Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) velizare válasza Fryskitt (#39) üzenetére


velizare
nagyúr

A kérdés az, hogy milyen jogaik vannak a gyerekeknek.
ez nem kérdés, le van írva. de, mint szülő és gondviselő, amíg gyerek, alapvetően a szülei gyakorolják a jogait. és igen, van itt némi jogütközés, főleg az olyan modellekben, amelyek képesek pl. telefonhívás rejtett fogadására is. mert azok de facto lehallgatókészülékek, és a gyereknek is joga van a magánélethez.

Mi van, ha feltörik a telefonod, aztán valami aberrált viszi a gyereket?
lehet újat mondok, de az aberráltak elviszik a gyereket telefonfeltörés nélkül is. na jó, ez itt magyarországon annyira azért nem nagy veszély, én inkább attól tartok, hogy eltéved, és pánikba esik, ami miatt még azt sem fogja tudni megmondani, hogy mi a neve, és hol lakik. pláne, hogy nekünk van némi hendikepünk ilyen téren.

Mi van, ha valami ferdelelkű csinovnyik iskolaigazgató majd követeli a hozzáférést a gyerekek óráihoz... ?
ez egy óra. ha azt szeretné tudni, hogyan működik, figyelje, hogy járnak a mutatók.

Lábperecet bűnözőkre szokás tenni.
karórát én is hordok, és a telefonomon is be van kapcsolva a google maps timelineja. ha az asszony nagyon akarja, nézheti, melyik kocsmába járok meló után.

Mi van, ha gyerek, aki amúgy nem hülye, leteszi az órát az iskola ajtajában, vagy felveteti a haverjával, ő meg megy világgá.
apa nem lesz boldog, ha elhagyjuk az órát, de szerencsére ennyire azért már vigyáz a holmijaira. ha a haverja megy világgá az ő órájával, akkor a haverjának a szülei fogják megköszönni, hogy megtaláltam a gyereküket.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.