Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Szép volt fiúk, köszi! :R

B.Cs.

(#2) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Mi meg köszönjük nektek a beszámolókat és a külön utazásos blogokat, tökre jó, hogy nem csak az MWC-ről irtatok, hanem amikor volt egy kis időtök akkor a lokális látványosságokról is ejtettetek pár szót nekünk :R

Finn the human

(#3) rosszfiu18


rosszfiu18
tag

Irigykedem a stadion látogatás miatt (bár az MWC miatt is), remélem idén Én is eljutok! :) Köszönöm a sok cikket, tesztet, videót stb, minőségi munka! ;)

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#4) judas13


judas13
addikt

Köszönünk minden beszámolót.

Akkor így teljes a kép.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#5) asdf_


asdf_
veterán

Ilyenkor mindig esz a sarga irigyseg, 3 eve voltam Barcelonaban, pont igy az MWC idejen. Pesten reggel a gepre felszallaskor ugy kezdtem, hogy majdnem seggreestem, mert tiszta jeg volt a lepcso, amin fel lehetett menni a gepre. Aztan megerkezes, palmafak, 15-20 fok es nem mellesleg gyonyoru a hely. Kene nyerni a lotton, visszamennek siman....

(#6) philips20


philips20
aktív tag

Látom azért vólt piálgatás is :))

(#7) vicze válasza asdf_ (#5) üzenetére


vicze
félisten

Hát jelenleg Barcelona az egyik leges legolcsóbb úti célok között van jelenleg(3 fapadosnak van direkt járata), akár 30e-ből megjárható, ennyiért majdnem itthon nem jutsz el sehova. Remélem senkinek nem kell lottón nyerni, hogy kijusson. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) roboogf


roboogf
újonc

Mi köszönjük, hogy beugrottatok, jövőre intézünk valami kaját is. Örülünk, ha jól éreztétek magatokat!
Robi, a kocsmáros :D

(#9) Bog válasza roboogf (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Viva Sala Fontana!

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) asdf_ válasza vicze (#7) üzenetére


asdf_
veterán

A kijutassal nincs is gond (bar en akkor a malev halal utan mentem szarerhugyer', feladott csomaggal volt valami 16e odavissza osszesen :D, es tobb utazasom is van abbol az idobol, amikor meg az elejen bukoban toltak a jegyeket, es a 7 eurocentes Brusszelhez, meg a 4 ezer forintos Bergamohoz kepest a 30e az draga :D), de tudjuk jol, hogy nem odamenni a draga, hanem a 4-5 napra a szallas meg amit meg kolt melle az ember, az a nagyobb tetel. A lotto meg csak azert jon a tortenetbe, mert van meg rettenetsok hely, ahol nem voltam, akkor mar inkabb oda megyek es arra koltok, minthogy olyanra "pazaroljam" a zsetont, ahol mar jartam :) Tul nagy ez a vilag, tul rovid az elet, es tul kicsi a penztarcam ehhez :/

(#11) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Elolvasás előtt végig görgettem a bejegyzést és Petire azt hittem a Szijjártó Peti az : D.

HTC = Help This Company

(#12) gerii


gerii
addikt

Reméljük jó sok tesztkészüléket meg is kaptok majd, főleg az a Saygus tűnik jó cuccnak. :R

(#13) vicze válasza asdf_ (#10) üzenetére


vicze
félisten

Hát igen az utolsó mondat nyilván így van, bár Barcelona azon kevés helye közé tartozik ahova visszamennék szívesen bármikor. :)

(#14) Bog válasza vicze (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Olyannyira, hogy tavaly már azt csináltuk, hogy a nejem kijött MWC után és rátoltunk három napot, Güell park, Tibidabo, Montserrat meg a város, de idén mondta, hogy jövőre megint jönne, mert nehéz megunni Barcelonát. Pedig nekem ez volt a 9. alkalom.
Egyébként volt kint olyan magyar (kiállítói oldalról), aki MWC után az asszonnyal bérelt egy kocsit, aztán go to Malaga, útközben pedig akad néhány látnivaló... nyilván ennek azért más a költsége.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) gege5555


gege5555
újonc

Úgy tűnik nagyon jó volt :) Egyszer én is szeretnék ide eljutni, és ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem: a kiállításra, illetve a bemutatókra (pl. Samsung) bárki bemehet, (mondjuk belépő és előzetes jelentkezés alapján) vagy csak újságírók?

(#16) ollie


ollie
MODERÁTOR

Galambos képet nem is mutattál. :(

:)

***

(#17) asdf_ válasza vicze (#13) üzenetére


asdf_
veterán

Jó, azt aláírom, hogy ha úgy adódna a helyzet, olyan nagyon sokáig valószínű nem kéne győzködni, hogy visszamenjek ;).

(#18) kakuk.tamas válasza ollie (#16) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

ÉS A SUNÁSAK???

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#19) Mr.Silkó válasza ollie (#16) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, azt az egyet hiányoltam én is, ha már így említette Bog a Re kamera kipróbalását. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.