Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Hát, ez így gáz. Az "átb*sztak" érzés sose jó, mégha gondolom számítottatok is rá, hogy nem lesz a megszokott a dolog.

Nézzétek a jó oldalát: könnyű lesz fotózni, nem sétál be senki elétek random :D

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hogy nektek semmi nem jó?! :K ha sokan vannak az a baj, ha kevesen akkor az.. :C amúgy durva...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A belépődíjat remélem visszaigényeltétek. :D Majdnem kacagtam de nem jött össze. Ez siralmas. Milyen lesz jövőre?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Tenyleg lehangolo. Vajon ezutan mar sosem lesz a regi az MWC? (Mint anno talan az E3. Egyszer megborult, azota sem allt talpra.)

(#5) Schuler888 válasza pusszycat (#3) üzenetére


Schuler888
senior tag

A sajtonak is kellene belepot fizetni?🤔

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6) Ricardo válasza janeszgol (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

Én arra tippelek, hogy nem. A gyártók, megtartják online (vagy valahol külön) a bemutatóikat.

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

En mar amikor elmaradt mondtam, hogy a nagy gyartok lehet mar el sem mennek egy ilyenre legkozelebb. Felesleges penz es ido, lenyomjak online. Mindenki ismeri mar oket, ilyen reklamra vagy megjelenesre mar nincs szukseguk.

(#8) pusszycat válasza Schuler888 (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pontosan nem tudom, nem vagyok sajtos. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Bocha válasza pusszycat (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem, a sajtónak ingyenes a rendezvény, de a korábbi években nem volt kimondottan egyszerű regisztrálni, tényleg megnézték, hogy hova ír az ember. Nem tudom, hogy most beengedtek-e volna bárkit, a procedúra ugyanaz volt, de amúgy biztos örültek volna, ha nem 30, hanem mondjuk 40 újságíró jelenik meg az eseményen. :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#10) andor80


andor80
senior tag

Én meg a beszámolón meg a cikkíron röhögök a kiakadásán.Mégis mire számítottatok srcácok egy halálos világjárvány 3, hullámának lecsengése idején a 4. hullám hajnalán?.
Nyilván az emberek focimeccsre koncertekre térnek vissza elsőnek nem egy steril "szakmai " zárt közösségbe.És mivel a szakma is emberekből áll gondolom ők is inkább a töklámpás lógatást választották valami tengerparton.Amúgy meg még oltottan is tök jogosan óvatosank az emberek!
Amennyiben tömeg volt beígérve hihetetlen bejelentésekkal akkor storno a hszem de ezt szerintem senki nem mondta jelezte.A járványvédelmi intézkedéseket cikizni meg extra ciki...
Más a járvány miatt bakker a sarki közértig nem jut le ti meg pálmafák alattt piálhattátok magatokat halálra kiválló ételeket kajálva .Pozítívan előre skacok!Jövőre jobb vagy zombi apokalpiszis lesz! ;] :)) ;]

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#11) Bog válasza andor80 (#10) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Izé, pont az a lényeg, hogy a szervező GSMA orrba-szájba hirdeti, hogy visszatért az MWC. Ma ezt bírták kiküldeni komoly pofával:
"GSMA is today celebrating the return of MWC Barcelona, the world’s largest mobile ecosystem event. This year's edition of MWC Barcelona will be a powerful combination of a physical and virtual event – the first of its kind since Covid-19. The GSMA commits to bringing the best of what the mobile industry offers to its 35,000 in-person attendees and thousands more worldwide."

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ezért (sajnos) kar volt kimenni.

Viszont ha már ott vagytok , nyaraljatok egyet helyette!

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Leones


Leones
csendes tag

Lehet beteg vagyok, de elfogott a röhögés, mikor a cikket olvastam :DDD Najó csak kínomban. Másrészt viszont tényleg sajnállak titeket, pár évvel ezelőtt emlékszem, mennyire vártam az MWC-t és hányszor frissítettem a mobilarénát is naponta, hogy milyen újdonságokat jelentenek be. Azt lehetett tudni, hogy az idei elég gyér lesz, reméljük a többi nap már lesz valami említésre méltó.

Ettől függetlenül élvezzétek Barcelonát. :)

Nokia 2630 - LG GD330 - LG GS290 - LG Optimus 2X - Xiaomi MI 4C - Allview P4 Life - Iphone SE

(#14) jacis


jacis
nagyúr

Ez így jó nagy szívás. 😔

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16) joey04


joey04
titán

ez így szar.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Denemszeretem, ha "félelmem" beigazolódik...

