Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

A Myphone nem kínai? :F

(#2) beefjeez válasza GAI (#1) üzenetére


beefjeez
senior tag

szerintem is az :) amúgy jó cikk :K

(#3) ZoPád válasza GAI (#1) üzenetére


ZoPád
tag

a cég aki forgalmazza (azaz a MyPhone) lengyel tulajdonú, nyilván a gyártás Kínában történik.
ha jól tudom.

A cikk jó, bár nem vennék ilyet, és elég vékony az a réteg aki szerintem igen :( :R

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#4) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

A kamera tesztfotókat nem tudom megnézni. Az album tulajdonságát beállítottad nyilvánosra?

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Érintős MyPhone? Mik vannak :D A hátlapja az különösen tetszik, ami nálam ritka számban megy :D

All→M8

(#6) dedike


dedike
addikt

Három fólia ide, vagy oda, rohadt gáz, hogy buborékos... :(((

...meg ezek után vajon fólia nélkül (mert ugye azt le kell takarítani róla a buborékok miatt) mi az, ami nem hagy maradandó sérülést a kijelzőn? :F

Jó szerencsét!

(#7) opeter87


opeter87
senior tag

Jó cikk :R
De én soha nem értettem, hogy ha valakinek kell a 2 sim kártya, akkor miért nem vesz két mobilt?
Miért egy ilyen hát hogy is mondjam "telefonnal" próbálkozik.
2 telefon is elfér a táskában, zsebben, stb. nem?

Azoktól kérdezem, akik ilyet használnak, nem bántásból, csak tényleg komolyan érdekel, mert nem értem.

(#8) GAI válasza opeter87 (#7) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Mert nagyon macerás 2 telefont hurcolni, sokkal egyszerűbb egy Dual SIM-es telefont használni. Ezért vettem én is Myphone-t (nem ezt, hanem egy másik típust) és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

(#9) sekli válasza opeter87 (#7) üzenetére


sekli
addikt

Két telefonhoz két töltő kell, két telefont dupla annyi idő lenémítani is és mindig kettőt kell nézegetni az elmulasztott események miatt.

(#10) opeter87 válasza GAI (#8) üzenetére


opeter87
senior tag

Köszönöm. Értem.

sekli Köszönöm. Értem, töltő mondjuk akkor igaz, ha nem azonos a gyártó, bár már egyre több a szabvány (többnek kéne lennie) töltő.

Egyszóval a kényelmi szempontok dominálnak :)

(#11) Hatvan9 válasza beefjeez (#2) üzenetére


Hatvan9
senior tag

GAI #1 és #2 beefjeez:
Keveritek a myPhone -t a SciPhone -al. :)
Meetingen ismertem meg jobban a gyártott én is. :D

(#12) Inarus válasza Vasinger! (#4) üzenetére


Inarus
addikt

Jogos, elnézést a fennakadásért, azóta javítottam. :)

Szerk.: Úgy tűnik valami nyűgje van a Picasanak, hiába állítom nyilvánosra, nem hagyja magát... Amint javítottam, jelzem.

[ Szerkesztve ]

(#13) Vasinger! válasza Inarus (#12) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Miután nyilvánosra állítod a galériát, más lesz a linkje az albumnak. Cseréld ki a bejegyzésben az új linkre a címet.

(#14) zdanee


zdanee
őstag

20eFt akkor is sok erte, ha lehetne rendesen adatot bevinni, de igy elegge vicces, h gyakorlatilag egy SMS megirasa rajta eposzokba illo hoscselekedet :)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#15) Inarus válasza Vasinger! (#13) üzenetére


Inarus
addikt

Azt tudom, de az új direkt link sem akart működni, többször néztem. Elvileg most már jó, linket cserélem.

(#16) [O]-[C]-[B] válasza ZoPád (#3) üzenetére


[O]-[C]-[B]
tag

A myPhone cég filippínó, az európai disztribútor lengyel.

(#17) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo cikk, a keszulek sem rossz alap dolgokra :)

"There is nothing permanent except change"

(#18) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Nekem az ilyen készülékeket látva mindig előjön a hányinger...

(#19) torois83 válasza dedike (#6) üzenetére


torois83
csendes tag

Na igy én se tudnám használni, mikor feltettem a telómra, inkább leszedtem és próbálkoztam újjal, ekkora buborék nagyon idegesítő tudna lenni nálam.

(#20) Graphics válasza ZoPád (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Így van, lengyel cég végzi a forgalmazást, természetesen Kínában készülnek a termékek

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) raziel01


raziel01
veterán

Drága ennyiért. Esetleg 13k-ért elgondolkozik az ember.

(#22) Ren1c1c1c


Ren1c1c1c
csendes tag

Sziasztok nekem is myPhone 8870 Teo telefonom van jó na jó csak nem találok hozzá softvert mert nekem az a problémám hogy az üzeneteket a telefonrol nem tudom hogy lehet át rakni a számito gépre?Mert ugyan van hozzá usb kábel de sms eket nem látja milyen szoftvert lölcsek le hogy át tugyam rakni a számitogépre az üzeneteket ami a telefonba van ha tudtok és ráértek kérlek segitsetek köszi sziasztok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.