Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MartOOn


MartOOn
addikt

+1 a sonkatálra! ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2) Flind


Flind
senior tag

Ó igen, imádom a hírek mellett ezeket az élménybeszámolókat, köszönjük a cikket.
Várjuk a holnapot, jó szórakozást! :R

(#3) SkiDev


SkiDev
senior tag

Jól teljesít a Lumia 1020 :))
Imádom én is ezeket a beszámolókat az MWC mellett, ahogyan a CES-nél is üdítőek voltak... Legalább vittek egy kis színt az unalmas napjaimba. Megjegyzés: Én nem hiszem, hogy képes lettem volna ezeknek az ételeknek a közelébe menni, nem vagyok vega, sőt, de az ilyenek eltántorítanak az étkezéstől :DDD.
A nethez pedig sok sikert! :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#4) tpeti78


tpeti78
senior tag

De nagyon szar nektek! Sok sikert, jó szórakozást, hajrá. Várjuk a fejleményeket! ;)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én mindig azt mondom, ami a tányéromra kerül étel néven, az ne mocorogjon se előre, se hátra :D

Várjuk a mai napot :))

All→M8

(#6) stilo18


stilo18
addikt

Jöhet a többi, élmény olvasni.

Egy ilyen tálat,a szállástól 10percnyi sétára biztos nem mertem volna bevállalni... Az futva is kb 3-4 perc, ami "vízválasztó" lehet adott esetben... :D :D

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#7) petipetya


petipetya
nagyúr

Ha nem megy a net, akkor majd tértivevénnyel ajánlottan hazakülditek az anyagot tartalmazó pendriveot az itthoni szerkesztőségbe (feltéve hogy maradt ott valaki a takarító nénin kívül). A megbízható a Magyar Posta a spanyol társának mentalitásával kiegészítve verhetetlen páros. :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8) kaylac1990


kaylac1990
csendes tag

Ki gondolná, hogy Barcelonában nincs net. :O Max, majd valamelyik mobillal wifi hotspotoztok. :DD :DD
Köszi a cikket, pedig tuti fáradtak voltatok már... :K Lumia meg tényleg ügyes volt :)

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#9) gabor72


gabor72
aktív tag

Ez a tengeri tál egy isten!

(#10) Mr.Silkó válasza Flind (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1 :)

(#11) C$abi


C$abi
aktív tag

Jó elolvasni ezeket az élménybeszámolókat.
Kár a netért, de remélem azért megpróbáltok egy Mobilarena TV-t csinálni! :)

[ Szerkesztve ]

(#12) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

"a végén már egy villára szúrt kagylóval simán jesztegetni lehetett" ezen nagyon jót kacagtam :-)

Cseberből vederbe

(#13) WinPho


WinPho
senior tag

Bochának hasonló félelme van a halaktól, mint nekem a kelbimbótól. :D És igen, engem is lehet ijesztgetni. :DDD

Mellesleg Lumia 1020 powa! ;]

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#14) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Drukkolok, hogy meg legyen oldva a net! Lassan azért ilyen MWC-s szokássá válhat, hogy minden évben probléma van a nettel ;] :D .

(#15) dr. Kind válasza Nordic (#14) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Ez már hagyomány, elvből nem megyünk olyan helyre, ahol jó net van :)

(#16) Zol01 válasza WinPho (#13) üzenetére


Zol01
tag

Már majdnem mellbimbót olvastam, picit korán van még! :D

Szuper jó írás lett megint, várjuk a többit mert jó lenne kiruccanni Spanyolba, ha csak gondolatban is! :)
És itt a válasz azoknak, hogy miért kell ilyen kamera egy telefonba... hát pl. ezért.

[ Szerkesztve ]

(#17) jacis


jacis
nagyúr

De imádom a királyrákot :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Lesz valami olyan sajtótájékoztató vagy valami (a Samsung Unpacked-en kívül) amit lehet itthonról élőben nézni? :))

[ Szerkesztve ]

(#19) dreamdancer


dreamdancer
őstag

+1 a herkentyűknek.
Asszem sushi lesz a vacsora.

Nem a lényeg a fontos.

(#20) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Én nem vagyok válogatós, de képre ránézni egyszerűen undorító.

Az ilyen tengeri vacakokat én nem nevezem ételnek.

Nem értem minek választottátok ez.

Nem lehetett mást enni?

