Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Jöhetne róla egy alapos teszt, kíváncsi vagyok rá. :)

(#2) Paul119


Paul119
addikt

Kar a gpuert :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) Mokó válasza Paul119 (#2) üzenetére


Mokó
aktív tag

+1,ezen egyből hasal a téma,simán lehetett volna egy sgx540,aszt' akkor minden ok,531 azért lemaradott
cucc már inkább....

(#4) Paul119 válasza Mokó (#3) üzenetére


Paul119
addikt

Meg szerencsetlen 3gs is erosebb gput kapott pedig mar nem mai cucc :D igen egy vr540 vigan eleg lenne..vagy ha megkapna kompletten egy Lg L9 belet az se lenne sokkal dragabb szvsz mint ez a sz@r mtk :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) Bogyó bá' válasza Paul119 (#2) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én meg a kis felbontású TN-paneles kijelzőjét látom az igazán gyenge pontjának. Amúgy ezért az árért korrekt vétel is lehetne...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#6) callmeakos válasza Paul119 (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem is beleférhetett volna vagy egy SGX540 vagy egy Mali400MP, bár utóbbi nem tudom mennyivel erősebb/gyengébb az 531nél.

De szerintem ezen az áron még elnézhető :U

All→M8

(#7) Zso2


Zso2
őstag

Mi a lótúrót akartok, mindig a legnagyobb hardvereket persze ... ,ha lenne Mali 700 akkor az lennea kifogás,hogy nincs benne.Nem megy rajta a crysis ? :N

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#8) callmeakos válasza Zso2 (#7) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Krájziszt akarok egy 40ezres májaudijó tableten. Ez is gond? :DDD

All→M8

(#9) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Aki tesztet akar, az nézegesse a Lenovo A2107-et, illetve a Media-Tech Imperius Seven 3G-t, ahogy látom ugyan az. Ha így van, akkor bizony a kijelző temethető is.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#10) Paul119 válasza callmeakos (#6) üzenetére


Paul119
addikt

531Nel kb minden combosabb (najo az andreno 200 nem :D) de egy mali400mp4 is nyugodtan mehetett volna akkor mar :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) devast válasza Paul119 (#10) üzenetére


devast
addikt

Szerintem mindenki vágja, hogy egy soc-ba nem lehet csak úgy bele legózni egy másik gpu-t. Ettől függetlenül tényleg elég nagy baki az mt6577, mediatek-nél maradva simán mehetett volna bele egy mt6589...

(#12) Paul119 válasza devast (#11) üzenetére


Paul119
addikt

nyilvan..csak picit szarkasztikus akartam lenne :) (L9bele boven eleg lenne mindenre) mtk cuccokat inkabb kerulom nagy ivben :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13) Zso2 válasza z0d1AK (#9) üzenetére


Zso2
őstag

Lenovo egy 10-sel drágább cirka 25% :) Mediatech+ 8k

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#14) z0d1AK válasza Zso2 (#13) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az lehet, ellenben ettől jobb nem lesz a kijelző sem. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos tisztelettel ez az ár Correkt.Ennyiért a legújab,fejletteb technikai cuccokat el adni-megvenni nem lehet.Lehet termékeketbecsmérelni.Tény hazánkban az 2ÁR" döntö.Egyéniki-mit-mikor-mire használ.ill vesz meg,//Minden pénztárca-Bankszla jövedelem függö/ Szerényebbek mással is beérik!Meg lehet venni! :Y :DD

föolvaso

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.