Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pet007


pet007
aktív tag

Jol nez ki, gratula a jarganyhoz! :R

(#2) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Mé' kell fartcan egy egynégyes veszedelemre? :F

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) N€T0X|N válasza AllTheBest (#2) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Fartcan-nek nem azt hívják, ami túlméretes ÉS mocsok szarul/nevetségesen/hangosan (akár ez mind egyszerre) is szól?

Sent from my keyBoard

(#4) bitpork válasza N€T0X|N (#3) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az optikai tuning egy nagyon nehéz műfaj. Semmi baj azzal ha a tulajnak tetszenek az ilyen átalakítások, de egyet nehéz kétségbe vonni : olyan utólagos átalakítás ami legalább annyi elfogadottságot hoz mint a gyári kinézet, kis eséllyel lehet összehozni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5) Soybex


Soybex
őstag

Szépre sikeredett, biztosan sok idő/pénz van benne de megérte ahogy látom :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#6) AllTheBest válasza N€T0X|N (#3) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Szeretném először is leszögezni, hogy nincs semmi bajom a hondákkal, sőt, egy darabig én is gondolkoztam rajta, hogy veszek egyet...
Az a helyzet, hogy nekem bármelyik honda amin nem gyári auspuff van az már nem szól szépen. Persze pörög, meg vtec, de egyszerűen nincs szép hangjuk amíg nincsenek durvábban módosítva... PL [link] Azért egy ilyet még én is elfogadnék.

Tényleg ne vedd sértésnek, majd egyszer kinövöd, kipuffot csak akkor kell cserélni ha az embernek teljesítménynövelés a célja és akkor sem a végdobbal kell kezdeni :)

Gondolom tudod te is, hogy miért nézik le a hondásokat.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7) N€T0X|N válasza Soybex (#5) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem, szerencsére túl sok egyikből sem áll benne. Így is agyf@szt kaptam, amikor egy ötperces boltozás után arra mentem ki, hogy valami paraszt megkaristolta az elejét. Szerencsére a fényezés nem sérült, de a fólia felszakadt... :(((

Sent from my keyBoard

(#8) N€T0X|N válasza AllTheBest (#6) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Gondolom tudod te is, hogy miért nézik le a hondásokat.

Tudtommal a viselkedésük miatt leginkább. Azt én igyekszem kerülni, bár bevallom, az elején meghülyültem tőle én is, nem tudom miért.

Sent from my keyBoard

(#9) mark!


mark!
őstag

ricer ;] ;]

szép amúgy, gratulálok hozzá :K

>

(#10) Soybex válasza N€T0X|N (#7) üzenetére


Soybex
őstag

Még mindig jobb mint ahogy nekem a kocsimat húzták meg régen kulcssal.. komolyan letörtem volna a kezét az illetőnek.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#11) bitpork válasza N€T0X|N (#8) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A viselkedés a bmw-s privilégium ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#12) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

1. A keresi az alkalmat, hogy "jól megmutassa a kis 1.4-nek" dolgok csak a te fejedben léteznek, senki se figyel rád, amíg nem tűnsz ki azzal, hogy pl. áthágod szabályokat, én is csak akkor figyeltem fel rád, amikor döngetve húztál el mellettem a forgalommal szemben, életveszélyesen előzve.

2. A keresi az alkalmat, hogy "jól megmutassa a kis 1.4-nek" dolgok csak a te fejedben léteznek, senki se figyel rád, amíg messziről nem brummog a brummogód és rí lefele a külalak, hogy te itt most éppen kapható vagy egy kis huncutkodásra. Ha pedig megadják, amiért jöttél, akkor cüccögve fújtatsz, hogy micsoda autósok vannak.

Az ilyen játszmákhoz két fél kell. Nem áldozat vagy, hanem partner, sőt, provokatőr.

