Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Siófokon Mezőfi a tamedex-nél már műtött. Plasztikai sebész is van náluk ha szép is akarod hogy legyen. Korrektek voltak.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#2) Kasya válasza TheLázs (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1 Mezofinek. Sajat tapasztalat, szemhéj-felvarras eseten, kivalo munkat vegeztek.
(Nem hittem volna, hogy pont ot fogom itt latni elso ajanlaskent :D )

(#3) TheLázs válasza Kasya (#2) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Rólam igaz, csak anyajegyet kapkodnak le, de azt igen buzgón csinálják.Azt hittem, a tizedik után nem tudom, kapok két mozijegyet vagy egy kenyérpirítót, de lóf@sz nem volt, csak a számla... :DDD

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#4) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Jóanyámat a Kelen kórházban [link] műtötték visszérrel és nagyon elégedett volt. Ha az valamiért nem jó érdemes a Budai Egészségközpontot is [link] megnézni. Jó orvosok vannak, egy ismerősöm dolgozott ott egy ideig.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#5) zarayg


zarayg
aktív tag

Szia!

Szigethalom, Mini Klinika bőrgyógyászat :) Fizetős, de segítenek! :)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#6) N€T0X|N válasza zarayg (#5) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Az nem baj, hogy fizetős a téma. Pénz nem számít. Nyilván nem vagyok halálomon, de 1x már nagyon megszenvedtem ezzel és félő, hogy teljes gyógyulás hiányában valamikor újra gond lesz vele.

Köszönöm az eddigi tippeket!

Sent from my keyBoard

(#7) TheLázs válasza N€T0X|N (#6) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Igen, éreztük: mindegy, hogyan, csak legyen már jó. Drukkolunk!

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.