Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jeanne d'Arc

Gyönyörű hely!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#2) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Klassz lehetett! 😎

(#3) Somatom


Somatom
veterán

A Pont du Gard tényleg WOW. Nyáron voltam ott. Az alsó szint "korlátja" fél méter széles kövekből van. Azon napoztam, miközben gyerekek ugráltak róla a folyóba. Fantasztikus hely. Várnézéshez pedig ajánlom Carcassonne -t. A világ legnagyobb lovagvára. Legalább egy napot rá kell szánni. Van mellette low budget hotel.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) Ashitaka


Ashitaka
tag

Fantasztikus és olvasmányos az írásod Bog! És igazad van, 1000 év múlva már nem állnak azok a lámpa oszlopok. Jó volt ez az áthallásos rész.. További jó utat és remélem Avignonról is születik majd egy új írásod!

(#5) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ha jól tudom, az ottani "arénában" számos kiváló koncertfilmet forgattak pl. a Metallicával és a Dire Straits-el.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#6) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Milyen telóval készültek a képek?

(#7) Bog válasza Májkülnájt (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezek még Huawei Mate 10 Próval...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) Májkülnájt válasza Bog (#7) üzenetére


Májkülnájt
tag

Na azt még nem kell vegyek XD
Sokáig forogtam rajta, de annyire nem adott semmi újszerű érzést amikor kipróbáltam, hogy úgy döntöttem várok még a teló váltással(mate 8-cam van). Ha elkap az ideg szerzek egy v30-cat talán, fontos a jó kamera de nem akarok egy nap 2-3x telót tölteni...

(#9) Bog válasza Májkülnájt (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Pont üzemidőben kiváló a cucc, pofánveri a Galaxy S9+-t, amit most használok (Nimes és Avignon már Samsunggal rögzült).
Egyébként a fotós képességekre nem panaszkodom, videóban viszont - ezen az árszinten - gyalázat, az előlapi kamera pedig rettenetesen gyenge.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) s4tch válasza Bog (#7) üzenetére


s4tch
veterán

Nem az LG V30 támogatta az utat? ;]

(#11) dlaj válasza s4tch (#10) üzenetére


dlaj
őstag

Nem kell mindent komolyan venni! :)

(#12) Májkülnájt válasza Bog (#9) üzenetére


Májkülnájt
tag

Azt tudom, hogy akksiban hozza a 7-9 órát, de a mostani telóm is 5-7 között mozog, előbbi kb. 1 óra rr3-mal. De 2 óra üzemidőért és egy lépésnyi kamera előnyért még nem adok 220ezret. Nehezemre esik de várom, hogy valami extra legyen a piacon. Jó lenne ha egyben összpontosulna a 4000-es akksi, a minimum 6"-os kijelző, a maximum dupla kamera(főképp ha két különböző látószögű, de jó rekeszértékű, stabilizált lencse lenne benne, amelyik közül egyik se fix fókuszos). Valamint amiben reménykedem régóta a sztereó előlapi hangszórópár. Ja és mindez 200-230e Ft alatt.

Nem látok ezek együttállására a közeljövőben sok esélyt...
:(

(#13) palesz53 válasza Májkülnájt (#12) üzenetére


palesz53
senior tag

Hogy jön ez egy 16. sz. erődhöz?
200e alatt (meg felett sem) lesz soha olyan csúcsteló. Egy gyártó sem fog túl jó telót csinálni, mert van ám jövő év is.

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14) Millerchris válasza palesz53 (#13) üzenetére


Millerchris
tag

Ez így van.

A holnap mèg messze van!

(#15) Májkülnájt válasza palesz53 (#13) üzenetére


Májkülnájt
tag

Ezért írtam a végét már offban. Senki nem írt olyat ami picit is passzol a cikkhez. Érdekelt valami, meg is kérdeztem. Bocsánatot nem fogok érte kérni. Én tudtam meg így is infót(videós képességek, előlapi kamera), te pedig csak belekötsz másokba mert unatkozol.
Ügyes vagy. ;)

(#16) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Gyonyoru hely Nimes es a Pont du Gard!

(#17) Braddock


Braddock
őstag

Voltam itt, csak Nimes helyett Arles-t néztem meg. Ott játszódott a Ronin vége. Szép helyek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.