Hirdetés

2020. október 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) KISDUCK

KISDUCK
őstag

Egy 2070ti-vel jobban jártál volna. ;]
Amúgy egy ilyen szörnynek milyen hangja van teljes terhelésen?

(#2) N€T0X|N válasza KISDUCK (#1) üzenetére

N€T0X|N
őstag
LOGOUT blog

:D
Annyira nem vészes. A 780ti sem volt hangos, meg elég jól szigetelt házban van az asztal alatt (bár nyitott térben)

Sent from my keyBoard

(#3) Urby66 válasza N€T0X|N (#2) üzenetére

Urby66
aktív tag

Pedig a Kingdom Come jóság, csak a világ összes ideje se elég neki. Nekem a kicsit leülök elé játszani az minimum 1-másfél óra... Ezért nem is haladok vele... :(

(#4) N€T0X|N válasza Urby66 (#3) üzenetére

N€T0X|N
őstag
LOGOUT blog

Én nagyon szeretem az RPG-ket, szinte csak azzal játszok. Valahogy ez nem fogott meg annyira. Nehezen tudok azonosulni a karakterrel. Mondjuk a harcrendszer meg kifejezetten idegesít (mert béna vagyok, ezt bevallom, nem kéne ennek ennyire bonyolultnak lennie vagy kéne valami casual mód vagy nem tudom).
A Witcher 3-at előbb fogom egyszer végre normálisan elkezdeni (mert egy párszor már sikerült, de mindig közbejött valami), mint ezt. Bár most a Baldur's Gate 3 EA kissé bekavart, szóval lehet, hogy nem... :D

Sent from my keyBoard

(#5) prolad válasza N€T0X|N (#4) üzenetére

prolad
őstag

A Kingdom Come tipikusan az a játék, amibe bele kell tenni legalább 10 órát, és onnantól lesz igazán szórakoztató. A karakter elsőre tényleg nem nagy szám, de idővel pont azért lett nekem szererhető, mert egy tök átlagos valaki, akinek lövése sincs, mit hogy kellene csinálni, tényleg megvannak a reális veszélyeztetek és kihívások.
Witchernél nekem az volt a gondom (már azon túl, hogy ez a fantasy stílus nem az én világom), hogy már amúgy is egy tökéletes gyilkológépet irányítasz, mi a legrossazbb, ami történhet?

(#6) N€T0X|N válasza prolad (#5) üzenetére

N€T0X|N
őstag
LOGOUT blog

egy tök átlagos valaki, akinek lövése sincs, mit hogy kellene csinálni

Na, ez az, ami nekem elég IRL, nem még egy játékban is... :DD

Sent from my keyBoard

(#7) Urby66

Urby66
aktív tag

A Witcher 3 nekem sincs még kész. Olyan 35 óra után még kb. a felénél vagyok a kiegészítőkkel növelt játékidőnek.
A Kingdome-ban pont a nem hétköznapi harcszrendszer tetszett, és hogy igyekeztek lemodellezni az akkori világot. Itt igaza van prolad kollégának, hogy Geralt egy gyilkológép 5-6 ellenfél egyszerre sem lehet gond. A kingdome-ban volt már hogy egy ellenfél elől is vonyítva szaladtam annyira jól bánt a karddal... :DDD
A Baldur's-ba inkább bele s fogtam, tudom esélyem sem lenne annyit játszani mint szeretnék. Talán a Death Strading kész lesz mire jön a Cyberpunk. Már csak azért is mert a mostani megjelenési dátum pont a szülinapom. :))

(#8) angyalpc2

angyalpc2
tag
LOGOUT blog

2070+ kellett volna b@zdmeg :DD

(#9) bob011 válasza angyalpc2 (#8) üzenetére

bob011
tag

:C

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.