Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stiky


Stiky
senior tag

Hmmm, egész emberi a mérete. És az ára is.

A következő lépték már a kontaktlencsébe integrált megjelenítő lesz. :D

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#2) asadasad22 válasza Stiky (#1) üzenetére


asadasad22
őstag

és természetesen minimum fullHD :)

[ Szerkesztve ]

(#3) oalex


oalex
senior tag

azt nem írták, hogy lehet e fokusz pontott állítani rajta (külön külön). Ha nem lehet akkor szemüvegeseknek nem lesz jó vagy csak úgy nézheti, hogy közben rajta van a szemüvege is, ami nem hiszem, hogy kényelmes.

Egyébként meg Majusban jelent meg, azota sok review készült már rolla.

Edit:

Ezek szerint biztosan nincs állítási lehetöség, úgy hogy vagy jó a szemed, vagy kontakt lencsével tudod csak nézni.

Another potential hurdle for the whole idea of goggles like these are the millions of people who wear glasses. I usually wear contacts, in a vain attempt to downplay some of my geekiness. But when I broke out my glasses and tried to use MyVu's goggles at the same time, I realized there was a problem. Try as I might, I couldn't wear both pair of glasses at the same time, and without my prescription glasses, the Myvu screen was blurry enough to make me want to go back to looking at the screen of my Zune.

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#4) whiz


whiz
aktív tag

Én a csajt kérem :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5) Redchili


Redchili
tag

Arra vagyok kíváncsi, hogy tartós videlete mennyire rontja a szemet. Mielőtt vennék egyet kipróbálnám, ahogyan néztem a videót nem győzött még meg...

Nem megmondtam?!

(#6) iknight


iknight
senior tag

Annyira azért nem divatos, hogy viseljem :D Nemtudom mennyier lehet élvezhető a képe, éshát menynire bántja a szemet... De ha valaki esetleg rendel egyet, nyugottan megoszthatná a tapasztalatait velünk :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#7) 64b0r


64b0r
aktív tag

Gondolom vezetés közbeni használatát azért nem javasolják :DD

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#8) Ankhiszesz válasza 64b0r (#7) üzenetére


Ankhiszesz
tag

Dehogynem, közben nézheted a Halálosabb Iramban című filmet :DD

[ Szerkesztve ]

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#9) Stiky válasza 64b0r (#7) üzenetére


Stiky
senior tag

Majd lesz olyan verzió is, hogy a szemüveg külső felén lesz két kamera ami a belső lcd-kre továbbítja a látott képet realtime. A tech-geek -ek azt is fogják venni :DDD

#2 - Naná! :)

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.