Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Overly Dramatic Trailers" :DDD

Live-Die-Respawn

(#2) puffadt válasza oriic (#1) üzenetére


puffadt
csendes tag

Aki megvette a Playstation 4-et és eddig nem érezte a nextgen életérzést az most már csöndben maradhat. :D

(#3) mentoloshypo válasza puffadt (#2) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Na igen, aki PS4 mellett ilyen játékot vásárol annak egészségére.
Én Killzone SF-al meg The Evil Whitin-el beérném! ;]

(#4) puffadt válasza mentoloshypo (#3) üzenetére


puffadt
csendes tag

Hát igen. Killzone SF-t kipróbálnám. A The Evil Whitin minden platformra meg fog jelenni még pc-re is.

Kéne már egy húzó cím.

Elsőre azt hittem hogy ez az N++ ingyenes játék lesz ps4-re de sajnos nem. 1000 pálya lesz benne. Azért el lehet majd ütni vele az időt rendesen. Remélem nem ez a játék volt a titkos projekt és most felfedték. :D

(#5) Snip3r_HUN válasza puffadt (#4) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

The Order 1886... :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#6) xmaas


xmaas
őstag

Ez am a bemutato trailer nextgen meg minden nagyon szepen osszefoglalva akciodus jelenetekel tueles grafikaval

(#7) puffadt válasza Snip3r_HUN (#5) üzenetére


puffadt
csendes tag

"Az OPM magazin hívta fel a figyelmet rá, hogy hamarosan egy gigantikus bejelentés érkezik a PS4-gyel kapcsolatban."

De az nem a The Order 1886 lesz mert erről már nagyon rég óta lehet tudni hogy érkezik.

Húzócímnek is csak akkor lenne húzócím ha kapható lenne a boltokban.

(#8) atike


atike
nagyúr

...drámai... Remélem nem erre fogják alapozni a PS4 sikerét... :DDD Hát izé. Biztos van akinek tetszik... Nem én vagyok az. :)

(#9) mentoloshypo válasza puffadt (#7) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ez nagyon jó hír!
Volt már tavaly hír arról, hogy a Sony-nak jó pár stúdió fejleszt exkluzívokat, szóval jöhetnek a bejelentések!

(#10) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Egy arcade játékról van itt szó nem 60$-os címről. Mellesleg az első rész kifejezetten jó kis ügyességi játék gondolom ez se lesz rosszabb.

(#11) solaris17


solaris17
aktív tag

Néha ezerszer jobban elszórakozik az ember egy ilyen játékkal, mint egy csúcsgrafikájú sablonnal.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#12) gegory


gegory
tag

Csak azt hiányoltam, hogy a készítők elmondják, hogy azért csak PS4-re adják ki a játékot mert csak ott fut 1080p-n 60 FPS-ben míg a ONE 720p-ben is csak 30 képet tudtak volna kicsikarni a modern élethű fizikai motorból. :P

"Ez már kötelező" :D:D:D

Gegory

(#13) puffadt válasza gegory (#12) üzenetére


puffadt
csendes tag

Hát még akár ez is kiderülhet. :D Nem véletlen kellett ez az erősebb vas ps4 alá ha ilyen játékok is jönnek exkluzív címként! Egyébként engem sem érdekel a grafika. Csak vicces ez a ps4 exkluzív dolog.

(#14) Zitus1989 válasza puffadt (#13) üzenetére


Zitus1989
csendes tag

a jatekelmeny mindenek felett! na de miezmi? xD
az order mar senkit nem erdekel?

"...Karácsonyra akarok egy állatot ami félig kispipi, félig kiskacsa és puha és úgy hívnám hogy P1CS@! És nem kapnèk ki érte..." Peter Griffin

(#15) JanR


JanR
addikt

Kövezzetek meg, de nekem ez tetszik :)

(#16) atike válasza JanR (#15) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD :DDD :DDD :D :R :R

(#17) oriic válasza JanR (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De csak mert szépen kérted.:DDD

Amúgy szerintem sem rossz. :C

Live-Die-Respawn

(#18) sutyesz96


sutyesz96
őstag

azt hiszem sikeresen helyt fog állni a next-gen Tetris mellett :K :P

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.