(#13) N€T0X|N válasza Kalandor (#12) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Sajnálom, hogy ilyen mély nyomot hagyott benned, de az elsőt már magam mögött tudom, a másodikra pedig annyit, hogy műbizonylatos cucc, minden szabálynak megfelel, nem hangos.

Sent from my keyBoard

(#14) bitpork válasza Kalandor (#12) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nebazz már h a 66-on szembe jött mert lefoschom a lábam szárát :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15) N€T0X|N válasza bitpork (#14) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Arra nem járok. Volt egy időszak, amikor barom voltam úton-útfélen. De ezen sikerült javítanom, lenyugodtam. Az autós téma részét még annyiban érinti, hogy inkább a szépítgetésbe ölöm az energiámat.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#16) Kalandor válasza N€T0X|N (#13) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hogy gyorsulgattál életveszélyesen, egy dolog, tele vannak az utak szerencsétlen kiadjás agyatlanokkal, de az, hogy meghazudtoltál engem, amíg nem prezentáltam a bizonyítékot, az hozzákötődött az avatarodhoz, akárhányszor meglátom, nem a gyorsulgató, hanem a hazug ember jut eszembe.

Nyomd meg üresben tiltásig a pirosnál, találj egymásra a hasonszőrűekkel és menjetek a következő pirosig a naplementében Isten hírével :) Fiatal vagy, egyszer élsz, legyen benne élvezeted, semmi gond amíg másnak nincs baja, de mi szükség erre a sopánkodásra?

(#17) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

az én szekeremnek is olyan hangja volt, mint egy sportkipufogó.
majd elvittem szerelőhöz és behegesztette a lyukat...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#18) N€T0X|N válasza bambano (#17) üzenetére


N€T0X|N
őstag

De hát a kipuffnak nem az a lényege, hogy lyuk van rajta? :D

Sent from my keyBoard

(#19) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sh!t civic owners say

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#20) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Én nagy optikai tuning ellenes vagyok, pl. egy ilyen az nálam már a kotvány kategória, kukába vele. A tiéd szvsz oké, van benne visszafogottság, egyedül a wartburg tolatólámpa ködlámpát nem tudom hova tenni. :)

A nép szótárában a tuning = erős autó, így kicsit vicces, mikor egy homasita szúrja a gépnek és nem akar távolodni sehogysem (az első bekezdésre reflektálva). Plusz ugye sokan egyből felakarják venni a versenyt, aztán a képviselő Passat is lenyomja őket.

[ Szerkesztve ]

(#21) bambano válasza aero. (#20) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nagyobb baj szerintem a ködlámpával a rondaságán túl, hogy semmire se jó.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22) Kalandor válasza bambano (#21) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Alapfunkciójára nem, de másra igen: pl. ismeretlen, szűkös, sötét helyen manőverezni, mert kicsit oldalra is világít. Tipikus ilyen hely a kemping, ha este érkezel, nekem mostanság hiányzott.

(#23) bambano válasza Kalandor (#22) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

még sosem jártam így. ahova a ködlámpa így bevilágított volna, oda a reflektor korábban már bevilágított.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#24) N€T0X|N válasza aero. (#20) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Pedig a ködlámpa is gyári kinézetű. Ahogy az többi ráaggatott alkatrész is az, nyilván ezért visszafogott. Alapvetően azért én se szeretem a négykerekű karácsonyfákat.

Sent from my keyBoard

(#25) Ceree válasza bambano (#21) üzenetére


Ceree
senior tag

Zala megyeben (foleg a Kis-Balaton kornyeken) osszel tenyleg olyan szokott lenni a kod, hogy kb 30 centivel az uttest folott kezdodik. Ilyenkor borzasztoan hasznos.

Másolat_eredetije

(#26) D1Rect válasza AllTheBest (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

Nagyon jó ez a csatorna. :D

(#27) Evil Snowman válasza Kalandor (#12) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

75lóerővel a szembesávba? Az derék. :D

(#28) bambano válasza Kalandor (#12) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ezeket az állításokat az élet cáfolni szokta.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.