Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Kellett volna video is. :DDD

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Fullba nyomták a kretént. :D :D

Meg kellett volna kérdezni, a végén, hogy nagyon örültünk, meg jó fejek, de most tényleg - hol van a bemutató telefon? Mert ez vicc. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) doooo


doooo
veterán

Minden bekezdés után arra gondoltam, hogy gázabb már nem lehet... de a Leagoo minden várakozásomat alulmúlta. Dzsízösz... :DDD

(#4) batai15


batai15
félisten

Jujj jó lehetett. Ezzel el is mondtál mindent a miért ne vegyünk b kategóriás brandet.
Valahogy a mobilok is olyanok mint a bemutató.

(#5) Bog válasza batai15 (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ott a helyszínen még nem röhögtem, inkább fájt. Aztán később visszaolvastam azt a chat-threadet, amit folyamatában írtam a többieknek tudósítva az aktuális történésről és roppant jól szórakoztam, ahogyan láttam, hogy hogyan licitálnak rá saját magukra is, folyamatosan emelve a funfactort.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Óriási! :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#7) Wesder


Wesder
félisten

Neeeeee

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) joey04


joey04
titán

aztakurva

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Kinos. A telefon kinezete is. (A copy miatt, de ertem, hogy nekik ez mast jelent.)

(#10) adlersson


adlersson
aktív tag

Ezek is jobban emelnék Kína gazdaságát, ha inkább csótányokat gyűjtenének a Gyöngy-folyónál eladásra a helyieknek...

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#11) atosan


atosan
addikt

Durvicsek 😁

Maine coon

(#12) Ashitaka


Ashitaka
tag

Ez jó,feldobtad az estémet! Április 1.-én kellene tesztelni a Leagoo csúcskészülékét, hátha az is ilyen- ha nem különb-mókás dolgokat művel 😁

(#13) punky10


punky10
addikt

Talán ki kellene javítani a címet. "Tragikusabb" helyett "komikusabb" illene ide... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#14) pusszycat válasza punky10 (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy "szánalmasra.'' :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) neoforce


neoforce
aktív tag

Szegények, biztos nem ìgy tervezték. Sajnàlom öket ,probàlnak felemelkedni de nehéz dolog!

(#16) Teo.


Teo.
aktív tag

Meghalok. Sírok. Kösz Bog :)

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#17) 5381


5381
aktív tag

Jó cikk, de a "meg tudtam fotózni" - szerintem nagyon helytelen kifejezés. A gólt be kell rúgni, a témát le kell fotózni. A reggelit meg kell enni :D

(#18) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én adok nekik egy esélyt, teljesen szimpatikus kis cég, igazán bravúros bemutatóval.

Ja nem ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Luck Dragon

Jó volt olvasni a bakikat. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) adamssss


adamssss
veterán

Azert valljuk be ebben a telefonban kezdve a nevvalasztastol a designig nem sok eredeti otlet van. Birom ezeket a kinaiakat. :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#21) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Óriási! :C

(#22) Keem1 válasza adamssss (#20) üzenetére


Keem1
addikt

Miért? Csak össze leagoozták a konkurenciától az egészet, hol a baj? :D

(#23) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem baromi ocsmány lett ez a Leagoo S9 telefon. Az eleje is hihetetlen ronda, hatalmas felső sziget felül, hátul is ocsmány kinézetű ujjlenyomatolvasó, ráadásul ezektől a telefon szélén hosszirányban elhelyezett függőleges kamera elrendezéstől engem valahogy mindig kiráz a hideg.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#24) Nelman


Nelman
tag

Jó kis paródia lehetett. :DD Ez a telefon elég gáz, kb. mint a felhajtás körülötte. Oreo meg minek rá? :DDD

(#25) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A legjobbabb!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) Kasya


Kasya
nagyúr

Első nyilvános eseményük volt? Láthatóan tapasztalt emberük se volt a szervezésre...
Lesz az majd jobb is idővel....remélhetőleg :D

(#27) mjani1172


mjani1172
addikt

Ezektől vegyél valamit.

