Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Nem tudom mi az a cerveza, de veszélyesnek tűnik. ;] :DDD
"és pár üveg cerveza követte – a hajlani fél háromkor induló péntek ezzel rövidre is lett zárva."

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2) adlersson válasza Tutu7030 (#1) üzenetére


adlersson
aktív tag

Gondolom sör, bár Google lehet, hogy előbb megmondta volna. :D

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hú, már megijedtem, hogy a Camp Nou-ra utal a cím, azt pedig bottal se... ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Mr.Silkó válasza Tutu7030 (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Sör.

----------------------------

Nagyon helyes kis város lehet Girona!

(#5) DDA40X válasza Csapoati (#3) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Aztán miért nem? Ott legalább futballt játszanak. (szánalmas próbálkozás volt ;) )

(#6) Somatom


Somatom
veterán

Köszi a bemutatót! Sajnos, csak a repteret láttam Girona -ból, mert onnan indult a fapados. De, a Güell park sztem fantasztikus, mint ahogy az összes Gaudi épület. Ha csajjal megy valaki Barcelona -ba, akkor ki ne hagyja, mert több hónapnyi romantikázást le lehet tudni egy Güell parkos sétával. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#7) mizoli


mizoli
addikt

Tetszik a hely, felveszem a listámra :)

(#8) Somatom válasza mizoli (#7) üzenetére


Somatom
veterán

És aztán? Az én listám hosszabb, mint amit valaha be tudnék járni, és akkor még ki sem mozdultam Európából. Túl sok a látnivaló egyetlen élethez, és akkor még szó sem volt arról, hogy az ember egy csomó helyre visszavágyik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9) Tomi_Ohl válasza Somatom (#8) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Az én értelmezésemben annyit jelent, hogy ha arra jár, biztos körülnéz ott is.
Hasonló lett a helyzet nálam is.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#10) Napfénysüti válasza DDA40X (#5) üzenetére

Meg aztán van még pár stadion Barcelonában. Tavaly húsvétkor nyaraltunk ott, megnéztük a Camp Nout a Mini Estadit (Barca B), a Palau Blaugranát (ez csarnok), az Estadi Olímpic Lluís Companys-t (olimpiai stadion) és az RCDE stadiont is (Espanyol). :)

Gironába nagyon elmennék én is főleg úgy hogy vinném az outit magammal és tekernék Nem véletlen lakik ott sok profi kerékpárversenyző. :K

Egy tipp a Barcelonában nyaralóknak: Montsterratba érdemes elvonatozni, csodás hely csak rá kell szánni legalább egy fél napot: [link]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#11) DDA40X válasza Napfénysüti (#10) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Biza én értem! Egy valószínűleg vérmadridosnak viszont felesleges mondani bármit! ;) Katalónia a kultúráltabb Spanyolország. Margit meg mindig Margit marad..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.