Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

A specifikációk elég bizalomgerjesztőek. Elboldogul vajon egy sima (dvdrip) divx videóval?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#2) Wajk


Wajk
addikt

25-ére kitolva a bejegyzés, jah akkor még baromira aktuális lesz.... :U

inkább akkor a másikat pakoljátok át el 25-ére...

(hopp, nem tudom visszhelyezni a dátumot..... )

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#3) <NewL>


<NewL>
addikt

Nem kaphatna már egy erősebb procit ez a vas már? :F
a memórikártyát hiányoltam belőle a legjobban... ezért is adtam el.
azaz akksi még igy is kevés lesz

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#6) rankesz válasza <NewL> (#3) üzenetére


rankesz
veterán

NEm lesz az annyira kevés... Specifikációi a kijelzőméret kivételével egy az egyben megegyeznek a Touch HD-val. Annak 1350-es akksija van és nagyon jól bírja. Szerintem "ugyanaz" a gép kisebb kijelzővel elpöcörög ezzel az akksival

(#7) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Helyesen Touch Diamond2 és Touch Pro2, így, a 2-es szám egybeírva a névvel. ;) Javítsd, légy szíves.
Illetve célszerű a 2009-es számot az MWC után tenni, mert idén jelentették be ezeket a gépeket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8) Konflikt válasza <NewL> (#3) üzenetére


Konflikt
addikt

nezd meg a nokia miket pakol a mobiljaiba meg mindig... monjuk nem is mentek sokszor a 320x240 fole. n95 8gb sebessegben ossze sem hasonlithato pl, az s740 rose-val. nagyon durva az a ~500 mhz-s cpu.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#9) Peet210 válasza TheDragon007 (#1) üzenetére


Peet210
őstag

Igen, el.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#10) Wajk válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


Wajk
addikt

igaz :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#11) Napfénysüti

Nem lesz rossz készülék. Biztatóbb mint az elődje.

Més que un club!

(#12) cizoe


cizoe
őstag

A legszebb készülék a piacon szvsz. :U

(#13) t72killer válasza <NewL> (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

év végére már jönnek remélhetőleg az nvidia tegrájára és a Qualcomm snapdragonjára (1GHz) épülő modellek, jó eséllyel winmo7-et futtatva (v a mostanihoz hasonlóan ingyen upgradet biztosítva rá). Amúgy a jól optimalizált software legalább olyan fontos, mint az erős vas, lásd pl a toshiba 1GHz-es csodája is akadozik még :U

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#14) Wajk válasza t72killer (#13) üzenetére


Wajk
addikt

jah, kis is ábrándultam belőle, bár a tepsi mérete sem lopta be magát a szívembe.

Nekem a köv gépem az Tegra lesz, abban látok perspektívát, és már nem is kell sokat várni rá. A mostani gépek már nem hoznak lázba. Valljuk be azért a Diamond2, egy kis ráncfelvarráson esett át. Ugyan az a belső szinte, legalább kicsit a menüt kissé felturbózhatták volna, mondjuk új ikonok, vagy tudom is én....

Nem roszz persze, de a HTC-től én többet vártam volna. Bár a Wimax-os 4G az bejön :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15) t72killer válasza Wajk (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

a tegrás cuccot azért kicsi fenntartásokkal várom, mert az nvidia még tudtommal nem jártas még a mobil chipsetek területén. Okés, h extra minőségű grafikai motort tudnak beletenni, de kérdés, mit tudtak a GPS, HSDPA és egyéb komponensek terén, mennyi lesz a fogyasztása, stb?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#16) Stefun


Stefun
tag

Üdv!
Nagyon nem érdemes izgulni a HTC-n. Kis, de annál zavarobb nyüanszok mindig is lesznek benne. Mp3 lag, GPS késés, telefonáláskor hangfelvételnél nem hallatszik a másik fél hangja (ami pont a lényeg lenne), memoria szivárgás netezés után vagy navigálásnál, aránylag kis mérete miatt gyenge antennák, és ami örök negativum legalább is amióta Qualcomm procit használnak, nativ felbontásu videok akadozó lejátszása. Mostmár 100% hogy az elkövetkezendö modeleknél is ezek lesznek a problémák. + még ha ujabb Win-t tesznek bele, az meg erösebb procit igényel-ne! Ugy hogy körforgás az egész.
Sajnos igazam lesz.!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.