Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

>Egyetlen egyszer kaptam csak agyfaszt

Bővebben?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) N€T0X|N válasza Syl (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Star Lord a Titánon. Az a jelenet tipikus példája volt annak, hogyan kell frusztrálni valamivel a nézőt, amit még ZS kategóriában is utálok.

Sent from my keyBoard

(#3) Syl válasza N€T0X|N (#2) üzenetére


Syl
nagyúr

És ráadásul annyira kiszámítható volt. Ott is meg a tudástérben is... :(((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

A sorozatokbol picit el vagyok maradva (shield s4 es s5, flash s4, supergirl s2 es s3 -remelem csak ennyi maradt ki!), de azok keveset tesznek hozza a tortenethez. A filmek kozul egy ertekelhetetlent lattam, az a legutobbi Thor. Na az szr volt. Az infinityre en is beulok, bar van hatranya a mozinak: nem tekerheto vissza, zajonganak es nem megallithato.
A sorozatokhoz meg annyit, hogy a Gotham s2-tol kimaradt. Nekem tul eroszakos, de bepotolom majd, mert erdekes.

(#5) Syl válasza janeszgol (#4) üzenetére


Syl
nagyúr

Jelezném, hogy a Flash, a Supergirl és a Gotham mind DC sorozat ;) A Shield pedig nem oszt-nem szoroz a Marvel filmes univerzumban (MCU).
A legutóbbi Thor-t meg valószínű azért tartod sz*rnak, mert ezek a filmek egymásra épülnek, már tíz éve. Ha nem láttad pl. az Amerika Kapitány Polgárháborút, a Thor Sötét Világot stb., akkor egy sor értelmetlen dolgot látsz csak.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) prolad


prolad
őstag

Az utolsó pár film tényleg elég semmilyen volt (na jó, nekem a Thor tetszett), ez viszint nagyon jól sikerült, már az erős kezdés magával ragadott. Volt párszor, hogy fogtam a fejem, de összességében erős volt. A befejezés meg nagyon tökös lett, végre egy gonosz karakter, aki nem csak beszél, hanem csinál valamit.
Amit viszont nem értek,de biztos meg lett magyarázva millió helyen. Ha az időkővel lehet időt utazni, akkor egyszerűen miért nem mennek vissza a múltba, mondjuk amikor Thanos még kicsi volt és egyszerűen ölik meg akkor. Értem, hogy 5 perc lenne a film, de akkor is.Főleg, hogy a következő részben is biztos valami múltba visszamenős sztori lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7) h3lios válasza prolad (#6) üzenetére


h3lios
addikt

Mert az időutazás nem így működik. Ha 1 nagyon kis dolgot megválozthatsz lehet, hogy tök máshogy alakul majd a jövő.
Ameddig nem érkeztek meg Thanosék semmi gondjuk nem volt azon kívül, hogy egymással kissé összerúgták a port.
Ha fogják is kinyírják a baby thanos-t (akiről azt sem tudják hol tartózkodott korábban), akkor lehet hogy 1 nála sokkal nagyobb fenyegetés érkezik.
Vagy épp 1 olyan jövőt alkotnak meg ahol nem lesz az övék a time stone, ami szintén insta lose pl. Dormamu ellen.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#8) janeszgol válasza Syl (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

De lattam azokat. Egyszeruen semmi ertelmeset nem tett hozza a tortenethez. Eroltetett volt.
A flash marvel.

[ Szerkesztve ]

(#9) Syl válasza janeszgol (#8) üzenetére


Syl
nagyúr

>A flash marvel.

Melyik párhuzamos univerzumban? :F
Itt vannak a Marvel speedster-ei: [link]
A legismertebb az Avengers Age of Ultron-ban valamint az X-menben szereplő Quicksilver.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#10) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

AIW? (All in Wonder) Nem, nem az. ;] :(

Ennek a filmnek se füle, se farka... Asszonnyal szinkronban feljajdultunk a végén, hogy "nemár, ez most komoly?"!

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#11) N€T0X|N válasza flymi (#10) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Füle van, csak farka nincs, de ezt tudtuk előre. Nem tudom mennyire hivatalosan, de egy időben IW part 1 és 2 címen emlegették (utóbbi jön jövő május 3-án).

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#12) flymi válasza N€T0X|N (#11) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Igen, sajnos egy évet várni kell rá. Egy hét szabin voltam, végignéztük időrendi sorrendben a filmeket.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13) janeszgol válasza Syl (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Igaz, megsem az, ambar mar nincs ertelme elesen elkuloniteni oket. De igaz, DC karakter. Most neztem meg, kik a DC karakterek (sose foglalkoztam ezzel, hogy ki Marvel es ki DC), pont az altalam szimpatikusabb hosok DC-k. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.