[link] [link]

Nemjóezígy nagyon nem...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#18) Luck Dragon

"GSMA, hiába hirdetik, hogy az MWC visszatért Barcelonába, hiába mondták, hogy újra lesz kiállítás, ez egy délibáb-event, ami kívülről úgy tűnik, mint egy MWC, belül meg egy nulla."
Itt de érezhető a dolog súlyossága. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) Ezekiell válasza #20749568 (#15) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ja, csak abból kontent nem nagyon lesz, és hát nem a sokmillió prémium user tartja el a lapcsaládot :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#20) andor80 válasza Bog (#11) üzenetére


andor80
senior tag

De komolyan egy ilyen tapasztalt róka aki ken hong bullshit kingel nem egy interjút készített bedölsz egy 2 forintos PR szövegnek.?!Elolvastam a GSMA közleményét.
Boldogok ,hogy visszartérhetnek barcelonába,eleve hibrid eseményről volt szó benne meg,hogy elkötelezték magukat ,hogy a JELENLEGI szituációban a legjobbat hozzák ki a lehetőségből.Az,hogy az emberek nem mentek el rá nem az ő hibájuk .Ismétlem még mindig világjárvány van. Tök igazad van ,hogy magáért az eseményért kár volt kimenni de előre senki nem látta és nem valaki hanem a világhelyzet a hibás.Sajnálni titeket biztos nem kell és sajnáltatni magatokat se ..Pálmafák bazzeg! :R :DD

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#21) janeszgol válasza andor80 (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Kicsit bicskanyitogató volt az előző kommented is már. Halálos világjárvány? Annyira nincs nagy baj azért, hogy dolgozni ne kelljen.
Lett téve egy ígéret. Én is azt gondoltam, amikor Bog beszélt erről a kiállításról, hogy mivel van vakcina, meg kellően biztonságossá tehető az egész, akkor ha nem is tömegnyomor, de jócskán lesznek rajta. Nem egy-egy szállingózó eltévedt.

(#22) Graphics válasza janeszgol (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem pont egy elég lyukra futott időpoontra tették az egészet, méghozzá az uborkaszezonra... Nyáron nagyon a fű se nő a telekommunikációban, és ez sok évre visszamenőleg így van, megfigyelhető dolog.

Persze én is nagyobb reményekkel olvastam, de nem gondoltam volna, hogy a nulla felé tart a rendezvény.. Ennek köszönhetően az MWC-nek kapáltak, a gyártók nem fognak egy érdektelen standra fizetni..

Tény a 'kollega' stílusa elég kevert, de hát ez van...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Bog válasza andor80 (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az embereket nem hiányolom, a kiállítokat igen. De nem ment át akkor, hogy mi a baj: az egészet le kellett volna fújni ahelyett, hogy verik magukat arra, hogy megint lesz MWC Barcelonaban.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) moleculez


moleculez
veterán

Hát Ti megpróbáltátok, köszi, hogy elmentetek, most pedig irány a strand! :R

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#25) andor80 válasza Bog (#23) üzenetére


andor80
senior tag

az is jogos de világjárvány van senki sem akarja sem magát sem az embereit kockáztatni természetesen ez 101%előrelátható volt .Lefujással részben egyetértek látták előre a szevezők mi (nem)lesz!
Kösz részemről is ,hogy kimentetek és megpróbálkoztatok vele!

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#26) Bog válasza andor80 (#25) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nyilván az volt, hogy már a tavaly februári rendezvényhez is foggal-körömmel ragaszkodtak az utolsó utáni pillanatig, azt végül hatósági döntés miatt fújták le, gondolom csilliárd pénzt buktak. Most meg úgy voltak vele, amikor kijelölték a dátumot, hogy addigra lesz legalább EU vakcinaigazolvány és már csak nyomokban lesz vírus, de hát ez nem jött be. És ezt már nem akarták lefújni, de szerintem ez így nagyobb égés, mintha azt mondták volna, hogy inkább nem csináljuk. Érdekes, az IFA (szeptember első hetében lett volna) már hónapokkal ezelőtt offolt. Az megint másik kérdés, hogy Vegasban meg akarják csinálni január elején a CES-t, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy meg is lehet csinálni... lehet, hogy az ilyen össznépi konferenciáknak és kiállításoknak (Genfi Autószalon is ilyen) befellegzett végleg, ami gazdasági-környezetvédelmi szempontból egyáltalán nem baj, nekünk persze hiányozni fog, de simán benne van a pakliban, hogy ez volt az utolsó MWC.

Mondjuk már hirdetik a következőt február végére... majd meglátjuk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#28) Ezekiell válasza #20749568 (#27) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ja, végülis rebrandingelhetik magukat travel sitera is, és máris megvan az első kontent: Barcelona a pandémia után! Soha nem fogod elhinni, mit láttunk! Megdöbbentő képek!
:DDD

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#30) janeszgol


janeszgol
félisten

Na mefnéztem a MA youtube adását erről. Azért is gáz ez az üresség, mert rahedli kínai cég van, és ők sem mentek ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.