Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#1) laleh

laleh
(addikt)

Gyönyörű hely!

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés törött , ázott is!

(#2) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(veterán)

Klassz lehetett! 😎

(#3) Somatom

Somatom
(senior tag)

A Pont du Gard tényleg WOW. Nyáron voltam ott. Az alsó szint "korlátja" fél méter széles kövekből van. Azon napoztam, miközben gyerekek ugráltak róla a folyóba. Fantasztikus hely. Várnézéshez pedig ajánlom Carcassonne -t. A világ legnagyobb lovagvára. Legalább egy napot rá kell szánni. Van mellette low budget hotel.

[ Szerkesztve ]

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#4) Ashitaka

Ashitaka
(tag)

Fantasztikus és olvasmányos az írásod Bog! És igazad van, 1000 év múlva már nem állnak azok a lámpa oszlopok. Jó volt ez az áthallásos rész.. További jó utat és remélem Avignonról is születik majd egy új írásod!

(#5) bollokcs80

bollokcs80
(Korrektor)

Ha jól tudom, az ottani "arénában" számos kiváló koncertfilmet forgattak pl. a Metallicával és a Dire Straits-el.

[ Szerkesztve ]

(#6) Májkülnájt

Májkülnájt
(tag)

Milyen telóval készültek a képek?

(#7) Bog válasza Májkülnájt (#6) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ezek még Huawei Mate 10 Próval...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) Májkülnájt válasza Bog (#7) üzenetére

Májkülnájt
(tag)

Na azt még nem kell vegyek XD
Sokáig forogtam rajta, de annyire nem adott semmi újszerű érzést amikor kipróbáltam, hogy úgy döntöttem várok még a teló váltással(mate 8-cam van). Ha elkap az ideg szerzek egy v30-cat talán, fontos a jó kamera de nem akarok egy nap 2-3x telót tölteni...

(#9) Bog válasza Májkülnájt (#8) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Pont üzemidőben kiváló a cucc, pofánveri a Galaxy S9+-t, amit most használok (Nimes és Avignon már Samsunggal rögzült).
Egyébként a fotós képességekre nem panaszkodom, videóban viszont - ezen az árszinten - gyalázat, az előlapi kamera pedig rettenetesen gyenge.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) s4tch válasza Bog (#7) üzenetére

s4tch
(addikt)

Nem az LG V30 támogatta az utat? ;]

(#11) dlaj válasza s4tch (#10) üzenetére

dlaj
(őstag)

Nem kell mindent komolyan venni! :)

(#12) Májkülnájt válasza Bog (#9) üzenetére

Májkülnájt
(tag)

Azt tudom, hogy akksiban hozza a 7-9 órát, de a mostani telóm is 5-7 között mozog, előbbi kb. 1 óra rr3-mal. De 2 óra üzemidőért és egy lépésnyi kamera előnyért még nem adok 220ezret. Nehezemre esik de várom, hogy valami extra legyen a piacon. Jó lenne ha egyben összpontosulna a 4000-es akksi, a minimum 6"-os kijelző, a maximum dupla kamera(főképp ha két különböző látószögű, de jó rekeszértékű, stabilizált lencse lenne benne, amelyik közül egyik se fix fókuszos). Valamint amiben reménykedem régóta a sztereó előlapi hangszórópár. Ja és mindez 200-230e Ft alatt.

Nem látok ezek együttállására a közeljövőben sok esélyt...
:(

(#13) palesz53 válasza Májkülnájt (#12) üzenetére

palesz53
(senior tag)

Hogy jön ez egy 16. sz. erődhöz?
200e alatt (meg felett sem) lesz soha olyan csúcsteló. Egy gyártó sem fog túl jó telót csinálni, mert van ám jövő év is.

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14) Millerchris válasza palesz53 (#13) üzenetére

Millerchris
(tag)

Ez így van.

Telefonon mindig hamarabb elérsz: 0620-544-6192

(#15) Májkülnájt válasza palesz53 (#13) üzenetére

Májkülnájt
(tag)

Ezért írtam a végét már offban. Senki nem írt olyat ami picit is passzol a cikkhez. Érdekelt valami, meg is kérdeztem. Bocsánatot nem fogok érte kérni. Én tudtam meg így is infót(videós képességek, előlapi kamera), te pedig csak belekötsz másokba mert unatkozol.
Ügyes vagy. ;)

(#16) turbulencia8

turbulencia8
(őstag)

Gyonyoru hely Nimes es a Pont du Gard!

(#17) pnauser

pnauser
(senior tag)

Voltam itt, csak Nimes helyett Arles-t néztem meg. Ott játszódott a Ronin vége. Szép helyek.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.