Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Don47


Don47
tag

Ígéretes képek, köszönjük!

Az "igazi" a WM7 lenne... vajon megvárják a Tegrával szerelt készülékeket?

Xbox Live: Oberst Don47

(#2) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Tényleg jól néz ki!

Lehet beszerzek majd egy WM-es mobilt.. :K

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3) v.tom


v.tom
őstag

Csinos, csinos. Remélem legalább olyan jól lehet majd használni, mint amilyen látványos lesz...

(#4) Morden24


Morden24
nagyúr

Ez igencsak jóóó lesz :C
Az új IE-re főleg nagyon kíváncsi vagyok.

Remélem 6.1-esként upgrade-elhetek majd :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#5) vally válasza v.tom (#3) üzenetére


vally
tag

ÚÚÚristen, ez tiszta gáz, minden egyes fícsörről meg tudom mondani, hogy melyik gyártótól, vagy melyik programból érkezett!

MINDEN újdonság nyúlás!

A "kedvencem" a T9-et kikapcsoló csúszka, az a gomb sztem egy az egyben az ifonból van.

Regisztráció dátuma: 2002-08-07 22:00

(#6) forras2


forras2
őstag

Ezt a windows-t akármelyik,akármilyen windows-os telefonra rá lehet majd cuccolni? :B :U

(#7) BloodRay


BloodRay
veterán

Így már mindjárt ígéretesebb. Az meg engem speciel nem érdekel honnan nyúltak és mit, csak működjenek korrektül és gyorsan.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Egyetértek az előttem szólóval, lesz**om honnan nyúlkáltak, ha jó lesz. Lopkodják össze szépen a legjobb ötleteket, és akkor lesz egy jó kis rendszer. :)

(#9) Alukard


Alukard
senior tag

Nincs megtiltva, hogy az adott esetbe jól bevált megoldásokat vki más, másutt alkalmazza, és tudtommal ezt az apple nem védte le... Amúgy meg már eléggé nehéz igazán újat alkotni... elég sok mindent láttunk már...

Vajon kijön valamilyen formában a Touch Cruise-ra is? :U

És ha már áljfón...

[ Szerkesztve ]

https://blackfyre.ninja

(#10) vally válasza Alukard (#9) üzenetére


vally
tag

jól bevált megoldásokat

Grafikai és stíluselemeket lopnak, pofátlanul, hatalmas újdonságnak beállítva. Lustaságból, ötlettelenségből.

Regisztráció dátuma: 2002-08-07 22:00

(#11) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

nem is rossz így első ránézésre
sajnos nekem alapvetően wm5ös telefonom van, de már régóta wm6-ra javítottam az egész rendszert, viszont ennél feljebb már nem tudom hova javítani, meg felesleges is wi-fi nélkül
akiknek viszont újabb htc készülékük van azoknak ajánlom az xda fejlesztők fórumát ahol rengeteg készülékhez találhatnak újabb verziójú oprendszert különböző verziókban... nagyon hasznos és akár saját rendszereteket is elkészíthetitek ha nagyon jók vagytok ;)

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#12) WiZARD válasza vally (#5) üzenetére


WiZARD
addikt

úúristen, az iphone mekkora nyúlás. az EGÉSZ érintőkijelzős telefon 5letet a winmo telóktól nyúlták. degáz.
:DD :DDD :C

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#13) 33as válasza WiZARD (#12) üzenetére


33as
senior tag

:U :U :U :F

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#14) Dottore válasza vally (#5) üzenetére


Dottore
addikt

Azt szokták mondani, hogy mindent "úgy kapsz".

Az innováció, az előremutató hasznos újítások nem egy soha fel nem vetett, hanem sokkal inkább egy már valamilyen formában megvalósult, ötlet vagy ötletek továbbgondolása. Balgaság lenne ezeket csupán azért eldobni, nem használni mert nem egy adott gyártó fejlesztése. Ami jó azt használni kell, néha más formában, néha átgondolva, de csak azért nem tovább menni egy bizonyos irányba mert nem te találtad ki, valljuk be ellentétes lenne a haladással. Az embereknek van egy olyan tulajdonsága, hogy képesek a már rendelkezésre álló információból új megoldásokat létrehozni, a meglévőeket pedig használni.

Amiről te beszélsz, az egy tipikusan ostoba, és sajnos elég jellemző szemlélet. Szerencsére azonban ártalmatlan. A világ nem így működik.

[ Szerkesztve ]

(#15) Alukard válasza vally (#10) üzenetére


Alukard
senior tag

hülye kérdés... az ikonokat is lopták? a méh sejt szerű elrendezést nem sok helyen láttam... esetleg a TODAY screenre gondolsz, hogy csorták? honnan, korábbi WMből vagy esetleg a manila mintájára? vagy ne adj isten a pointui -t koppintották?? valami több konkrétumot annál, hogy simán csak azért koppintás márt érintőkijelzős...

most őszintén, próbáltál -e már tényleg valami igazán újat, egyedit alkotni?
a WM-el szemben az az elvárás, hogy találják fől újra, mert egyes részei annyira elmaradottak

https://blackfyre.ninja

(#16) Stavi


Stavi
tag

Nem néz ki rosszul, de ez a méhsejtes dolog nekem elsőre nem jön be :S.. nagyon el vannak szórva az ikonok. Ha már mindenképp méhsejt (márpedig így lehet újjal könnyen böködni), akkor remélem megoldják azt, h ezeket bárhova kitehessem, félrehúzhassam akár egy kupacba, vagy sorba, egymás alá fölé ha nekem úgy tetszik, jobban kezelhetőbb számomra...

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#17) Alukard válasza Stavi (#16) üzenetére


Alukard
senior tag

Engem 1 kicsit jobban izgat, hogy az érintés-t megoldották -e, mert legyen bármilyen ujj barát 1 kiadás/progi, a korábbi WM-ek mindig jobban vették a bökdösést valamilyen hegyes jellegű tárggyal... remélem segítettek ezen, ha nem éri el a G1 szintjét nem baj, csak közelítse... amúgy meg lehet, hogy csak az én emlékeim csalnak, de átrendezhető a kaptár :DDD
illetve még 1 videó elérhető [itt]

https://blackfyre.ninja

(#18) Stavi válasza Alukard (#17) üzenetére


Stavi
tag

hát igen... a beépített progikban csak megoldották a bökdösést (csak volt annyi eszük :) ) most már a 3rd party progiknak is követniük kellene. Kiváncsian várjuk!

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#19) Alukard válasza Stavi (#18) üzenetére


Alukard
senior tag

Fő az optimizmus... én már rég óta várom...

https://blackfyre.ninja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.