Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

Ah már befejezték a Milà renoválást, nyáron még ponyva volt rajta. :(
Sagrada Famíliába valahogy jussatok el ha tudtok, mert az leírhatatlan, kívül-belül. :)

(#2) MittuDomain_ válasza vicze (#1) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én tavaly április-május fordulóján voltam, már akkor is ponyva takarta, örülök hogy végre régi fényében tündököl.

A Sagrada meg hát...
Kívülről pöpec, de belül azért igencsak minimalista. Szóval menjetek, adományozzatok bőszen! :)
Egyszer mindenkinek látni kell, aki meg nagyon érdeklődő, esetleg 5-10 évente újra menjen be, hogy lásson valami haladást az építésben.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#3) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Csakis a séta, és ha csak 5 perc a különbség akkor látjátok mennyire megéri.. :K

Finn the human

(#4) vicze válasza MittuDomain_ (#2) üzenetére


vicze
félisten

Hát még csak 4éve van belseje úgy egyáltalán ahhoz képest nem állnak rosszul :)
Festés meg majd csak akkor lesz ha teljesen kész még nagyon sok hiányzik, kívül belül színes lesz.
Én annyira nem hiányoltam, mert a színes ablakok valami lélegzetállítóan festik meg az egészet, a fehéren pont jól mutat. :)
Akkor akarok menni legközelebb, ha kész lesz. :P

Ja igen és Tibidabóhoz fel, jó gyorsan megjárható. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Augusztusban is még rajta volt a ponyva, kár, hogy én sem láthattam teljes pompájában. A Sagrada Família meg hát... Nem tudom, különleges, de engem nem vett meg kilóra. Arról nem is beszélve, hogy mikor én ott voltam, akkora sor állt a bejáratnál, hogy kb félig körbeérte az épületet.
Persze ha már ott vagytok semmiképp se hagyjátok ki. :N

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Fura ez a a két épület, mint valami marsi kolónia búvóhelye. :D

(#7) vicze válasza Thaaleum (#5) üzenetére


vicze
félisten

Online jegyet veszel és időpontra mész, szóval kb. 5percet se vártunk szerencsére. :)

(#8) Thaaleum válasza vicze (#7) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Like a boss. :D :C

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#9) C$abi


C$abi
aktív tag

Csodaszépek azok a házak, még nekem is, aki jobban szereti az absztrakt formákat, mint például a hannoveri Norddeutsche Landesbank-ot meg a Torre Agbar-t, ami például Barcelonában van, de azt mondjuk éjszaka érdemes megnézni. :)

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Sétálni egészséges és pont erre való az okos karkötő.

(#11) mumk1


mumk1
addikt

A Gracia negyed híres a nyaranta megrendezett fesztiváljáról is.
Ilyenkor egy hétre minden utcát feldíszítenek az ott lakók, baromi hangulatos és látványos, esténként koncertek, eszem-iszom és a csapból is Estrella Damm folyik. :DDD
Ha valaki augusztusba látogat Barcelonába, ne hagyja ki! :K

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#12) dr. Kind válasza Fejvadi (#10) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Azt el is felejtettem beleírni a cikkbe, hogy okosórával navigáltunk :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.