Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Jó volt látni az útifilmet és jó volt olvasni a gondolataitokat és jó volt ott lenni is és most viszontlátni azokat a pontokat ahol egy hete még én is mászkáltam. Remélem lesz még lehetőségem eljutni a MWC-re. :R

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Jó volt az elején a "Panoráma"-nyúlás... :DD

Egyébként egyetértek Boggal, most már az akksi és a szolgáltatások terén jöhetne valami nagy forradalom....

B.Cs.

(#3) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon jó lett a film :)

Ken világképéhez csak annyit tennék hozzá, hogy igaza van, viszont akkor az LG mostani középkategóriája miért selejt már megint? És miért nem frissítik az androidot a régebbi középkategórián? Jól látja a dolgokat, ám nem csak látni cselekedni is kéne valamit.. :)

Finn the human

(#4) Örni


Örni
senior tag

Döglődik az iparág rendesen, most hogy már kevés lesz a méret, a teljesítmény, memória növelése és szoftveres, kreatív dolgok kerülnek majd előtérbe, sok gyártó bajban lesz. A röhejes árképzés meg már csak hab a tortán. Középkategória 120-ért, köszi...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#5) judas13


judas13
addikt

:C Panoráma :D

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#6) Xarina


Xarina
aktív tag

Király lett a videó nagyon, elnéztem volna még egy ideig.

(#7) Fejvadi válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi a bemutató kisfilmet. Jó volt nézni.

(#8) #67656192


#67656192
törölt tag

Ha eddig az írást nem dicsérte senki akkor most én megteszem.

(#9) petipetya


petipetya
nagyúr

A mobilos YouTube appban nem lehet lejátszani a videót, gondolom valamelyik zenei betét miatt. Nem számít, mivel egy ideje a Chrome alatt nagyon pöpecül lehet megtekinteni a beágyazott videókat.

Csak szólok, nehogy valaki hibára gyanakodjon.

"nincs rá lezsóidő"

(#10) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jó kis összefoglaló lett! :)

(#11) csab2 válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


csab2
veterán

Ezt a Mobilaréna olvasóinak nagy többsége nem is érti.
Én sajnos igen. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#12) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Köszönöm a filmet és az írást is. :R :R
Sajnos kevés cikket olvastam a több mint 100 anyagból, kevés időm volt, de valójában kevés a lelkesedésem is már. Nem az MA! iránt, úgy egyáltalán az ipar iránt.
Lehorgonyoztam vagy két éve egy platform mellett, nincsenek gondok vele, nincs miért keresni a váltás köv. lehetséges alanyát. A jövőbeni future-ok egyenlőre hidegen hagynak, nekem a jövő telefonja is pont jó lesz olyannak, mint a mostani, legyen megbízható, számíthassak rá mindig, arr tudjam használni, amire normál körülmények között elvárható tőle. A lényeg inkább az, aki a vonal túlsó végén van...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#13) Tutu7030 válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


Tutu7030
veterán

:K Tangerine Dream - Chronozon

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#14) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Az utolsó mondattal igazán egyetértek.
Az első iPhone óta szépen (ki)fejlődtek az érintős készülékek, lezajlott a forradalom a mobiliparban, kinőttünk a tinédzser korból.
Én is szeretnék új akkukat, az egész ipar, az autóipar mindenkinek nagy szüksége van rá a legnagyobb márkákat is idesorolva.
Projektorra is láttunk próbálkozásokat, kíváncsi vagyok merre kanyarodunk most már. ;)

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.