Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [myteve:] Meghalt.

Hozzászólások

(#1) HarapósKutya


HarapósKutya
tag

FujitsuSiemens... :U

www.halivud.hu

(#2) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nem azért, hogy lehúzzam, de egy fositsu.... nekem is volt sajnos és átkozom a napot amikor megvettem...

(#3) Psychonaut válasza HarapósKutya (#1) üzenetére


Psychonaut
addikt

5 év egy Consumer kategóriás notinál teljesen átlagos. Főleg ha nem vigyáznak rá különösebben. De tudok gratulálni az értelmes hozzászóláshoz, minden bizonnyal ez csak saját tapasztalatra épül, és semmi köze nincs az általános FuSi ellenességnek hozzá.

(#4) veector


veector
senior tag

Azért az öt év az szép.
FuSi tényleg nem a legjobb, de ha 5 évet bírt, nem kell a márkára fogni.

(#5) EczkE


EczkE
addikt

Az 5 évért valóban jár az elismerés. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#6) Sonec válasza EczkE (#5) üzenetére


Sonec
tag

Mi ment tönkre benne?

nem neked ment :B

[ Szerkesztve ]

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#7) EczkE válasza Sonec (#6) üzenetére


EczkE
addikt

Nem tudom. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#8) máyköl


máyköl
veterán

Nyugodjék békében. :O

Remélem a Dell-em többet fog bírni. ;]

(#9) myteve


myteve
csendes tag

Ezt is csak felhasználói hibának tudhatom be, édesanyám érdekesen tette le a gépet, picit lendületesen. :DDD Na ja, fu-si, de akkoriban még nem én választottam a családban, nem értett hozzá senki. Tanulni, netezni tökéletes volt.
szerk: Sonec: Még nem volt időm szétkapni, csak annyit tudok, hogy bedugott táppal oda lett vágva, valószínüleg eltört/levált benne valami. :(

[ Szerkesztve ]

(#10) máyköl válasza myteve (#9) üzenetére


máyköl
veterán

És milyen lesz a következő? :)

(#11) myteve válasza máyköl (#10) üzenetére


myteve
csendes tag

Hát, több az alternatíva. Itt dolgozik egy asztali q9400as gép, az kitart. :D
Az a baj, hogy hiányzik a pénzmag, hogy másikat vegyünk.

(#12) Diego! válasza myteve (#9) üzenetére


Diego!
senior tag

5 év szép :K
Nekem Esprimo U9200 volt, tök szerettem :D (persze azt leszámítva, hogy alig volt hangja, illetve gagyi müanyag háza volt :D )

(#13) danih


danih
addikt

Én 2002-ben vásároltam első laptopom, szintén Fujitsu-Siemens volt (Amilo CY23), imádtam! Volt hozzá DVD-RW-m egy 5.25-ös external case-ben, mely FireWire-en keresztül csatlakozott.
HÉT év használat után adtam el, tökéletesen működőképes állapotban (bár esztétikailag leharcoltam). Néha tisztitani kellett a ventijét, kétszer adta meg magát benne vinyó (mindkétszer az én hülyeségemből), de hűen szolgált egyetemi éveim alatt.
Egyik húgom 4 éve nyúz fusit, az is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#14) Sonec válasza myteve (#9) üzenetére


Sonec
tag

Katt olcsón megcsinálják :)

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#15) kmisi99


kmisi99
addikt

A vinyó meg a ramok még menthető!

(#16) Lauda


Lauda
félisten

Pontosabb fogalmazas, hogy tonkre lett vagva, kulonben a mai napig mukodne. De lehet csak aprobb hibaja van, mindenkepp nezessetek meg. :)

(#17) ch003067


ch003067
addikt

Nyugodjék békében :U

(#18) HarapósKutya válasza Psychonaut (#3) üzenetére


HarapósKutya
tag

köszi a gratulációt, én is csak gratulálni tudok, de a véleményem szubjektív, nem kell mellre szívni.
igen képzeld, saját tapasztalatra épül, nem egy FujitsuSiemens-el volt már dolgom.
amugy szerintem egy dell vagy egy lenovo birta volna még... (és igen, volt már tapasztalattom ebben is)

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#19) lorenzen válasza HarapósKutya (#18) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Felesleges a FujitsuSiemens megbízhatóságáról vitatkozni.
Ilyen néven gyártó már nem létezik. Ha valahol még készleten van FujitsuSiemens termék, azért érdemes elkerülni, mert a garancia intézése rémálom lesz.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#20) Psychonaut válasza HarapósKutya (#18) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem szívtam mellre, de ez a tipikus megnyilvánulás mindenre, ami FuSi és elromlik. Ha fél év után döglött volna meg, akkor jogos lenne. De úgy, hogy 5 évet kihúzott, és utána is lényegében "tönkre lett téve", konkrétan hülyeség a márkát okolni.

(#21) remixboy


remixboy
tag

bár a mi HP 530 as laptopunk bírná eddig. Most vitte el a szervizes gyerek mert
elszállt a hűtés benne,meg egy kondi is... és még mondhatni hogy olcsón
megúsztam :W

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#22) Magnum_


Magnum_
nagyúr

én nem vagyok jó véleménnyel a FuSiról, azzal kezdtem, bár soha semmi bajom nem vele 2-3 évig, ráadásul a barátnöm Amilója (!-semmi extra, legkonzumerebb gép) 4 éve birja. zsanérja bivalyerős még mindig, kijelzője jó, kicsit kezd zörögni, meg hangos lenni (lehet, hogy csak tisztitani kellene) ill. 2x kellett forrasztani a táp csatlakozónál, de megy. és még a torka sem véres.

de akkor sem kellene többet ilyen gép (akár létezik a márak igy ebben a formában, akár nem)

szóval az 5 év akár korrekt is lehet.

I humbly and respectfully decline™

(#23) Sonec válasza remixboy (#21) üzenetére


Sonec
tag

HP Pavilion-ról inkább ne is beszéljünk... :W
Dell is katasztrófa...

[ Szerkesztve ]

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#24) myteve válasza Sonec (#14) üzenetére


myteve
csendes tag

:R ezer hála. először azért megpróbálom szétkapni, hátha lehet itthon tenni valamit.

Menthető alkatrészek: Mibe rakjam bele? van még itthon az asztali, abba meg max. a vinyót tudnám hasznosítani.
Nekem rossz tapasztalatom nem volt a márkával, gariztatni nem kellett.

Flame-elők: Nem tudom, hogy kinek milyen a tapasztalata, de az ismeretségi körben 4 ilyen gép van, és ez "romlott" csak el. Hozzáteszem, nálunk nem sok gép bírja ilyen sokáig. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) McKane


McKane
senior tag

nekem már 4 éve van meg egy fujitsu-siemens amilo li 1705.. akkor került 100.000 ft-ba. ha jól emlékszem.. celeronos, 1,6-os, via cucc belül..
még mindig megy,csak az akksi ment tönkre.. 2-3 percet bír róla aztán elfogy a kraft. :))

még semmi baja nem volt ezen kívül..

[ Szerkesztve ]

(#26) Tim82


Tim82
nagyúr

WD Caviar Black vinyót nehezen kaphatott egy notebook, Scorpio lesz az (a Caviar széria asztali gépekhez van).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [myteve:] Meghalt.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.