(#28) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Aztaqrva....a kijelző felső sarkaiban nem fér ki az értesítési sáv a lekerekítés miatt.Nem alkalmazkodik a felbontás,mi lehet akkor a többi hiba még?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#29) embe


embe
nagyúr

Nekem az jutott eszembe, hogy hogyan engedheti meg az MWC szervezője egy ilyen a nevében, és kinézetében is full copy "termék" kiállítását? :U
Ez a kabaré meg valahogy nem rontja az egész rendezvény színvonalát?
Vagy ez direkt egy kis geg, amit szándékosan hagytak megjelenni? Legyen negatív, elrettentő példa is! ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#30) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hát ez gáz :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#31) petipetya


petipetya
nagyúr

Atyaúristenszentjózsef...

"nincs rá lezsóidő"

(#32) hemaka


hemaka
nagyúr

Hulladek copyfon :D

(#33) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Vígjátékba illő volt ez az esemény :C Köszi a tudósítást :DDD

Üdv. Johnny

(#34) babosmiki


babosmiki
addikt

Akkora a sziget a mobil tetején, hogy simán lehet nyaralni rajta! :Y :(

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#35) moleculez


moleculez
veterán

Gerillamarketing level: intermediate

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#36) BalanceR


BalanceR
addikt

Véletlenül nem volt Sotokan Harcibemutató?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#37) janeszgol válasza *Mukeey* (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Tényleg. Ez igen. Jó nagy bajt nem okoz, de na. Gondolom körömcsipesszel vágják a kijelzőt vagy nem tudom. :)

(#38) Polarstar válasza BalanceR (#36) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:DDD :DDD :C :K :K

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#39) jacis


jacis
nagyúr

A cikk olvasása közben hangosan nevettem... 😁😁😁👌👌

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#40) *Mukeey* válasza janeszgol (#37) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Azért 2018-ban egy ilyennel megjelenni...pff
Ha nem tudják megoldani,akkor minek eröltetik?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#41) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Fantasztikus :D Csak ezért az előadásért vennék tőlük egy telefont :D

Finn the human

(#42) mizoli


mizoli
addikt

A termék szóra sem érdemes, de a beszámoló szuper :C

(#43) judas13


judas13
addikt

Töredelmesen - ismételten - bevallom!
Ettől a "márkától" vettem tavaly cca 80 dodóért valamit, ami a valóságban nem megy sem 3 sem 4G-n!, de wifin át jól szól a rádió a fürdőszobában.
Mert megérdemeltem!! :P

Bocsánat, bocsánat, bocsánat!!!! :)) :W :P :O

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#44) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Kici kínai csinálni nagy bemutató, sok kici trükkel, mely kicit car lett és kaótikus. De nem baj van kici kínai telefon, mely kicit alma, kicit gagyi, de volt hozzá nem kici kínai néger, aki kicit tönkretette majdnem a kici kínai textilt.
Fenomenális volt...a telefon nem.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45) VIBO


VIBO
őstag

Visítva röhögtem köszi :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#46) szami777


szami777
addikt

Parádés :C :C

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#47) janeszgol válasza *Mukeey* (#40) üzenetére


janeszgol
félisten

2013-ban és 2014-ben volt divat a fake-phone. Erről a másolásról mindig az a korszak jut az eszembe. A Galaxy S copy még oké (bár az egy magos proci, meg a 256mb ram, na de mindegy), de mikor megláttam egy androidos iphone utánzatot. Kérdeztem a tulajt, ez miért jó? Ezen droid van, mi a logika benne? Erre ő: nem baj, de úgy néz ki, mint az eredeti. De mondom azon iOS van, ezen meg valami droid maradvány. Nem baj, nem az a lényeg. Hát jól van.
Hogy ennél a telefonnál is ez a helyzet, azt attól tudjuk meg, aki mindkettőt használja. Lehet hogy használható ez a Leagoo S9, lehet hogy olyan minőségben, mint az eredeti, ezt nem tudom, bár kétlem. (Eredetik? Mert iPhone X kinézet és Galaxy S9 után szabadon az elnevezés, tekintve, hogy tavaly a nyolcas volt a legelső ebből a szériából.)

[ Szerkesztve ]

(#48) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jah és az egyetlen hiteles személy ezen a bemutatón Ledley King volt, mert ő leglább valóban a Tottenham játékosa volt. :D

(#49) Csapoati válasza judas13 (#43) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Semmi baj, 80 dollár volt a tanulópénzed. Legközelebb inkább add nekem a lóvét, lehet pár jó viccel többet érnél. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#50) #04441088


#04441088
törölt tag

Röhejes banda.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.