Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Cifu válasza stellaz (#27) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha én lefújom, leütöm, lerúgom az elengedett kutyát, mert potenciálisan veszélyesnek ítéltem meg a helyzetet, akkor egy szavad nem lehet és a hatóságoknak is maximum hozzád lesz.

Ezt előre nem fogja senki megmondani, se te, se én. Az adott szituációtól fogg függeni.
Éppen ezért ne akard előre megmondani, mi történne ilyen esetben, mert benne van az esély, hogy meglepődsz. Láttam ilyet, nem egyet, nem kettőt.

A beíró könyvbe azért nem lesz benne, mert nem akarnak szarakodni a marha agyú gazdákkal, akik utólag okoskodnak. A dögkúton vagy az erdőben megtalálod a hiányzó ebet. Ettől nyugodtabb leszel?

A probléma az, hogy leírtál valamit, én pedig leírtam mi a valóság.
Azt is leírtam, hogy ha a gazda valóban ott van, akkor mennyiben más a történet.
Ismét azt tudom csak mondani, hogy ez nem előre lezongorázott történet, és bizony adott esetben a vadász/vadőr is megütheti a bokáját.

Hiába akarod a magad világképét itt nagyon megmondani, amint ahogy a korábbi hsz.-eimben is rámutattam, alapjaiban hibás dolgokból indulsz ki. Innen kezdve pedig nem nagyottmondás lett belőle, hanem felesleges hangulatkeltés, amivel magadat járatod csak le...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.