(#21) Ihsahn válasza bbTamas77 (#20) üzenetére


Ihsahn
tag

Ízlések és pofonok... Szerintem meg jól néz ki és finom is lehet. Attól, hogy neked nem tetszik, még nem biztos, hogy undorító, egyszerűen nem te etted, nem gondolom, hogy másnak be kell szólni, mert szereti az ilyet. Nyilván lehetett mást is enni, ha olvastad, észrevehetted, hogy Bocha sonkatálat rendelt. Ne legyünk már trollok...

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#22) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Javult egy nagyot a net, most már 5 Mbps lefelé. Ez anyagokat írni elég, videót is lassan fel lehet tölteni (most küldtem fel 55 megányi anyagot 15 perc alatt), viszont adást nem bírunk még ezzel csinálni. Holnap elvileg kicserélik a routert is, amivel minimum duplázódhat a tempó, azzal már boldogok lennénk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) föccer


föccer
nagyúr

Ilyen vacsora mellett de sz@r nektek. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

a tulajdonosok holnap felhívják az ügyfélszolgálatot és kérnek nagyobb csomagot.

Az korrekt. :D
Azt a tálat látva most úgy ennék én is egy olyan tálat. Annyira finom. :))

[ Szerkesztve ]

PS4

(#25) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Jesszusom az a csúszómászótál... ;] Remélem a budi működik rendesen, ha már a net nem is, biztos szükségetek lesz rá :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26) meba


meba
tag

A tengeri herke-berkenytuk nagyon finomak. Nem ertem hogy lehet ugy nyilatkozni valamirol addig, ha meg egyszer sem probaltad. Barcelona kiraly hely. Hosszu hetveges kiruccanasra mindenkepp ajanlom. :)

(#27) Ihsahn


Ihsahn
tag

Irigyellek benneteket... :D
Sok jó program, jó kaják, szép város...
KAS-t vettetek már?

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#28) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Az egyetlen ok a lumia mellett... A kamera!!!!! Csak ezért cserélném le az SP-t....

(#29) Bog válasza Ihsahn (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

6 liter KAS-t vettünk tegnap:-)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) Ihsahn válasza Bog (#29) üzenetére


Ihsahn
tag

Akkor van habzsi-dőzsi... Hozhatnátok :D
Hanem a hazaút előtt gondold meg mit eszel-iszol, bár határozottan szórakoztató volt a tavalyi hazaút leírás. (Khhm... legszebb öröm a káröröm, mert szívből jön és nincs benne irigység... :DDD )

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#31) halkow


halkow
őstag

megtudjátok oldani a Mobilarena TV-t ?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#32) alevan


alevan
őstag

Nem voltatok az MS sajtótájékoztatón?

Hoztok haza KASt sorsolásra az olvasók között? :DDD

Milyen idô van?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33) zoleeno1 válasza meba (#26) üzenetére


zoleeno1
addikt

Próbáltam, szinte mindet, nem az én világom :) A hsz-em meg inkább csak poén volt, nem akartam a rák-fetisiszták lelkivilágába gázolni :P

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#34) batai15 válasza SkiDev (#3) üzenetére


batai15
félisten

+1

(#35) Tutu7030 válasza bbTamas77 (#20) üzenetére


Tutu7030
veterán

+1

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#36) razzorr


razzorr
őstag

"A képek Lumia 1020-szal készültek"
Nyomjatok sok fincsi képet továbbra is. Jó szórakozást és "munkát" 😊

(#37) AMD Power


AMD Power
titán

Tudtok élni! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38) pusszycat válasza razzorr (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"A képek Lumia 1020-szal készültek"- értem én h fókusz, de mi lenne ha Bog nem veszne a homályba? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) saiyajin


saiyajin
senior tag

A tengeri kajak nekem sem a kedvenceim, de a kepen tetszik. Egy-ket falatot biztos megkostoltam volna.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#40) svili


svili
tag

A "tengeri herkentyűs' tálat elnézve igencsak nyalogattam a szám szélét.. :C

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#41) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Csak közlekednetek ne kelljen Barcelonában, legalábbis úgy, hogy Ti vezetitek az autót. A reggeli és délutáni csúcs, az nagyon durva. Tavaly egy időben voltunk kint, csak én más ügyben. :)

(#42) tonerz


tonerz
aktív tag

A tengeri herkentyűs tál komolyan néz ki :)
Nem vagyok annyira oda ezekért, de ha ott lennék azért megkóstolnám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.