Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomatos


tomatos
aktív tag

Én az Out of Milk-et használom. Neten is van weboldal hozzá így akár a család bármelyik tagja írhat bele illetve össze tud szinkronizálni több fiókot is :) Igaz fizetős.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#2) iMaverick


iMaverick
addikt

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem még mindíg a jó öreg papír alapú lista a menő... Nehogymár a boltban szorongassam a kezemben a telefont! :B

Ráadásul a lapot kirakva a hűtőre bárki beleszinkronizálhat, mindezt ingyen! :C

Viccet félretéve: érdekes progi.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#3) salesboy válasza tomatos (#1) üzenetére


salesboy
tag

Akkor írj róla cikket. :C

Egyébként meg ha fizetős,akkor nincs miről beszélnünk. :W

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#4) salesboy válasza iMaverick (#2) üzenetére


salesboy
tag

Az analóg verzió a kiráy!!!! :R :R

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#5) zoltan7611


zoltan7611
csendes tag

én meg egyszerűen észben tartom, hogy mit kell vásárolni....

--@---

(#6) nofi


nofi
őstag

Jó kis írás, szívesen olvasnék több hasonló rövid, de velős app-bemutatót. :K

Maga a program, szerintem egyébként az első pár használatig jópofa, neadjisten új telefon esetén még a fotózással is poénkodik az ember. Hosszú távon kár ekkora feneket keríteni egy bevásárlásnak.
Nálunk általában én végzem a bevásárlást, sokáig cetliztem, de most már telefonba írom, mindenféle kategóriák nélkül, majd egyenként mindig kihúzom az egyes tételeket. Ez a kategóriás rendszer rossz irányba viszi az egészet, mert csak fölöslegesen bontja szét az egyébként általában egyértelmű dolgokat. Én pl. áruházban szoktam vásárolni, havi egyszer pedig piacon. Utóbbival nincs baj, de előbbi példánál most azért használjak plusz egy appot, hogy a fogkrémet, öblítőt, zsebkendőre is emlékeztessen? :F A cetlizés alapvetően egy kiforrott, hatásos rendszer, kategóriákba rendezéssel csak bonyolódik annak az élete aki nem csak egy kiló kenyérért és egy doboz tojásért ugrik be a sarkiba.

Androidra a "Where's My Milk"-et tudom ajánlani, iOSen pedig a "ShopShop"-ot, vagy a szimpla "ToDo list"et.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#7) tomatos válasza salesboy (#3) üzenetére


tomatos
aktív tag

Ja, sajna a fizetős persze van rá megoldás, de ez nem az a fórum ahol ezt meg lehet beszélni. Kiróbálom majd amiről írtál egyébként jó kis írás lett. Ja a fizetős része csak az, hogy ha webről is akarsz szinkront. üdv.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#8) salesboy válasza nofi (#6) üzenetére


salesboy
tag

Köszönöm.

Fogok még írni ilyeneket, mert vannak még hasznos progik. Persze ez is olyan, amit biztos sokan feleslegesnek tartanak és sosem fognak használni, de ismerek olyan embereket, aki már rég vártak erre, vagy egy hasonlóra. :R

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#9) salesboy válasza tomatos (#7) üzenetére


salesboy
tag

Köszi.

Igazából csak az a fontos ezekben az írásokban, hogy a sok felesleges és mihaszna program közül, kiemeljük az értékelhetőt, és informáljuk azokat, akik még nem tudtak róla.

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#10) Noddy


Noddy
senior tag

Ez tud olyat, hogy a termék árat hozzárendeli az egyes tételekhez és végig látom, hogy mennyi pénzt fogok költeni a végén?

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#11) salesboy válasza Noddy (#10) üzenetére


salesboy
tag

Igen, de ezt írtam is a cikkben.

Annyi van csak vele, hogy a kiválasztott ország pénznemében fog megjelenni, de ez a számítást nem befolyásolja csak maximum az összeg után EUR lesz írva és nem forint.

Viszont ennek azért nem látom sok értelmét, mert az árak nálunk folyamatosan változnak, úgyhogy rengeteget kell utána is bíbelődnöd a lista frissítésével.

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#12) Noddy válasza salesboy (#11) üzenetére


Noddy
senior tag

Köszi. Tényleg elkerülte a figyelmemet az a mondat, pedig külön bekezdés is.

Szerintem hasznos, ha más nem a körülbelüli összeg miatt. Azért annyit nem változnak az árak, hogy kétszer annyit költsön az ember egyik hónapról a másikra, max 10% difi várható.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#13) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Várható ehhez a programhoz magyarítás? Vagy van magyar alternatívája? :)
Ejj de nagy izé vagyok:

Természetesen köszi a bemutatót! :)

[ Szerkesztve ]

(#14) salesboy válasza Neil Watts (#13) üzenetére


salesboy
tag

Szerintem nem, mert alapból is csak 5-6 nyelvet kezel.

Viszont, amikor töltöd fel az adatbázist, akkor mindent módosíthatsz magyarra. Ezt egyszer kell megtenned, utána már nem kell ezzel foglalkoznod.

Természetesen a menüfelület az így is úgy is "külföldi" marad.

[ Szerkesztve ]

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#15) Skynet258


Skynet258
veterán

Nem rossz, én is végignéztem már sokféle hasonlót, de maradok a papírnál a hűtőn. Egyszerűbb, gyorsabb, nekem egyelőre nincs ennél jobb. :D

https://geekpulse.hu

(#16) TazLeacher válasza salesboy (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyébként meg ha fizetős,akkor nincs miről beszélnünk.

Miért is? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Az egyes tételekből a vásárolni tervezett mennyiséget is be lehet vinni a programba? Sehol nem látom a képernyőfotókon és mintha a leírásod sem térne ki erre.

(#18) salesboy válasza TazLeacher (#16) üzenetére


salesboy
tag

Csak, annyi hogy ez egy ingyenes program, ezért ne hasonlítsuk össze egy fizetőssel. :R

Persze lehet hogy van ennél jobb fizetős. Ha igen akkor megoszthatnád velünk, én is kíváncsi lennék arra. :R

[ Szerkesztve ]

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#19) salesboy válasza sing1ep1ayer (#17) üzenetére


salesboy
tag

Valóban nem tértem ki erre. :R

Igen van rá lehetőség és ha beírod az árakat, akkor természetesen azzal számolja ki a végösszeget, ami alul egyből megjelenik. :C

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.