Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rainmen


rainmen
aktív tag

A MyPhone egyik hiányossága, hogy nem lehet lekérdezni az egyenleget Dominónál... :(((

(#2) Maxentius


Maxentius
addikt

"oda-vissza arconcsapja, gyomronrúgja, ráugrik és megalázza" - ezért már érdemes volt felkelni... :DDD Egyébként tényleg kellemes az Emporia kijelzője. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Ha ez itt a "nagyifon" teszt, akkor ezt a gyöngyszemet semmi sem tudja felülmúlni:
Doro HandlePlus 334

Mikor megláttam, megjelent egy könnycsepp a szemem sarkában :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

SOS Hívás POWA...... Ugye.... :DDD :DDD

Amúgy az én nagyim a totál ellenpélda. Ő kifejezetten nem szereti a nagyimobilokat. Vettem neki szülinapjára egy myPhone 1080 Duro-t. 3 nap múlva felhív, hogy köszöni szépen, de ehhez ő nem tud hozzászokni, és visszaadná.... Mondom oké, a te ajándékod, kezdj vele amit akarsz... 1 hét múlva szervált magának egy Nokia C5-öt :DDD Megkérdem tőle, mégis miért? Kiderült azért, mert neki oké a nagy billentyűzet, de azt a viszonylag kicsit kijelzőt alig látja, Még szemüveggel is... Ráadásul állítása szerint ronda.... Hogy mért pont C5 nem tudom :DDD Kicsit különc a nagyim :DDD :DDD

All→M8

(#5) debrejo


debrejo
senior tag

Halo mint a game vagy mint halló? ;]

(#6) dlaj


dlaj
őstag

Egyszerű telefonok, de szerintem egy olyan embernek aki idősebb, és a tv távirányítóját is hetekig tanulnia kell, semmivel sem lesz egyszerűbb dolga vele mint mondjuk egy Nokia 1616-tal. Leszámítva persze a nagyobb gombokat.

(#7) Alexios


Alexios
veterán

Jópofa telefonok, szerintem simán jobb egy ilyen mint valami olcsó nokia, már csak a nagyobb és jobban látható kijelző miatt is.

(#8) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

cask én nem találom a tesztben a készülékek üzemidejét?
Azt megértem, hopgy nem szívesen tesztelitek 1 hétig:D, de legalább gyári adatot megadhattatok vna.

(#9) doncortio


doncortio
senior tag

Én anno vettem szegény dédanyámnak egy mezei Elegance-t, hogy ne kelljen mindig a vezetékes telefonhoz rohannia. Egy ideje már polcon a telefon :( :O

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#10) rainmen válasza Cannabis7 (#8) üzenetére


rainmen
aktív tag

MyPhone-ban BL5C típusú aksi van. Lehet, hogy valahonnan ismerős... :D

(#11) Captor


Captor
tag

"Az Emporia OLED kijelzője, amely annak ellenére, hogy jellemzően világoskékkel operál, színes, oda-vissza arconcsapja, gyomronrúgja, ráugrik és megalázza a myPhone nagyságrendekkel egyszerűbb megjelenítőjét."

Jó lesz az egy ócska szines LCD-nek is, amit épületen kívűl alig lehet látni. Még OLED mellett sem volt életébe.

[ Szerkesztve ]

(#12) doncortio


doncortio
senior tag

oda-vissza arconcsapja, gyomronrúgja, ráugrik és megalázza a myPhone nagyságrendekkel egyszerűbb megjelenítőjét

ez a kedvenc sorom az egészből :D

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#13) cefre00 válasza doncortio (#12) üzenetére


cefre00
tag

Csatlakozom, mert a telefonokhoz nem tudok érdemben hozzászólni! :DDD Nem vagyok célcsoport...:P

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#14) doncortio válasza cefre00 (#13) üzenetére


doncortio
senior tag

Hátigen. Énse tudok mit kezdeni szegény dédanyám mezeu Elegance-ével :( :O jól mutat a polcon és legalább sosem fogom elfelejteni őt :O

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#15) petipetya


petipetya
nagyúr

Príma a teszt. :C

Ezt az SOS részét a telefonoknak viszont logikátlannak találom.
- A nagyi lenyomja a "sós" gombot, erre én kapok egy sms-t.
- Éppen dolgozom vagy utazok, így nem tudom egyből megnézni és nem is látom a benne lévő szöveget arról, hogy ez egy sos hívás lesz.
- Rá nem sokkal csörög a mobilom, felveszem mert a nagyi hív.
- Mivel nem tudom hogy sos hívás így nem is nyomom be háromszor a 0-ás gombot.
- Na és ha tudom, hogy sos hívás? Ha csak azt hallom 3mp-ig hogy hörög szegény, akkor lehet elfelejtem azokat a nyamvadt nullákat lenyomni, a vonal megszakad, csóri meg nem tud újrahívni. Ilyenkor mi van?

Vagy én értettem félre valamit?

"nincs rá lezsóidő"

(#16) doncortio válasza petipetya (#15) üzenetére


doncortio
senior tag

Hát ez tényleg jó kérdés. Én sem tudom hogy akkor ennek mi értelme :F Bár ez jó kis feature... Pl. honnan tudjuk, hogy a nagyi nem épp a boltból hazafele esett össze (mint az én dédanyám :( :O) egy olyan utcában ahol kevesen járkálnak?
Tegyük fel, hogy nem munkában vagyunk és megkapjuk a "Segítség!"-es SMS-t és akkor azt se tudjuk, hogy mi van. Szerintem az SMS azért jön, hogy felkészüljünk a három nulla bepötyögésére...

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#17) attila6152 válasza petipetya (#15) üzenetére


attila6152
csendes tag

Igen, SMS azért jön, hogy felkészüljünk

A vészhívás után, ha megszakad vagy ilyesmi (pl nem ütöd be a 000-t, vagy bármi más okból) egy órán keresztül készenlétben marad a nagyitelefon ami azt jelenti, ha visszahívod automatikusan fogadja/felveszi a hívást

Ha valaki "belövi" a telefonkönyvet ezen a telón akkor a nagyinak soha többet nem kell a menüben mászkálnia ahhoz hogy telefonáljon (még véletlenül sem téved el benne, mert a menübelépés a telefon oldalán van dedikálva)

Nekem egyedül ami nem tetszik benne: minek bluetooth

(#18) exkalibur


exkalibur
csendes tag

Nos az emporia megjelent a t-nél. Az alap csomagban is benne van a dokkoló.

(#19) gzbotii válasza callmeakos (#4) üzenetére


gzbotii
veterán

Apum egy Samu B2121=el nyomul, de keszul valtani valami jobbra...a Nokiakat allig szokta meg. Szerintem egy Samu S5610 lessz a kameraj a es a keszulekhaza miatt

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.