samsung példásan kezeli az ilyen helyzeteket; de azért egy idő után még a leglelkesebb, leghűbb vásárlóikban is felmerül szerintem, hogy talán valami nagyon nincs rendben a kedvencüknél. Ahogy san01 írta, minimum fél év, de az is lehet, törlés lesz belőle.

Pár hónapja még Samsungon voltam én is, most már Nokia. :) Egy ideje nem érzem azt, hogy a Samsung jobb lenne, mint bárki más. Az A3 (2017) is volt szervizben anno, és korrektül, ingyen meg is javították gari időn belül; mégis az volt bennem, hogy bármilyen rendesen gariznak is, maga a tény, hogy elromlott, hogy javítani kellett, már megingatta bennük kicsit a bizalmam.

[ Szerkesztve ]

(#233) joey04 válasza Fred23 (#223) üzenetére


joey04
titán

Ez most megágyazott a Huawei előzésének. Sajnos. Vészmadárkodni persze nem kell, kiheverik, de ez most akkora presztízsveszteség, amit meglovagolva kiüti őket a Huawei a vezető helyről. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#234) zsolt501 válasza Fred23 (#232) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ha én itt leírnám a samsungos gar történetemet, és azt amiket volt munkahelyemen tapasztaltam samsung nyomtatókkal kapcsolatban akkor sok "samsung hívő" esne nekem.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#235) joey04 válasza zsolt501 (#234) üzenetére


joey04
titán

Garanciális ügyintézéssel kapcsolatban minden gyártónál megoszlanak a vélemények, van aki szerint minden rendben volt, van aki meg orbitálisakat szív sajnos.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#236) zsolt501 válasza joey04 (#235) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az első Samsung Note 2 telefonom idején nem is volt gond még a samsunggal ott még működött jól a garis téma, és a házhoz jövő szerviz is, ott még egész prémium volt a garancia intézés, aztán telt múlt az idő, és az ügyfél kevésbé lett fontos, és a garanciáztatás is megváltozott... :( jó telefonok esetében még érthető is, mert a mai összeragasztott telók esetén már igen problémás lenne a vevőnél a szerelés, de sajnos sok egyéb esetben is rossz irányba tart a gar intézése már a cégnél, pl a TV-k és a nyomtatók is eléggé problémásak, de samsung mosógépe van ismerősnek és azt is már legszívesebben kihajítanák.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#237) <Lacy85> válasza Fred23 (#232) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én sem érzem azt, hogy bármiben annyival jobbak lennének, de amíg meg vagyok elégedve a telóikkal minden téren, addig miért váltsak?
Itt legalább tudom, mit kapok. Na nem a Fold-ra gondoltam, hanem az S/Note szériára. :D

(#238) #96302336 válasza Fred23 (#223) üzenetére


#96302336
törölt tag

Most mondhatnánk sokan, hogy "naugyemegmondtam" :DDD Csak kár hogy már hónapokkal ezelőtt a demó napján ugyanezt a problémát feszegettük itt a fórumon, és sajna igaz lett a jóslat.....
Hihetetlen egyébként, hogy semmit sem tanult a Samsung az előző fiaskóiból.....

(#239) markknight


markknight
veterán

Néztem sok videót meg anyagot ezekrõl a hajlítható telefonokról, de még mindig nem jöttem rá, hogy mi a haszna. 2000 dolcsiért kapsz egy eszközt ami összecsukva kicsi, kihajtva meg szintén. Ezen az áron vehetnél egy fullos telefont és tabletet. Aki sokat utazik az mindig visz magával táskát, a csajoknak meg mindegy mivel lõnek képet magukról a buliba. Szóval szerintem nincs is erre igény, csak azt keltették. Azt tényleg becsülöm a samuban, hogy mernek új dolgokat hozni, a bixby már tavaly köröket vert erre a hülye sirire, de ez más téma.

[ Szerkesztve ]

(#240) Depression válasza markknight (#239) üzenetére


Depression
veterán

Megmondom, hogy én minek nem látom az értelmét: a hosszú, vékony telefonoknak, ahol fektetve a billentyűzet elfoglalja az egész képernyőt. Hogy bármit akarok csinálni, forgatni kell ezt a sz.rt.

Ennél meg egyszer kihajtom, és csak élvezhetném. Jó, nem a fold lesz az én telefonom, de a technológia igazi megváltás lesz számomra.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#241) bigrock válasza markknight (#239) üzenetére


bigrock
addikt

Ez pont olyan, mint a divatbemutatók. Az ott villantott ruhák nagy többsége értelmetlen, idióta és soha nem fogják hordani a hősnők.
Mégis nyomatják, mert ezzel mutatnak új távlatokat.

(#242) A2lite


A2lite
csendes tag

Szerintem a történet itt annyi, hogy a Samu beharangozta a telót dirrel durral, majd kiderült a gyàri tesztek soràn a konstrukciós hiba, kiküldték tesztelése lesz ami lesz alapon. Most meg halaszthatnak amíg akarnak.

(#243) KoNZoLik@ válasza Fred23 (#223) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Várható volt...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 813 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#244) zsoltiz válasza Depression (#240) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Hát a fold az pl pont egy hosszú vékony telefon. Pont telefonnak nem jó semmire, még egy ma divatos nyújtott képernyős telefonhoz képest is túl keskeny és kicsi (de legalább jó vastag). Ergo mindig ki kell hajtogatni. Ez nem egy kinyitható teljes értékű telefon, hanem egy osszecsukható tablet, aminek van kívül egy másodlagos kijelzoje.
Majd akkor lesz jó, ha akkora lesz osszecsukva (vastagságra is), mint mondjuk most egy S10, és akkora lesz a külső kijelzője is. Kinyitva meg dupla.

[ Szerkesztve ]

(#245) bigsee


bigsee
addikt

Most mié', Huawei tokot ad a dobozba, Samsung meg majd fóliát... :DDD Ha rohadni látszik, akkor tessék kicserélni... :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#246) doooo válasza dutrás (#226) üzenetére


doooo
veterán

Tegnap már azt pletykálták valahol, hogy a Huawei szeptemberre csúsztatja a Mate X-et...

(#247) joey04 válasza doooo (#246) üzenetére


joey04
titán

Elvileg cáfolták.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#248) doooo válasza joey04 (#247) üzenetére


doooo
veterán

Ó, ezt még nem láttam. Persze ez nem garancia semmire. Előbb ők is küldjék ki a tesztelőknek.

(#249) #33253120 válasza A2lite (#242) üzenetére


#33253120
törölt tag

Majdnem.
Inkább azt mondanám, hogy a tavalyi kémkedős sztori miatt a Samsungnak be kellett jelentenie a még teljesen kész modellt....
A többi nagyjából stimmel.

(#250) ATi GAMES


ATi GAMES
tag

Ebből is látszik hogy Bizony el lett ez kapkodva. Kellett volna még tesztelgetni valós körülmények között is. Egy ilyen összegű telónál ez elég komoly gond...🙄

Én amúgy sem érzem ezt telóknál olyan indokoltnak. Inkább látom létjogosultságát notiknál, tableteknél, tv-knél...

[ Szerkesztve ]

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

(#251) bigsee válasza #33253120 (#249) üzenetére


bigsee
addikt

"Majdnem.
Inkább azt mondanám, hogy a tavalyi kémkedős sztori miatt a Samsungnak be kellett jelentenie a még nem teljesen kész modellt....
A többi nagyjából stimmel."

Inkább, nem...?!

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#252) #33253120 válasza bigsee (#251) üzenetére


#33253120
törölt tag

Igen, így helyes.
Kapkodtam.

Szerk: Köszi..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.